|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
albo karnet na siłkę i jazda no bo gadka, że nie ma czasu to jedynie wymówka dla leniwych czas to sie znajdzie. motywacji brak. trzeba zacząć a później najlepszą motywacją są widoczne efekty ;-) no wlasnie. trzeba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
albo karnet na siłkę i jazda no bo gadka, że nie ma czasu to jedynie wymówka dla leniwych zadnych stacjonarnych rowerków biezni itp nie ma to jak na swiezym powietrzu ponapierdalac kilka/kilkanascie km, potwierdzasz Kretol ?  wiadomo ja tam nie lubię tych stacjonarnych ale spytał co można robić na dywanie  ja tam biegam nawet jak jest -10 dużo bardziej lubie takie warunki niż 25 na plusie no i wiadomo otoczenie się zmienia a nie pedałowanie czy bieganie i patrzenie się w jeden punkt przecież to można do głowy dostać
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,744 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,744 Likes: 10 |
ten koleś burbona nie ma pojęcia o diecie taaa...to był taki lajt z tą szklanką wody...na początek.. potem się zaczyna core...hard core...co powiesz na codzienną lewatywę z kawy ?? kurwa - cała rodzina jego tak robi...nie znam więcej szczegółów, już mnie mdlić zaczynało a jak powiedział, że pić alkohol zakazane to....a weź sie jebnij w łeb człowieku...  JAga vs Aker....pojedynek gigantów !!! ![[Linked Image from s.yimg.com]](https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/NugeNrccidgcOJpLYtfd8g--/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjtzbT0xO3c9NTQwO2g9MzQz/http://l.yimg.com/cd/diminuendo/1.0/original/d6528e3c33cffb95f58cc79cc09f20cb77c9468e.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
to jak już wszyscy sie zmierzyli i zważyli to ja powiem ze 181/79 to moje marzenie, u mnie 180/90
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469 |
panowie do 30 minut porządnego interwału i robi robote.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
albo karnet na siłkę i jazda no bo gadka, że nie ma czasu to jedynie wymówka dla leniwych zadnych stacjonarnych rowerków biezni itp nie ma to jak na swiezym powietrzu ponapierdalac kilka/kilkanascie km, potwierdzasz Kretol ?  wiadomo ja tam nie lubię tych stacjonarnych ale spytał co można robić na dywanie  ja tam biegam nawet jak jest -10 dużo bardziej lubie takie warunki niż 25 na plusie no i wiadomo otoczenie się zmienia a nie pedałowanie czy bieganie i patrzenie się w jeden punkt przecież to można do głowy dostać powyzej 95 kilo nie moge biegac bo mnie kolano ponadprzecietnie nakurwia. najpierw musze zrzucic te 10-15 kilo zeby moc znowu biegac. bo biegac lubie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
panowie do 30 minut porządnego interwału i robi robote. a nie po 30-40min zaczyna się dopiero spalanie tłuszczu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
albo karnet na siłkę i jazda no bo gadka, że nie ma czasu to jedynie wymówka dla leniwych zadnych stacjonarnych rowerków biezni itp nie ma to jak na swiezym powietrzu ponapierdalac kilka/kilkanascie km, potwierdzasz Kretol ?  wiadomo ja tam nie lubię tych stacjonarnych ale spytał co można robić na dywanie  ja tam biegam nawet jak jest -10 dużo bardziej lubie takie warunki niż 25 na plusie no i wiadomo otoczenie się zmienia a nie pedałowanie czy bieganie i patrzenie się w jeden punkt przecież to można do głowy dostać otóz to, nic dodac niz ujac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
jesienno zimowe dni, aby tylko nie padało, i koko dzambo do przodu ! u mnie dziś pada od 6 rano non stop
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,744 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,744 Likes: 10 |
o to, to... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
panowie do 30 minut porządnego interwału i robi robote. a nie po 30-40min zaczyna się dopiero spalanie tłuszczu ? nie interwał to nie jest jogging
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dla kardaszian pieknie swisneli bizuterie za 10 baniek ladnie sie oblowili pewno murzyńskie nasienie sfingowało napad żeby ubezpieczenie wyciągnąć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
jesienno zimowe dni, aby tylko nie padało, i koko dzambo do przodu ! u mnie dziś pada od 6 rano non stop u mnie dzis tez deszczowo psia mac,choc w twj chwili sie uspokoilo, ogolna ponura szarówa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
jesienno zimowe dni, aby tylko nie padało, i koko dzambo do przodu ! u mnie dziś pada od 6 rano non stop [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
panowie do 30 minut porządnego interwału i robi robote. a nie po 30-40min zaczyna się dopiero spalanie tłuszczu ? nie interwał to nie jest jogging wiem jaka jest różnica ale według mnie do spalania lepsza spokojniejsza w dłuższa aktywność
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469 |
panowie do 30 minut porządnego interwału i robi robote. a nie po 30-40min zaczyna się dopiero spalanie tłuszczu ? to przy aerobach o niskiej i średniej intensywności, tłuszcze spalane wtedy dopiero po takim czasie i tylko praktycznie w trakcie trwania wysiłku, natomiast po dobrym interwale do kilkunastu godzin po wysiłku, no ale podstawowa sprawa to żarcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
ja lubie biegac ale nie jestem pojebany na tym punkcie. jak mi buty beda przemakac od deszczu albo jaja odmarzaz od sniegu to ja to pierdole. bede se na dywanie kółka w powietrzy krecic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
no ale podstawowa sprawa to żarcie. no co z tym zarciem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
na słuchawkach soundtracki z rockiego, i niech moc bedzie ze mna  dodaje kopa mi i muzyka 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|