Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 38 z 139 1 2 36 37 38 39 40 138 139
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
@witam

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2013
Posty: 173
member
member
Dołączył: Jul 2013
Posty: 173
w medyku bedzie albo remis albo wygraja smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
u tadżyków po gola @1,66

260.00
laugh aplauz

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
w dubaju po o1,5 @2
150.00

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
fk tachov szczeli @2.25 vamooos !!!

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by jaga1920
fk tachov szczeli @2.25 vamooos !!!
bts @2,25

170.00

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by BKS
Originally Posted by jaga1920
fk tachov szczeli @2.25 vamooos !!!
bts @2,25

170.00

pobrane przy 0-1 wiec to samo smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by kaziu144
w medyku bedzie albo remis albo wygraja smile

@14,5 i @5,5
mocno wszedłeś?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by Biszop
Teraz już poważniej, jak wiadomo może być różnie, Legia ma LM, ma swoje kłopoty nazwijmy to właścicielskie, do tego sytuacja się zrobiła jakaś taka nie ten tego.
Ale Legia ma/mieć będzie kasę z LM, jak na nasze warunki kasa na którą nie można nie zwrócić uwagi, i z całym szacunkiem dla choćby Jagiellonii, z czym do gości smile
Nie umniejszam w żaden sposób drużynie z Białegostoku, pozycja i liczba bramek strzelonych/straconych robi wrażenie, polski Pep daje radę.
Jednak w obliczu sukcesu Legii jakim był awans do LM, brak ponownej próby w przyszłym sezonie będzie pewnym kłopotem nie tylko natury finansowej (w razie braku jakichkolwiek pucharów) ale i medialnym, a to jak odnoszę wrażenie jest dość ważnym i starannie pielęgnowanym elementem tej układanki jaką jest stołeczny klub.
Medialnie/wizerunkowo Legia ostatnio dużo straciła ale wystarczy jeden dobry mecz w tej edycji LM i sytuacja zacznie się zmieniać w kierunku którego życzyliby sobie właściciele.
Nie jestem fanem teorii spiskowych ale uważam, że jak będzie trzeba Legii pomóc to ta pomoc nadejdzie i kierowana niewidzialną ręką znad zielonego stolika będzie wykonywać ruchy mające usadzić Legie ponownie na tronie.

Pomijam tu aspekt sportowy, nawet nie celowo ale Legię stać na dokupienie w razie potrzeby np 2 zawodników którzy mogą się przydać choćby w obliczu okoliczności zimowej przerwy wywiewającej kilku graczy z podstawowego składu, i nagle okazać się może, że taki Kostek z Jagi dostanie propozycje z Legii, nawet nie sprawdzam czy taka opcja jest możliwa w kontekście kontraktu który ma on podpisany z Jagą, tylko pokazuje opcję, że taka istnieje i wcale nie jest nierealna, Legię na to stać, a czy właściciele przepiją tą kasę czy ją zainwestują to już zupełnie inna bajka:)
Dlatego twierdzę, że to bazyl mnie odwiedzi wyposażony w kartę skrilla którą będzie szastał na lewo i prawo grin

Białe skarpety do mokasynów z szyszkami to u mnie peffka, skarpety stoją obok butów uszykowane na wiosenny melanż z bazylim laugh
Kto miałby im pomagać?
PZPN? Sędziowie? Boniek?
Jak Mioduski se pójdzie w pizdy to eLka padnie i Biszop funduje turnee po najlepszych cipowiskach w Wawie wink


Biszop, mam kolege Wietnamczyka.
3 lata w licemum siedzialem z nim w lawce, to zapytam o te mapy co o nie pytales.
co prawda on z Wietnamczyka to ma tylko rodzicow i żółtą mordę ale moze cos tam załatwi.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by Biszop
Teraz już poważniej, jak wiadomo może być różnie, Legia ma LM, ma swoje kłopoty nazwijmy to właścicielskie, do tego sytuacja się zrobiła jakaś taka nie ten tego.
Ale Legia ma/mieć będzie kasę z LM, jak na nasze warunki kasa na którą nie można nie zwrócić uwagi, i z całym szacunkiem dla choćby Jagiellonii, z czym do gości smile
Nie umniejszam w żaden sposób drużynie z Białegostoku, pozycja i liczba bramek strzelonych/straconych robi wrażenie, polski Pep daje radę.
Jednak w obliczu sukcesu Legii jakim był awans do LM, brak ponownej próby w przyszłym sezonie będzie pewnym kłopotem nie tylko natury finansowej (w razie braku jakichkolwiek pucharów) ale i medialnym, a to jak odnoszę wrażenie jest dość ważnym i starannie pielęgnowanym elementem tej układanki jaką jest stołeczny klub.
Medialnie/wizerunkowo Legia ostatnio dużo straciła ale wystarczy jeden dobry mecz w tej edycji LM i sytuacja zacznie się zmieniać w kierunku którego życzyliby sobie właściciele.
Nie jestem fanem teorii spiskowych ale uważam, że jak będzie trzeba Legii pomóc to ta pomoc nadejdzie i kierowana niewidzialną ręką znad zielonego stolika będzie wykonywać ruchy mające usadzić Legie ponownie na tronie.

Pomijam tu aspekt sportowy, nawet nie celowo ale Legię stać na dokupienie w razie potrzeby np 2 zawodników którzy mogą się przydać choćby w obliczu okoliczności zimowej przerwy wywiewającej kilku graczy z podstawowego składu, i nagle okazać się może, że taki Kostek z Jagi dostanie propozycje z Legii, nawet nie sprawdzam czy taka opcja jest możliwa w kontekście kontraktu który ma on podpisany z Jagą, tylko pokazuje opcję, że taka istnieje i wcale nie jest nierealna, Legię na to stać, a czy właściciele przepiją tą kasę czy ją zainwestują to już zupełnie inna bajka:)
Dlatego twierdzę, że to bazyl mnie odwiedzi wyposażony w kartę skrilla którą będzie szastał na lewo i prawo grin

Białe skarpety do mokasynów z szyszkami to u mnie peffka, skarpety stoją obok butów uszykowane na wiosenny melanż z bazylim laugh
Kto miałby im pomagać?
PZPN? Sędziowie? Boniek?
Jak Mioduski se pójdzie w pizdy to eLka padnie i Biszop funduje turnee po najlepszych cipowiskach w Wawie wink


Biszop, mam kolege Wietnamczyka.
3 lata w licemum siedzialem z nim w lawce, to zapytam o te mapy co o nie pytales.
co prawda on z Wietnamczyka to ma tylko rodzicow i żółtą mordę ale moze cos tam załatwi.

Będę wdzięczny, bonusowego browara postawię co by było tą Twoją wódkę zapijać grin
O miejscu Legii porozmawiamy jak już zasiądzie na tronie wink

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by Biszop
Będę wdzięczny, bonusowego browara postawię co by było tą Twoją wódkę zapijać grin
O miejscu Legii porozmawiamy jak już zasiądzie na tronie wink
nie nie obiecuje bo z tego co wiem to on był tylko przez rok po porodzie w Wietnamie a tak to ten kraj widzial tyle co ja, na zdjeciach.
cale mlodsze rodzenstwo w PL juz urodzone.
ale dziadków tam ma, wiec moze, moze.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by kaziu144
w medyku bedzie albo remis albo wygraja smile

@14,5 i @5,5
mocno wszedłeś?

2-2, fajnie pogrywają

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by kaziu144
w medyku bedzie albo remis albo wygraja smile

@14,5 i @5,5
mocno wszedłeś?

2-2, fajnie pogrywają

nie uznali

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
w dubaju po gola @1,66

900.00

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Biszop/bazyl - zakład poszedł 1 do 1 ?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by laser
Biszop/bazyl - zakład poszedł 1 do 1 ?
Nie, ja mam bliżej do Poznania niz on do Warszawy, wiec zaklad na moja korzysc.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
brescia 3

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by laser
Biszop/bazyl - zakład poszedł 1 do 1 ?
Nie, ja mam bliżej do Poznania niz on do Warszawy, wiec zaklad na moja korzysc.
A, i do tego ja jestem grubszy niz Biszkopt wiecej wiecej zjem i wypijem. znowu na niekorzysc Biszopa.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Originally Posted by bazyl
Originally Posted by laser
Biszop/bazyl - zakład poszedł 1 do 1 ?
Nie, ja mam bliżej do Poznania niz on do Warszawy, wiec zaklad na moja korzysc.

Zawsze wiedziałem, że do Warszawy jest najdalej smile

Gdyby nie ta druga faza w rozgrywkach to bazyl peffa, a tak może się wyczołgają ... tongue

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Laser jak chętny jesteś to ja o litra Jacka chętnie wejdę o mistrza L.

Strona 38 z 139 1 2 36 37 38 39 40 138 139

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, Sensei, $-man), 1,689 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1