|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
oczyscie levski - barca typ:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
#43 - prof
GRECJA-AUSTRALIA typ:1 kurs:1.54
ARGENTYNA-EGIPT typ:1 kurs:1.24
stawka:400zl ako:1.91
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
#42 - sts
Chiny - Egipt typ:1 kurs:1.50
Brazylia - Australia typ:1 kurs:1.03
Levski - Barcelona typ:2 kurs:1.20
stawka:400zl ako:1.85 Chiny - Egipt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Brazylia - Australia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Levski - Barcelona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> wygrana:667.44zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
#43 - prof
GRECJA-AUSTRALIA typ:1 kurs:1.54
ARGENTYNA-EGIPT typ:1 kurs:1.24
stawka:400zl ako:1.91 GRECJA-AUSTRALIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> ARGENTYNA-EGIPT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> wygrana:687.46zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
#44 - prof
WLOCHY - NIEMCY typ:1 kurs:1.32
BRAZYLIA - USA typ:1 kurs:1.07
ROSJA - ARGENTYNA typ:1 kurs:1.12
stawka:400zl ako:1.58
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
#44 - prof
WLOCHY - NIEMCY typ:1 kurs:1.32
BRAZYLIA - USA typ:1 kurs:1.07
ROSJA - ARGENTYNA typ:1 kurs:1.12
stawka:400zl ako:1.58 WLOCHY - NIEMCY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> BRAZYLIA - USA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> ROSJA - ARGENTYNA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> wygrana:569.48zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
#45 - prof
Brazylia wygra mś kurs:1.75
stawka:1000zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
#46 - betandwin
Rosja wygra Davis Cup kurs:1.95
stawka:400zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
teraz patrze ze na Denke z grubym @1.91 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Szkoda ze stalo mi w baw tylko kilka stówek bo zagralbym to grubiej no ale tak czy siak skorzystam, moze jutro dogram ten mecz w naziemnych jesli kurs bedzie podobny
#47- betandwin
Davydenko - Nalbandian typ:1 kurs:1.91
stawka:400zl
hehe zostalo mi 23 zl w baw po tych dwoch zakladach, zwykle nie gram vabank ale te spotkania wydaja mi sie wyjatkowo pewnea kursy wedlug mnei sa gruuubo przesadzone.Davydenko wydaje mi sie na tyle "pewny" ze mam ochote dograc ten mecz za "kilka" zlotych w naziemnych ale to sie jeszcze zobaczy jutro Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
hahaha teraz dopiero patrze ze nie obstawilem ze Rosja wygra davis cup tylko na debel rosyjski ktory gra dzis kolo poludnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Ktos mnie sie kiedys pytal dlaczego nie gram w necie..... wlasnie dlatego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Obstawianie pod wplywem alkoholu tak sie czesto konczy no ale moze wygraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tursunov/Youzhny do boju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
ps a dziwilem sie dlaczego w innych bukach kurs na Rosje kolo 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ............ nie no przesadzilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
#45 - prof
Brazylia wygra mś kurs:1.75
stawka:1000zl Brazylia wygra mś kurs:1.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> wygrana:1575zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
#46 - betandwin
Rosja wygra Davis Cup kurs:1.95
stawka:400zl okazalo sie ze zagralem ze Rosjanie wygraja debla i weszlo , davis cup tez wygrali ale kurs byl troche mniejszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wygrana:780zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
#47- betandwin
typ:1 kurs:1.91
stawka:400zl Davydenko - Nalbandian <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
#48 - prof
FC KOLN - DUISBURG typ:1 kurs:2.05
stawka:800zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
hmm od popoluddnia dostalem kilkadziesiat priv'ów z tym samym pytanien... nie chce mi sie odpisywac kazdemu z osobna a ze prosilem o niezasmeicanie tematu i ze bede odpowiadal na wszystkie pytania na priv i ku mojemu zdzwieniu nikt mi sie nie wpisuje to postanowilem ze bede slowny i postanowilem ze tu napisze odpowiedz ktorą kazdy bedzie mogl sobie przeczytac.Troche lamie zasady bo nie powinienem takich inf. podawac do uzytku publicznego no ale zrobie to dla Was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Napisze tylko tak: - nie znam tego sportowca - nie wiem kto to jest - nic nigdy nie jest pewne na 100% - ja tez dostalem info(juz wczoraj) ze koln ma wygrac od pewnej osoby bo chyba zauwazyles ze pilki nie gram zbyt czesto(sam bym tego nie wysmyslil )W bukmacherce bardzo wazne sa kontakty i ja mam kilku znajomych od ktorych co jakis czas dostaje jakies "cynki" ktore bardzo czesto sa trafne ale niestety nie w 100% dlatego nie gram dzis za 10 tys tylko trzymam sie swojego stylu gry >Osoby od ktrych dostaje te typy to np Wopa z Moskwy ale mam tez znajomych w Niemczech , Austrii i Francji.Wiem ze niektore z tych osób sprzedają typy i wcale im sie nie dziwie , sam mialem epizod w ktorym "pomagalem" pomnozyc kapital pewnej starannie wyselekcjonowanej grupie osob. Mozliwe ze ten sportowiec kupuje od kogos typy i wrzucil tu jeden na forum zeby podawac je dalej i zeby zwrocilo mu sie za abonament ktory czesto wynosi kilka tysiecy zlotych W kazdym razie jestem pewien ze gdy osoba ktora dala mu ten typ dowie sie ze podal go na tym forum napewno zakonczy z nim wspolprace Tyle ode mnie.I pamietaj ze nic nie jest pewne na 100% NAwet jesli mecze są "ustawione" cos moze sie zle ulozyc ...W takim ustawionym spotkaniu nigdy nie jest przekupiona cala druzyna tylko niewielka jej czesc ..... czasami tylko sedzia... i rozne czynniki moga wplynac na to ze mecz nie skonczy sie tak jakby sie chcialo...
Pozdrawiam
ps Nie mowcie o tym nikomu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
#48 - prof
FC KOLN - DUISBURG typ:1 kurs:2.05
stawka:800zl FC KOLN - DUISBURG <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> przegrana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
Ludzie... skad w Was tyle zawisci? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Przeciez to jest chore....a jednak mnie to smuci choc sam nie wiem dlaczego ale jest mi naprawde bardzo przykro po tym co przeczytalem po powrocie do domu.I sam sie dziwie po co ja to teraz pisze , przeciez moglbym to pozostawic bez komentarza tak jak wiele typow ktore weszly a ktore gralem duzo grubiej niz Koln lub te ktore przegrywalem a nikt nie robil z tego wielkiego HALO. Mam wymieniac? po co? nic mi to nie da nie chce sie chwalic ...jedyną satysfakcje jaką mam ( mialem ) z prowadzenia tego tematu byla radosc z tego ze Wy ze mną wygrywacie.Pewnie pomyslicie ze przesadzam z tym "Wy" ale taka jest prawda ze gralo ze mną wiele osób i wiele wygrywalo co mnie bardzo cieszylo.... zobaczcie tematy "robie to tak", "styl warszawskich ulic"w jewdnym z nich zrobilem sonde z ktorej wyszlo ze uzytkownicy tego forum ograli wraz ze mną buki na kilkadziesiat tysiecy zlotych. Juz zapomnieliscie o tym? ...szkoda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Myslicie ze ja to "sportowiec"? niestety musze Was rozczarowac to nie ja.... nie jestem hakerem nie umiem znieniac ip mam net z upc i chyba są tu osoby ktore moga sprawdzic moj "adres" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ???
Dlaczego wmawiacie mi ze pisalem ze to ustawka? skoro tak nie jest.Nauczcie sie czytac ze zrozumieniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Dlaczego udzielalem sie w temacie Sportowca? bo mysallem ze typ wejdzie....szczerze powiem ze uwierzylem ze koles kupuje typy od powaznych ludzi i chce w ten sposob zarobic na abonament i w ten sposob wyjsc wiecej " na czysto". Pomylilem sie ... popelnilem blad wpisujac sie tam ... nie pierwszy i nie ostatni - jestem tylko czlowiekiem.
Myslicie ze to byla reklama? ze gdyby weszlo zaczal bym sprzedawac typy? hehe uwierzcie ze gdybym chcial robil bym to z powodzeniem ale nie mam takiej potrzeby jak widzicie niezle wychodze na swoim graniu i choc nie wypieram sie !!! PRZYZNAJE ZE BYL OKRES W KTORYM SPRZEDAWALEM TYPY i zakoczyl on sie sukcesem, to po wywiazaniu sie z polrocznej umowy wolalem wrocic na forum by podawac je tutaj.
Typ na Koln doostalem od znajomego ( Polaka ktory mieszka od kilku lat w Niemczech) to nie byl pierwszy typ od niego i napewno nie osttani ktory zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Lordzie Devastatorze ... pamietasz Kravchuka ktorego zagrales po kursie kolo 3.2? wychwalales mnie wtedy pod niebiosa nazywales przyjecielem a teraz wyzywasz od najgorszych.....
Stoin chcesz mnei banowac... bardzo prosze.... nie raz pisales ze jestem dla Ciebei autorytetem jesli chodzi o tenis....widze ze to sie zmienilo
Svart.... szkoda mi CIebie.... jestes strasznie zakomplelsiony , pojawiasz sie wszedzie tam gdzie jest jakas " afera" nikomu nei wierzysz...zyjesz w swoi mlautkim swiecie...otworz w koncu oczy
Craax <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> "frajer na zawsze bedzie frajerem"
reszty nie chce mi sie wymieniac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gralem w pilke 2 godziny na hali i po przyjsciu dostalem od znajomych linki w ktorych zostalem zmieszany z blotem jak najgorszy frajer ...oszust i sami wiecie najlepiej co o mnie pisaliscie Pozdrawiam VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> na zawsze Jot eL Be
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
sportowiec: Registration / First IP: 01/12/2006 11:57 - 83.26.237.156 Last Post / IP: 04/12/2006 13:17 - 83.26.117.151
vendetta: Registration / First IP: 05/01/2006 12:39 - 83.18.67.162 Last Post / IP: 05/12/2006 00:45 - 87.207.62.35
al capone Registration / First IP: 01/12/2005 00:05 - 217.144.192.75 Last Post / IP: 04/12/2006 17:16 - 217.144.192.75
Dzieki Biszop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 653 |
Vendetta: mam nadzieje ze sie nie obrazisz za wpis. Panowie tym sportowcem jest najprawdopodobniej dziecko neostrady banowane na tym forum -> czyt. krolewicz czy jak on sie tam zwal. przynajmniej to mozna by wywnioskowac z czatu na bwinie.. niestety takie dzieci tez istnieja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
I osttani moj post odnosnie tego calego zamieszania wokol mojej osoby : - NIGDZIE NIE NAPISALEM ZE TO CO GRAM TO USTAWKA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - WRECZ PRZECIWNIE PROBOWALEM WSZYSTKIM WYTLUMACZYC ZE NIV NIE JEST PEWNE NA 100% DLATEGO NIE GRAM TEGO MECZU ZA 10 TYS TYLKO ZA 800 ZL I WYRAZNIE NAPISALEM ZE TYPY KTORE DOSTAJE OD ZNAJOMYCH NIE WCHODZą W 100% - MOI ZNAJOMI ISTNIEJA NAPRAWDE... JEDEN Z NICH TO WOPA Z MOKSWY KTORY BARDZO MI ( JAK I WAM) POMOGL ZAROBIC NA KREMLIN CUP - ON NAPRAWDE ISTNIEJE: http://img97.imageshack.us/my.php?image=imgp1461pi2.jpgZ TEGO FORUM ZNA GO TAKZE ZABIELANY KTORY MOZE POTWIERDZIC TO CO PISZE -OSOBISCIE NIE ANALIZOWALEM MECZU KOLN - JAK WIELE RAZY PODKRESLALEM NIE ZNAM SIE NA PILCE NOZNEJ A MOIM ZJAMOMYM UFAM W 100% I NIE OBRAZAM SIE GDY TYP NIE WEJDZIE... TO PRZECIEZ NORMALNE W TYM SPORCIE !!!!!!!!!!!!!!!!! CHCIALBYM PODZIEKOWAC WSZYSTKOM NORMALNYM.... TZN MYSLALCYM LUDZIOM KTORZY ZINTERPRETOWALI Tą SYTUACJE TAK JAK NALEZALO ....DZIEKUJE WAM WSZYSTKIM ZA DOBRE SLOWO !
|
|
|
Link skopiowany do schowka