Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 81 1 2 22 23 24 25 26 80 81
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Ma się od kogo uczyć, chyba podgląda Andy'ego, i nic nie kuma.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
David pamiętaj, że to Ty musisz robić błędy, go gościu winnera to nie zagrał dawno.

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Dzięki David, o to chodziło. laugh

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Originally Posted by betowiec
dejv przy 34 latach to nie ten sam dejv

on się sypie


Niby się sypie, a był przy wszystkich piłkach, nawet jak Edmund miał zagranie na pół kortu i teoretycznie powinien z łatwością skończyć. Wystarczyło popatrzeć jakie punkty zdobywał Edmund, tylko z niewymuszonych Davida. Ostatni punkt to dopiero winner po lini.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
znak czasu, z kazdym tak bedzie.

choc i dobre wystepy beda mu sie tez przydarzac, ostatnio polfinał w chinach.

ferrer mimo 175cm, szacunek ever za to co osiagnał i jaki jest/był na korcie, 2 cechy za jakie go cenie , ta regularnosc niegdys niemal wszystko wracalo na druga strone i fajterstwo.

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Originally Posted by tronk
znak czasu, z kazdym tak bedzie.

choc i dobre wystepy beda mu sie tez przydarzac, ostatnio polfinał w chinach.

ferrer mimo 175cm, szacunek ever za to co osiagnał i jaki jest/był na korcie, 2 cechy za jakie go cenie , ta regularnosc niegdys niemal wszystko wracalo na druga strone i fajterstwo.


Bez przesady 34 lata to nie 70.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
zobaczymy co wujek Fed od stycznia pokaże laugh


Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Zresztą, ja znam ludzi co w wieku 65 lat, tak biegają po korcie, że by tu wszystkich młodych, którzy nie ćwiczą, zajechali fizycznie.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by n____
Originally Posted by tronk
znak czasu, z kazdym tak bedzie.

choc i dobre wystepy beda mu sie tez przydarzac, ostatnio polfinał w chinach.

ferrer mimo 175cm, szacunek ever za to co osiagnał i jaki jest/był na korcie, 2 cechy za jakie go cenie , ta regularnosc niegdys niemal wszystko wracalo na druga strone i fajterstwo.


Bez przesady 34 lata to nie 70.

jak bez przesady ? na taki poziom tenisa jak kiedys juz nie wróci, niegdys 5-6 w ranku 2lata temu bodaj teraz 15, rownia pochyła, 34lata to juz duzo.

roddick skonczył przed 30, fernando gonzalez równiez, nalbandian gdzies kolo tego co ma teraz, safin kolo 30 jak pamietam.

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Originally Posted by betowiec
zobaczymy co wujek Fed od stycznia pokaże laugh


Wujek ma technikę, więc nawet na stojaka większość meczy wygra. Poza tym umie chodzić do siatki.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
boom Bublik 1*-0

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
Originally Posted by tronk
Originally Posted by n____
Originally Posted by tronk
znak czasu, z kazdym tak bedzie.

choc i dobre wystepy beda mu sie tez przydarzac, ostatnio polfinał w chinach.

ferrer mimo 175cm, szacunek ever za to co osiagnał i jaki jest/był na korcie, 2 cechy za jakie go cenie , ta regularnosc niegdys niemal wszystko wracalo na druga strone i fajterstwo.


Bez przesady 34 lata to nie 70.
FATHER time is undefeated smile

jak bez przesady ? na taki poziom tenisa jak kiedys juz nie wróci, niegdys 5-6 w ranku 2lata temu bodaj teraz 15, rownia pochyła, 34lata to juz duzo.

roddick skonczył przed 30, fernando gonzalez równiez, nalbandian gdzies kolo tego co ma teraz, safin kolo 30 jak pamietam.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
olek bublik walczysz

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by tronk
Originally Posted by n____
Originally Posted by tronk
znak czasu, z kazdym tak bedzie.

choc i dobre wystepy beda mu sie tez przydarzac, ostatnio polfinał w chinach.

ferrer mimo 175cm, szacunek ever za to co osiagnał i jaki jest/był na korcie, 2 cechy za jakie go cenie , ta regularnosc niegdys niemal wszystko wracalo na druga strone i fajterstwo.


Bez przesady 34 lata to nie 70.

jak bez przesady ? na taki poziom tenisa jak kiedys juz nie wróci, niegdys 5-6 w ranku 2lata temu bodaj teraz 15, rownia pochyła, 34lata to juz duzo.

roddick skonczył przed 30, fernando gonzalez równiez, nalbandian gdzies kolo tego co ma teraz, safin kolo 30 jak pamietam.
FATHER time is undefeated smile

Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
U
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
U Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Originally Posted by tronk
Originally Posted by n____
Originally Posted by tronk
znak czasu, z kazdym tak bedzie.

choc i dobre wystepy beda mu sie tez przydarzac, ostatnio polfinał w chinach.

ferrer mimo 175cm, szacunek ever za to co osiagnał i jaki jest/był na korcie, 2 cechy za jakie go cenie , ta regularnosc niegdys niemal wszystko wracalo na druga strone i fajterstwo.


Bez przesady 34 lata to nie 70.

jak bez przesady ? na taki poziom tenisa jak kiedys juz nie wróci, niegdys 5-6 w ranku 2lata temu bodaj teraz 15, rownia pochyła, 34lata to juz duzo.

roddick skonczył przed 30, fernando gonzalez równiez, nalbandian gdzies kolo tego co ma teraz, safin kolo 30 jak pamietam.


Kończą, bo może mają dość ciągłego latania po świecie. Jak grasz na jakimś poziomie, to od małego jeździsz na turnieje po świecie. 20 lat i masz tego powyżej uszu, i chcesz zacząć normalnie żyć.

Nie widziałem dzisiaj u Davida zadyszki, a biegał jak motorek. Lepiej niż ten cały Edmund 20-letni. Czy ile on tam ma.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
bublik bp

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
bublik znowu bp

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
3-0 bublik

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
double boom

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
No to jest ich zawód, powołanie, zarabianie pieniedzy, jesli by jeszcze szło TO z tego rezygnowac ? no nie wiem, tommy haas nawet miał chyba wrócic, ale zdrowie zapewne nie pozwoli.



Strona 24 z 81 1 2 22 23 24 25 26 80 81

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, alfa, betowiec, rafal08, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon), 3,036 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,748
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1