|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Ma się od kogo uczyć, chyba podgląda Andy'ego, i nic nie kuma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
David pamiętaj, że to Ty musisz robić błędy, go gościu winnera to nie zagrał dawno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Dzięki David, o to chodziło. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
dejv przy 34 latach to nie ten sam dejv
on się sypie Niby się sypie, a był przy wszystkich piłkach, nawet jak Edmund miał zagranie na pół kortu i teoretycznie powinien z łatwością skończyć. Wystarczyło popatrzeć jakie punkty zdobywał Edmund, tylko z niewymuszonych Davida. Ostatni punkt to dopiero winner po lini.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
znak czasu, z kazdym tak bedzie.
choc i dobre wystepy beda mu sie tez przydarzac, ostatnio polfinał w chinach.
ferrer mimo 175cm, szacunek ever za to co osiagnał i jaki jest/był na korcie, 2 cechy za jakie go cenie , ta regularnosc niegdys niemal wszystko wracalo na druga strone i fajterstwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
znak czasu, z kazdym tak bedzie.
choc i dobre wystepy beda mu sie tez przydarzac, ostatnio polfinał w chinach.
ferrer mimo 175cm, szacunek ever za to co osiagnał i jaki jest/był na korcie, 2 cechy za jakie go cenie , ta regularnosc niegdys niemal wszystko wracalo na druga strone i fajterstwo. Bez przesady 34 lata to nie 70.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495 |
zobaczymy co wujek Fed od stycznia pokaże 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Zresztą, ja znam ludzi co w wieku 65 lat, tak biegają po korcie, że by tu wszystkich młodych, którzy nie ćwiczą, zajechali fizycznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
znak czasu, z kazdym tak bedzie.
choc i dobre wystepy beda mu sie tez przydarzac, ostatnio polfinał w chinach.
ferrer mimo 175cm, szacunek ever za to co osiagnał i jaki jest/był na korcie, 2 cechy za jakie go cenie , ta regularnosc niegdys niemal wszystko wracalo na druga strone i fajterstwo. Bez przesady 34 lata to nie 70. jak bez przesady ? na taki poziom tenisa jak kiedys juz nie wróci, niegdys 5-6 w ranku 2lata temu bodaj teraz 15, rownia pochyła, 34lata to juz duzo. roddick skonczył przed 30, fernando gonzalez równiez, nalbandian gdzies kolo tego co ma teraz, safin kolo 30 jak pamietam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
zobaczymy co wujek Fed od stycznia pokaże  Wujek ma technikę, więc nawet na stojaka większość meczy wygra. Poza tym umie chodzić do siatki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495 |
znak czasu, z kazdym tak bedzie.
choc i dobre wystepy beda mu sie tez przydarzac, ostatnio polfinał w chinach.
ferrer mimo 175cm, szacunek ever za to co osiagnał i jaki jest/był na korcie, 2 cechy za jakie go cenie , ta regularnosc niegdys niemal wszystko wracalo na druga strone i fajterstwo. Bez przesady 34 lata to nie 70. FATHER time is undefeated  jak bez przesady ? na taki poziom tenisa jak kiedys juz nie wróci, niegdys 5-6 w ranku 2lata temu bodaj teraz 15, rownia pochyła, 34lata to juz duzo. roddick skonczył przed 30, fernando gonzalez równiez, nalbandian gdzies kolo tego co ma teraz, safin kolo 30 jak pamietam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495 |
znak czasu, z kazdym tak bedzie.
choc i dobre wystepy beda mu sie tez przydarzac, ostatnio polfinał w chinach.
ferrer mimo 175cm, szacunek ever za to co osiagnał i jaki jest/był na korcie, 2 cechy za jakie go cenie , ta regularnosc niegdys niemal wszystko wracalo na druga strone i fajterstwo. Bez przesady 34 lata to nie 70. jak bez przesady ? na taki poziom tenisa jak kiedys juz nie wróci, niegdys 5-6 w ranku 2lata temu bodaj teraz 15, rownia pochyła, 34lata to juz duzo. roddick skonczył przed 30, fernando gonzalez równiez, nalbandian gdzies kolo tego co ma teraz, safin kolo 30 jak pamietam. FATHER time is undefeated 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
znak czasu, z kazdym tak bedzie.
choc i dobre wystepy beda mu sie tez przydarzac, ostatnio polfinał w chinach.
ferrer mimo 175cm, szacunek ever za to co osiagnał i jaki jest/był na korcie, 2 cechy za jakie go cenie , ta regularnosc niegdys niemal wszystko wracalo na druga strone i fajterstwo. Bez przesady 34 lata to nie 70. jak bez przesady ? na taki poziom tenisa jak kiedys juz nie wróci, niegdys 5-6 w ranku 2lata temu bodaj teraz 15, rownia pochyła, 34lata to juz duzo. roddick skonczył przed 30, fernando gonzalez równiez, nalbandian gdzies kolo tego co ma teraz, safin kolo 30 jak pamietam. Kończą, bo może mają dość ciągłego latania po świecie. Jak grasz na jakimś poziomie, to od małego jeździsz na turnieje po świecie. 20 lat i masz tego powyżej uszu, i chcesz zacząć normalnie żyć. Nie widziałem dzisiaj u Davida zadyszki, a biegał jak motorek. Lepiej niż ten cały Edmund 20-letni. Czy ile on tam ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
No to jest ich zawód, powołanie, zarabianie pieniedzy, jesli by jeszcze szło TO z tego rezygnowac ? no nie wiem, tommy haas nawet miał chyba wrócic, ale zdrowie zapewne nie pozwoli.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|