Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 145 1 2 4 5 6 7 8 144 145
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
u mnie też wszystkie małe nie sieciowe piekarnie popadały
teraz tylko grzybki lubelska putki itp
w Radzyminie jest jedna fajna piekarnia i na Wawrze
http://www.wawerska.pl/informacje_o_firmie
polecam

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by tronk
Originally Posted by burbon
tak Tronku..wsszędzie podobnie, więc kurwa...sam sobie zrobić i upiec musisz...albo w b udce kupować po 12 zyla za kg

kurwa frajernia ze Sztokholmu nie potrafiła wykorzystać pierdolnięcia Malmo...żygam

burbonix, wychodzi ze trzeba kupowac w sklepach które posiadaja swoja piekarnie, ew sklepy ktore zaopatruja sie w pieczywo miejscowej piekarni, alternatywnie jeszcze pojsc do piekarni, dobrze miec tam swojego czlowieka piwo

miałem kiedyś u siebie na osiedlu małą piekarnię, chleb czy jakieś bułki kupowałem wieczorem, smak i zapach taki że zdarzało się że na rano już nic nie było, gość zawiesił działalnośc bo mu się nie opłacało i nie miał szans się przebić

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790
Likes: 10
gol Bochum zdążyć dałem i...uj...2-0 mad

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
prawilne piekarnie popadały jak powstały supermarkety i te ich mrożone gówno
pamiętam jak się wracało za małolata z pod parasoli nad Wisłą i na rondzie Starzyńskiego była taka piekarnia od tyłu się w nocy kupowało od piekarzy taką chałkę że ja pierdole!
już nigdy tak smacznej nie jadłem.....

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790
Likes: 10
Originally Posted by Warren
prawilne piekarnie popadały jak powstały supermarkety i te ich mrożone gówno
pamiętam jak się wracało za małolata z pod parasoli nad Wisłą i na rondzie Starzyńskiego była taka piekarnia od tyłu się w nocy kupowało od piekarzy taką chałkę że ja pierdole!
już nigdy tak smacznej nie jadłem.....

Nigdy papieros nie będzie tak smaczny
A wódka taka zimna i pożywna
Nigdy nie będzie tak ślicznych dziewcząt
Nigdy nie będzie tak pysznych ciastek
Reprezentacja naszego kraju nie będzie miała takich wyników
Już nigdy, nigdy nie będzie takich wędlin, takiej coca coli
Takiej musztardy i takiego mleka

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,310
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,310
Likes: 3
Originally Posted by tronk
dobrze wiedziec, bede unikał.

acha, jeszcze w kauflandzie mi sie zdarza kupowac, rozumiem ze podobnie ? wink

tak robią wszystkie markety i dyskonty
to jest dobre zjeść raz w miesiącu ale nie więcej

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790
Likes: 10
a tak na marginesie...dzieje się w Svenska...
Syryjczyk kurwa w Allsvenskan kopara

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
koniec świata
trza jebnąć kielicha baczewskiego wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,310
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,310
Likes: 3
Amiens kurna strzelać

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Originally Posted by burbon
Nigdy papieros nie będzie tak smaczny
A wódka taka zimna i pożywna
Nigdy nie będzie tak ślicznych dziewcząt
Nigdy nie będzie tak pysznych ciastek
Reprezentacja naszego kraju nie będzie miała takich wyników
Już nigdy, nigdy nie będzie takich wędlin, takiej coca coli
Takiej musztardy i takiego mleka


Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790
Likes: 10
Originally Posted by aker
Amiens kurna strzelać

Aker..weź kurwa nie przeklinaj


Warrenie...piję już od dwóch godzin z tego powodu.. toast

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,310
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,310
Likes: 3
Originally Posted by burbon
Originally Posted by aker
Amiens kurna strzelać

Aker..weź kurwa nie przeklinaj


Warrenie...piję już od dwóch godzin z tego powodu.. toast

przepraszam smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790
Likes: 10
Originally Posted by aker
Originally Posted by burbon
Originally Posted by aker
Amiens kurna strzelać

Aker..weź kurwa nie przeklinaj


Warrenie...piję już od dwóch godzin z tego powodu.. toast

przepraszam smile

proszę smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Pamiętam jak szedłem z mama do przedszkola, za rękę mnie trzymała. Po drodze mijaliśmy aleje z kasztanowcami. Zbieraliśmy je(bo bardzo to lubiłem). Przechodzilismy codziennie obok piekarni. Zapach się unosił taki, że miało ochotę się wejść i siedzieć tam cały dzień. Unosił się zapach cudny świeżego pieczywka. Pamiętam, że czasem wchodziliśmy do środka popatrzeć jak ludzie kupują chlebek i buzie im się usmiechaly. Tez bym się uśmiechał gdybym wiedział, że zaraz zrobię sobie pajdę chlebka świeżego z maselkiem. I z chrupiąca skórka. I wiecie co? Ta piekarnia co kiedyś tam była, dalej jest.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
melgar karny z dupy i gol smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,310
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,310
Likes: 3
Originally Posted by fechu
Pamiętam jak szedłem z mama do przedszkola, za rękę mnie trzymała. Po drodze mijaliśmy aleje z kasztanowcami. Zbieraliśmy je(bo bardzo to lubiłem). Przechodzilismy codziennie obok piekarni. Zapach się unosił taki, że miało ochotę się wejść i siedzieć tam cały dzień. Unosił się zapach cudny świeżego pieczywka. Pamiętam, że czasem wchodziliśmy do środka popatrzeć jak ludzie kupują chlebek i buzie im się usmiechaly. Tez bym się uśmiechał gdybym wiedział, że zaraz zrobię sobie pajdę chlebka świeżego z maselkiem. I z chrupiąca skórka. I wiecie co? Ta piekarnia co kiedyś tam była, dalej jest.

powinieneś pisać scenariusze, Grochola przy Tobie wysiada smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790
Likes: 10
Originally Posted by fechu
Pamiętam jak szedłem z mama do przedszkola, za rękę mnie trzymała. Po drodze mijaliśmy aleje z kasztanowcami. Zbieraliśmy je(bo bardzo to lubiłem). Przechodzilismy codziennie obok piekarni. Zapach się unosił taki, że miało ochotę się wejść i siedzieć tam cały dzień. Unosił się zapach cudny świeżego pieczywka. Pamiętam, że czasem wchodziliśmy do środka popatrzeć jak ludzie kupują chlebek i buzie im się usmiechaly. Tez bym się uśmiechał gdybym wiedział, że zaraz zrobię sobie pajdę chlebka świeżego z maselkiem. I z chrupiąca skórka. I wiecie co? Ta piekarnia co kiedyś tam była, dalej jest.

[Linked Image]

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Originally Posted by fechu
Pamiętam jak szedłem z mama do przedszkola, za rękę mnie trzymała. Po drodze mijaliśmy aleje z kasztanowcami. Zbieraliśmy je(bo bardzo to lubiłem). Przechodzilismy codziennie obok piekarni. Zapach się unosił taki, że miało ochotę się wejść i siedzieć tam cały dzień. Unosił się zapach cudny świeżego pieczywka. Pamiętam, że czasem wchodziliśmy do środka popatrzeć jak ludzie kupują chlebek i buzie im się usmiechaly. Tez bym się uśmiechał gdybym wiedział, że zaraz zrobię sobie pajdę chlebka świeżego z maselkiem. I z chrupiąca skórka. I wiecie co? Ta piekarnia co kiedyś tam była, dalej jest.

[Linked Image]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Fechu łapie za serce !

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,526
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,526
Originally Posted by fechu
Pamiętam jak szedłem z mama do przedszkola, za rękę mnie trzymała. Po drodze mijaliśmy aleje z kasztanowcami. Zbieraliśmy je(bo bardzo to lubiłem). Przechodzilismy codziennie obok piekarni. Zapach się unosił taki, że miało ochotę się wejść i siedzieć tam cały dzień. Unosił się zapach cudny świeżego pieczywka. Pamiętam, że czasem wchodziliśmy do środka popatrzeć jak ludzie kupują chlebek i buzie im się usmiechaly. Tez bym się uśmiechał gdybym wiedział, że zaraz zrobię sobie pajdę chlebka świeżego z maselkiem. I z chrupiąca skórka. I wiecie co? Ta piekarnia co kiedyś tam była, dalej jest.
moja ciotka kładła piec na kredens i nie pozwalała jeść goracego.....
piekarnia u niej pod domem byla, ludzie czasami w nocy
pychotaaaaaaa
nic nie przebije chleba z masłem

Strona 6 z 145 1 2 4 5 6 7 8 144 145

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, forty, aker, betowiec, bukma, rymoholik, Lukasz111, burbon, $-man, 11kera11), 2,730 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,965
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1