|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275 |
Co z tego ze dobre kursy jak beznadziejna obsługa live betting na tym buku. Przed chwilka grałem przy stanie 4-1 dla Mauresmo po kursie 1,10 za spora kase i nie chciało przyjąc zakładu!!! Toporne to oj toporne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
Komentator, mam tez problem z ich live bettingiem. Nie wiem czy chodzi o to samo, ale moje zaklady nie sa w ogole odrzucane, ani akceptowane, tylko pasek stanu ciagle trwa i nic sie nie dzieje. Nie wiem o co biega, bym juz byl niezle do przodu, a tak lipa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
wchodza wam zaklady na zywo ? Ja od wczoraj nie moge postawic
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083 |
mam pytanie czy jest jakis limit czasowy do obrotu bonusem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Nic w regulaminie nie pisze o tym Ja do dzis tam mam kase od mundialu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083 |
no bo jak nie ma limitu czasu w jakim trzeba obrócic bonus to wcale nie tak znó trudno to wykonać mozna sobie grac dla zysku a jak sie trafi okazja z piłki czy hokeja o kursie 1,7 lub wiecej to wtedy grac singielka na obrót co jakis czas
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083 |
a jeszcze jedno jak oceniacie tego buka? sa wypłacalni? nie robią z niczym problemów warto tam wpłacać kase?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083 |
a jeszcze jedno jak oceniacie tego buka? sa wypłacalni? nie robią z niczym problemów warto tam wpłacać kase? A i czy mają konto w polskim banku ? Dzieki z góry za odpowiedzi Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271 |
marcios nie slyszalem zeby ktos mial problemy z wyplata. maja konto w polskim banku. buk jak dla mnie nawet spoko tylko troche za pozno kursy wystawiaja na niektore zdarzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891 |
Witam czekam 3 godziny na rozliczenie kuponu szybkoscia nie grzesza!!!!!! trace cierpliwosc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 57 |
Czy mial ktos problemy z wplata do pokera poprzez ekarte.Chce wplacic 1000 i wyskakuje komunikat zeby skontaktowac sie ze swoim bankiem.(wczesniej wplacalem juz do zakladow i nie bylo zadnych problemow)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Nie ma problemow z wyplata. Kasa na mbank jest po dwoch dniach, dokladnie tyle ile zleci sie wyplaty.
Co do livebettingu, to w przypadku gdy muli i nie mozna nic postawic, trzeba wejsc do normalnych zakladow pilka nozna (to rozwijane menu ze wszystkimi ligami) i tam jest livebetting bez tych wszystkich flashowych obrazkow. Pojawiaja sie kursy jak na normalny mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
co wpisać w polu Tutułem jak przelewam tam kasę?? Bonie mam czasu przeglądać całego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
czyten bonus 200+200 jeszcze aktualny??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Czy nie będzie problemu w takim przypadku, że wpłacam, dostaję bonus, gram trochę np. na tenisie ( zakłady dwudrożne nie zaliczaja się do obrotu ), nazbieram 1200 PLN i potem natępnie daję jednen duży zakład 1X2 za 1200 PLN kurs pow. 1.70 , tak aby spełnić warunki promocji ... i potem ewentualnie wypłacić ..
Grał ktoś tak ? Nie będzie problemów ?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
tak gralem tylko nazbieralem 600 i byly 2 zaklady po 600 i bezproblemowo sie dalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Uważam, a reczej jestem przekonany że nie będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 229
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 229 |
Ile trzeba razy zrobic obrót i po jakim kursie? Bo mi się niestety nie wiem czemu nie wyświetla regulamin promocji :-/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720 |
Obrót to 3 x (depozyt + bonus) na zdażeniach trójdrożnych z kursem conajmniej 1.7
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 229
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 229 |
Obrót to 3 x (depozyt + bonus) na zdażeniach trójdrożnych z kursem conajmniej 1.7 Sory za głupie pytanie ale co to znaczy zakład trójdrożny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083 |
Obrót to 3 x (depozyt + bonus) na zdażeniach trójdrożnych z kursem conajmniej 1.7 Sory za głupie pytanie ale co to znaczy zakład trójdrożny? Zakład gdzie są trzy możliwosci 1 x 2 czyli praktycznie do obrotu liczona jest tylko piłka nożna, hokej i piłka ręczna z kursem na mecz 1,7 lub większym
|
|
|
Link skopiowany do schowka