Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#679463 13/10/2006 11:36
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 275
Co z tego ze dobre kursy jak beznadziejna obsługa live betting na tym buku. Przed chwilka grałem przy stanie 4-1 dla Mauresmo po kursie 1,10 za spora kase i nie chciało przyjąc zakładu!!! Toporne to oj toporne...

Bonus: Unibet
#679464 13/10/2006 11:59
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Komentator, mam tez problem z ich live bettingiem. Nie wiem czy chodzi o to samo, ale moje zaklady nie sa w ogole odrzucane, ani akceptowane, tylko pasek stanu ciagle trwa i nic sie nie dzieje. Nie wiem o co biega, bym juz byl niezle do przodu, a tak lipa.

#679465 13/10/2006 18:40
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
wchodza wam zaklady na zywo ? Ja od wczoraj nie moge postawic

#679466 14/10/2006 09:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
mam pytanie czy jest jakis limit czasowy do obrotu bonusem?

#679467 14/10/2006 09:56
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
Nic w regulaminie nie pisze o tym
Ja do dzis tam mam kase od mundialu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#679468 14/10/2006 10:08
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
no bo jak nie ma limitu czasu w jakim trzeba obrócic bonus to wcale nie tak znó trudno to wykonać mozna sobie grac dla zysku a jak sie trafi okazja z piłki czy hokeja o kursie 1,7 lub wiecej to wtedy grac singielka na obrót co jakis czas

#679469 14/10/2006 10:10
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
a jeszcze jedno jak oceniacie tego buka? sa wypłacalni? nie robią z niczym problemów warto tam wpłacać kase?

#679470 14/10/2006 10:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
Quote
a jeszcze jedno jak oceniacie tego buka? sa wypłacalni? nie robią z niczym problemów warto tam wpłacać kase?
A i czy mają konto w polskim banku ? Dzieki z góry za odpowiedzi Pozdrawiam

#679471 14/10/2006 10:26
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 271
marcios nie slyszalem zeby ktos mial problemy z wyplata. maja konto w polskim banku. buk jak dla mnie nawet spoko tylko troche za pozno kursy wystawiaja na niektore zdarzenia.

#679472 14/10/2006 13:53
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
Witam czekam 3 godziny na rozliczenie kuponu szybkoscia nie grzesza!!!!!! trace cierpliwosc

#679473 14/10/2006 15:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 57
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 57
Czy mial ktos problemy z wplata do pokera poprzez ekarte.Chce wplacic 1000 i wyskakuje komunikat zeby skontaktowac sie ze swoim bankiem.(wczesniej wplacalem juz do zakladow i nie bylo zadnych problemow)

#679474 15/10/2006 09:51
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Nie ma problemow z wyplata. Kasa na mbank jest po dwoch dniach, dokladnie tyle ile zleci sie wyplaty.

Co do livebettingu, to w przypadku gdy muli i nie mozna nic postawic, trzeba wejsc do normalnych zakladow pilka nozna (to rozwijane menu ze wszystkimi ligami) i tam jest livebetting bez tych wszystkich flashowych obrazkow. Pojawiaja sie kursy jak na normalny mecz.

#679475 16/10/2006 15:44
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
co wpisać w polu Tutułem jak przelewam tam kasę?? Bonie mam czasu przeglądać całego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

czyten bonus 200+200 jeszcze aktualny??

#679476 17/10/2006 11:22
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Czy nie będzie problemu w takim przypadku, że wpłacam, dostaję bonus, gram trochę np. na tenisie ( zakłady dwudrożne nie zaliczaja się do obrotu ), nazbieram 1200 PLN i potem natępnie daję jednen duży zakład 1X2 za 1200 PLN kurs pow. 1.70 , tak aby spełnić warunki promocji ... i potem ewentualnie wypłacić ..

Grał ktoś tak ? Nie będzie problemów ?

Pozdrawiam

#679477 17/10/2006 11:28
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
tak gralem tylko nazbieralem 600 i byly 2 zaklady po 600
i bezproblemowo sie dalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#679478 17/10/2006 11:30
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
Uważam, a reczej jestem przekonany że nie będzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#679479 18/10/2006 17:12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 229
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 229
Ile trzeba razy zrobic obrót i po jakim kursie? Bo mi się niestety nie wiem czemu nie wyświetla regulamin promocji :-/

#679480 18/10/2006 19:27
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Obrót to 3 x (depozyt + bonus) na zdażeniach trójdrożnych z kursem conajmniej 1.7

#679481 19/10/2006 08:26
Dołączył: Dec 2004
Posty: 229
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 229
Quote
Obrót to 3 x (depozyt + bonus) na zdażeniach trójdrożnych z kursem conajmniej 1.7

Sory za głupie pytanie ale co to znaczy zakład trójdrożny?

#679482 19/10/2006 08:30
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
Quote
Quote
Obrót to 3 x (depozyt + bonus) na zdażeniach trójdrożnych z kursem conajmniej 1.7

Sory za głupie pytanie ale co to znaczy zakład trójdrożny?
Zakład gdzie są trzy możliwosci 1 x 2 czyli praktycznie do obrotu liczona jest tylko piłka nożna, hokej i piłka ręczna z kursem na mecz 1,7 lub większym

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka), 2,432 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,176
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1