|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452 Likes: 2 |
Krasko jest żałosny,kuzwa co za pojeb hehe jednak krasko to pikuś,przy Pienkowskiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734 |
Pensylvania pograna po @4 i widze, że delikutasne prowadzenie jest , ciekawe czy wejdzie  miałeś przesłanki?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452 Likes: 2 |
Przesłanki było faktycznie,wystarczyło zawierzyć Max-Kolonko,kto to zrobił mógł majątek na tych wyborach zrobic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734 |
Pensylvania pograna po @4 i widze, że delikutasne prowadzenie jest , ciekawe czy wejdzie  siedzi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
czyli jednak Trump ?  Brawo dla tych co go pograli  Paddy poplynelo ponad 900tys euro wyplacajac juz 2 tyg temu zaklady na Hilary 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734 |
czyli jednak Trump ?  Brawo dla tych co go pograli  Paddy poplynelo ponad 900tys euro wyplacajac juz 2 tyg temu zaklady na Hilary  cooooooo wypłacili??????? ahhahahhahhahahh
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734 |
to paddy przeanalizowało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734 |
14 tysięcy złotych na Trumpa! za taką kwotę (8000zł i 6000zł) zagrało dwóch nowych klientów @eFortunapl #tvn24 #wyboryUSA #trump
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
no chyba ze tym milionem wyplaconym przyciagneli jeszcze wiecej ludzi na Hilary i jeszcze na tym zarobili, bo tez tak moglo byc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
A wieczorem tak ładnie za Donalda płacili 5 do jednego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Jak zwykle miękka faja ze mnie i zamiast ładować Floryde @2,75 to poprzestałem na Ohio @1,50.
Beto nie boisz się, że donek Cię pogoni z US&A?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734 |
dalej 1.01  w bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734 |
Jak zwykle miękka faja ze mnie i zamiast ładować Floryde @2,75 to poprzestałem na Ohio @1,50.
Beto nie boisz się, że donek Cię pogoni z US&A? od razu zakładasz, że jestem nielegalny ........ dlaczego takie pesymistyczne podejście?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,363 Likes: 3 |
czyli jednak Trump ?  Brawo dla tych co go pograli  Paddy poplynelo ponad 900tys euro wyplacajac juz 2 tyg temu zaklady na Hilary  ja pograłem pensylwanie - kurs ponad 4 czytałem w necie że tam były nastroje pro trampowe i prowadził w sondażach - nie wiem skąd buki wzięły taki kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Jak zwykle miękka faja ze mnie i zamiast ładować Floryde @2,75 to poprzestałem na Ohio @1,50.
Beto nie boisz się, że donek Cię pogoni z US&A? od razu zakładasz, że jestem nielegalny ........ dlaczego takie pesymistyczne podejście? Beto jest obywatelem mecz.pl a nie jakiegoś tam juesej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734 |
ale youtube Kolonki był niezły
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
też pograłem donaldinho @5 za Zygmunta I Starego  ...być jak John Malkovich być jak Donald Trump  $$$$
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,734 |
Jak zwykle miękka faja ze mnie i zamiast ładować Floryde @2,75 to poprzestałem na Ohio @1,50.
Beto nie boisz się, że donek Cię pogoni z US&A? od razu zakładasz, że jestem nielegalny ........ dlaczego takie pesymistyczne podejście? Beto jest obywatelem mecz.pl a nie jakiegoś tam juesej  no proszę, zawsze znajdzie się ktoś kumaty 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
Jak zwykle miękka faja ze mnie i zamiast ładować Floryde @2,75 to poprzestałem na Ohio @1,50.
Beto nie boisz się, że donek Cię pogoni z US&A? od razu zakładasz, że jestem nielegalny ........ dlaczego takie pesymistyczne podejście? beto pewnie juz dawno ma podwojne obywatelstwo  mecz.pl i amerykanskie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|