Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#68018 30/09/2004 15:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Marcin:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Norman100:
[qb]I czekaj dalej głąbie jak wybierasz takiego gównianego buka. Kilka tygodni temu napisałem post ostrzegający przed tym bukiem , taka trudność go przeczytać ? , ale podobno głupich nie sieją sami się rodzą . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
Kasa dotrze, a ze kilka dni pozniej niz od innych to inna historia. Jak ktos ma nerwice niech wcale nie gra.[/qb]
kasa dociera normalnie, a wszelkie zarzuty do tamtego forumowicza Norman traktuj osobiscie bo w oczach reszty to ty jestes samosiejnym debilem.

Bonus: Unibet
#68019 30/09/2004 15:19
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
Witam
Czytam w tym temacie ze sa problemy z wyplata od BAH
wiec mam pytanie czy problemy sa tylko z tym ze trzeba dlugo czekac na przelew czy jest ktos komu BAH wogole nie wyplacil kaski??
aha i jeszcze jedno czy problem ten wystepowal tylko jesli ktos dostal darmowy bon i go pomnozyl, bo wlasnie zrobilo mi sie z darmowej 10 juz 400 pln i jesli maja byc jakies problemy to juz bede wyplacal i na gwiazdke moze dojda

#68020 30/09/2004 17:06
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
nesta ty ćwoku jeden , jak kasa do ciebie dociera to się ciesz bajwole , pewnie masz wujka w zarządzie tego beznadziejnego buka , albo jeszcze lepiej swoja kobietę . chcesz tam grac to graj gówno mnie to obchodzi zgredzie z serialu Kiepscy. :zobacz:

#68021 30/09/2004 17:21
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
Do tej pory w kwesti wyplat nie maialem problemu u tego buka , wyplacalem i kasa docierala po goore 3 dniach , jednak byly to sumy niewielkie po 20 zł , ksiegowali wyplate w cigu godziny góra 2 i przesylali. Teraz kidy ugralem wieksza kase z bonusa z o2.pl , i chce wyplacic 100 zl , jusz widze ze zaczynaja sie małe kłopoty , jusz na rozliczenie nie potzrebuja 1- 2 godzin a 1 dnia, zobaczymy jak to bedzie narazie mieli u mnie zaufanie ale powoli zaczynam sie bac o swoja kase:) jak srawa sie wyjasni dam znac:)!!

#68022 28/10/2004 18:05
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Witam wszystkich
Chciałbym wszystkich poinformowac ze bet-at-home rozdaje uzytkownika serwisu sciaga.pl bony o wartosci 5zł.Ja otrzymałem ale juz go przegrałem wiec zycze innym szczescia.
Pozdrawiam

#68023 28/10/2004 21:27
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
ja już trzy bony zrealizowałem


i chcę następne! hehe

#68024 28/10/2004 21:34
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Moglibyscie o tym troche szerzej napisac?
Na sciaga.pl i bet-at-home.com tez

#68025 28/10/2004 21:40
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
Quote
Moglibyscie o tym troche szerzej napisac?
Na sciaga.pl i bet-at-home.com tez

kiedys zarejestrowalem sie na sciaga.pl - nie dawno na bet-at-home i na miala przyszla wiadomosc ze otrzymalem bon 5zeta. ale nie wiem czy przychodzi to losowo czy wszystkiem zarejestrowanym i na sciadze i na bet-at-home.

#68026 28/10/2004 22:09
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
nie wiecie czy są jakieś limity wyplat w bet at home

raz wypłaciłem i nie miałem prowizji nic, żadnych problemów
ale czy mogę wypłacać jak często chcę itd. bez prowizji itd.??


czy są jakieś ogranicznia?

#68027 28/10/2004 22:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
no ja dostalem tego ultra wysokiego 5zl bona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chyba do wszystkich zarejstrowanych na sciaga.pl zostalo to wyslane

#68028 30/10/2004 15:55
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
ja tez mam konto na sciaga.pl

i nie dostałem bona:( więc nie do wszystkich

#68029 31/10/2004 02:54
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9
Po kiego ch.. wypowiadasz się w temacie w którym jesteś nastawiony negatywnie. Mam konto w tym buku i bez żadnego problemu sa realizowwane wpłaty i wypłaty. Czasem trzeba napisać do supportu ale wszystko jest ogólnie ok. plusy są takie że nie musisz przelewać 50 zetów jak wszędzie tylko ile chcesz

#68030 31/10/2004 02:56
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9
Quote
Po kiego ch.. wypowiadasz się w temacie w którym jesteś nastawiony negatywnie. Mam konto w tym buku i bez żadnego problemu sa realizowwane wpłaty i wypłaty. Czasem trzeba napisać do supportu ale wszystko jest ogólnie ok. plusy są takie że nie musisz przelewać 50 zetów jak wszędzie tylko ile chcesz

Re: Norman100

#68031 31/10/2004 17:27
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10
witam wszystkich

Mam problem w sierpniu dostalem bon o wartosci 10zl z allegro.pl i zalorzylem konto w bet-at-home.com zeby go zrealizowac, niestety od razu wszystko przegralem. I zeby nie miec niepotrzebnych kont od razu wyslalem do nich maila zeby mi konto zlikwidowali, poniewaz bede korzystal u innego buka i w tym konto mi jest nie potrzebne, odpisali mi ze zlikwiduja moje konto.

Potem dostalem znowu dwa bony z o2.pl i z tlen.pl, zalorzylem nowe kotno i rozpoczalem gre, tym razem z 20zl zrobilem na 200zl. Chce teraz wycofac te pieniadze i przelac do betandwin.com.

I tu sie pojawia problem, gdyz w miedzy czasie dostalem od nich dwa listy z potwierdzeniem zalorzenia konta, i to mnie zdziwilo, gdyz jedno kazlem im usunac, co do drugiego to nie mam watpliwosci bo dalej z niego korzystam. I gdy probuje sie zalogowac na te pierwsze to wyskakuje, ze konto jest zablokowane.

I teraz mam pytanie, czy wie ktos czy jest to nie zgodne z regulaminem? czy mozna posiadac dwa konta? oba mam zalorzone na te same dane (adres, mail, imie, nazwisko), czy myslice ze moga byc problemy z wyplata??

z gory dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam

#68032 01/11/2004 04:07
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9
najlepiej to musisz skontaktować się z supportem, ale skoro poprzednie konto zostało zablokowane, to aktualne jest to które teraz masz, więc myślę, że będziesz miał żadnych problemów. Niepotrzebnie pisałeś o zamknięcie konta, ja mam tak konta od 3 lat w różnych bukach i gram od czasu do czasu w różnych ale nie zamykam ich.

#68033 01/11/2004 21:39
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
napisz do nich

powinno być ok.

(czemu nie chcesz u nich grać?)

#68034 02/11/2004 02:09
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10
poniewaz maja slaba oferte, malo lig, i malo zakladow specjalnych (tylko handicup i dokladny wynik, czasami under/over)

#68035 10/12/2004 12:17
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Bump...

#68036 10/12/2004 12:22
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
doszły nowe ligi hokeja

w tym polska

#68037 20/12/2004 23:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 221
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 221
mam prosbe
Chce sie zapisac do tego buka
Czy ktos moze napisac jak wypelnic blankiet do przelewu na ich konto

Dzieki z gory i sorki jesli zasmiecam, ale pierwsza czesc tego tematu z niewiadomych mi przyczyn sie nie otwiera :-(
Pozdr, dla wszystkich :-)

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, forty, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker), 2,131 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,475
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1