|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Marcin: [qb] Oryginalnie wysłał Norman100: [qb]I czekaj dalej głąbie jak wybierasz takiego gównianego buka. Kilka tygodni temu napisałem post ostrzegający przed tym bukiem , taka trudność go przeczytać ? , ale podobno głupich nie sieją sami się rodzą . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] Kasa dotrze, a ze kilka dni pozniej niz od innych to inna historia. Jak ktos ma nerwice niech wcale nie gra.[/qb] kasa dociera normalnie, a wszelkie zarzuty do tamtego forumowicza Norman traktuj osobiscie bo w oczach reszty to ty jestes samosiejnym debilem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 190 |
Witam Czytam w tym temacie ze sa problemy z wyplata od BAH wiec mam pytanie czy problemy sa tylko z tym ze trzeba dlugo czekac na przelew czy jest ktos komu BAH wogole nie wyplacil kaski?? aha i jeszcze jedno czy problem ten wystepowal tylko jesli ktos dostal darmowy bon i go pomnozyl, bo wlasnie zrobilo mi sie z darmowej 10 juz 400 pln i jesli maja byc jakies problemy to juz bede wyplacal i na gwiazdke moze dojda
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 443 |
nesta ty ćwoku jeden , jak kasa do ciebie dociera to się ciesz bajwole , pewnie masz wujka w zarządzie tego beznadziejnego buka , albo jeszcze lepiej swoja kobietę . chcesz tam grac to graj gówno mnie to obchodzi zgredzie z serialu Kiepscy. :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199 |
Do tej pory w kwesti wyplat nie maialem problemu u tego buka , wyplacalem i kasa docierala po goore 3 dniach , jednak byly to sumy niewielkie po 20 zł , ksiegowali wyplate w cigu godziny góra 2 i przesylali. Teraz kidy ugralem wieksza kase z bonusa z o2.pl , i chce wyplacic 100 zl , jusz widze ze zaczynaja sie małe kłopoty , jusz na rozliczenie nie potzrebuja 1- 2 godzin a 1 dnia, zobaczymy jak to bedzie narazie mieli u mnie zaufanie ale powoli zaczynam sie bac o swoja kase:) jak srawa sie wyjasni dam znac:)!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Witam wszystkich Chciałbym wszystkich poinformowac ze bet-at-home rozdaje uzytkownika serwisu sciaga.pl bony o wartosci 5zł.Ja otrzymałem ale juz go przegrałem wiec zycze innym szczescia. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
ja już trzy bony zrealizowałem
i chcę następne! hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Moglibyscie o tym troche szerzej napisac? Na sciaga.pl i bet-at-home.com tez
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2003
Posty: 391 |
Moglibyscie o tym troche szerzej napisac? Na sciaga.pl i bet-at-home.com tez kiedys zarejestrowalem sie na sciaga.pl - nie dawno na bet-at-home i na miala przyszla wiadomosc ze otrzymalem bon 5zeta. ale nie wiem czy przychodzi to losowo czy wszystkiem zarejestrowanym i na sciadze i na bet-at-home.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
nie wiecie czy są jakieś limity wyplat w bet at home
raz wypłaciłem i nie miałem prowizji nic, żadnych problemów ale czy mogę wypłacać jak często chcę itd. bez prowizji itd.??
czy są jakieś ogranicznia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841 |
no ja dostalem tego ultra wysokiego 5zl bona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> chyba do wszystkich zarejstrowanych na sciaga.pl zostalo to wyslane
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
ja tez mam konto na sciaga.pl
i nie dostałem bona:( więc nie do wszystkich
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9 |
Po kiego ch.. wypowiadasz się w temacie w którym jesteś nastawiony negatywnie. Mam konto w tym buku i bez żadnego problemu sa realizowwane wpłaty i wypłaty. Czasem trzeba napisać do supportu ale wszystko jest ogólnie ok. plusy są takie że nie musisz przelewać 50 zetów jak wszędzie tylko ile chcesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9 |
Po kiego ch.. wypowiadasz się w temacie w którym jesteś nastawiony negatywnie. Mam konto w tym buku i bez żadnego problemu sa realizowwane wpłaty i wypłaty. Czasem trzeba napisać do supportu ale wszystko jest ogólnie ok. plusy są takie że nie musisz przelewać 50 zetów jak wszędzie tylko ile chcesz Re: Norman100
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10 |
witam wszystkich
Mam problem w sierpniu dostalem bon o wartosci 10zl z allegro.pl i zalorzylem konto w bet-at-home.com zeby go zrealizowac, niestety od razu wszystko przegralem. I zeby nie miec niepotrzebnych kont od razu wyslalem do nich maila zeby mi konto zlikwidowali, poniewaz bede korzystal u innego buka i w tym konto mi jest nie potrzebne, odpisali mi ze zlikwiduja moje konto.
Potem dostalem znowu dwa bony z o2.pl i z tlen.pl, zalorzylem nowe kotno i rozpoczalem gre, tym razem z 20zl zrobilem na 200zl. Chce teraz wycofac te pieniadze i przelac do betandwin.com.
I tu sie pojawia problem, gdyz w miedzy czasie dostalem od nich dwa listy z potwierdzeniem zalorzenia konta, i to mnie zdziwilo, gdyz jedno kazlem im usunac, co do drugiego to nie mam watpliwosci bo dalej z niego korzystam. I gdy probuje sie zalogowac na te pierwsze to wyskakuje, ze konto jest zablokowane.
I teraz mam pytanie, czy wie ktos czy jest to nie zgodne z regulaminem? czy mozna posiadac dwa konta? oba mam zalorzone na te same dane (adres, mail, imie, nazwisko), czy myslice ze moga byc problemy z wyplata??
z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9 |
najlepiej to musisz skontaktować się z supportem, ale skoro poprzednie konto zostało zablokowane, to aktualne jest to które teraz masz, więc myślę, że będziesz miał żadnych problemów. Niepotrzebnie pisałeś o zamknięcie konta, ja mam tak konta od 3 lat w różnych bukach i gram od czasu do czasu w różnych ale nie zamykam ich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
napisz do nich
powinno być ok.
(czemu nie chcesz u nich grać?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10 |
poniewaz maja slaba oferte, malo lig, i malo zakladow specjalnych (tylko handicup i dokladny wynik, czasami under/over)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
doszły nowe ligi hokeja
w tym polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 221
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 221 |
mam prosbe Chce sie zapisac do tego buka Czy ktos moze napisac jak wypelnic blankiet do przelewu na ich konto
Dzieki z gory i sorki jesli zasmiecam, ale pierwsza czesc tego tematu z niewiadomych mi przyczyn sie nie otwiera :-( Pozdr, dla wszystkich :-)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|