"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 16 1 2 7 8 9 10 11 15 16
Dołączył: Aug 2006
Posty: 114
M
member
member
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 114
Udana wymiana z moonlight <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Quote
Udana wymiana z moonlight <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />. Zostało mi jeszcze 400 PLN na inteligo. Potrzebuję na Moneybookers. PRIV

Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
Potrzebuje okolo 90 euro na neteller.
Place MBANK, gg - 2291315

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Sprzedam MB juz jestem 6780633 , zapraszam

Dołączył: Sep 2006
Posty: 28
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 28
Artek mi nawala teraz net co troche napisz jak z kasa na pw. Do 21 pisz jak cos to przeleje na MB spowrotem

Dołączył: Oct 2006
Posty: 7
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 7
potzrebuje 35zl na Moneyboker a place w Mbank!! 8287534

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Quote
Quote
Udana wymiana z moonlight <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />. Zostało mi jeszcze 400 PLN na inteligo. Potrzebuję na Moneybookers. PRIV
Nieaktualne, wymiana z Piotrasem

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Wciąż posiadam sporo MB , bede miał do momentu az napisze ze koniec sprzedaży , nr 6780633 pisać nawet jak jestem zw napewno odpiszę . zapraszam

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Wymiana z haven bezproblemowa.
pozdr.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
Witam

Mam bony do booka Starbet
bony 5euro-(7zł na Mb)
nony 2euro-(3zł na MB)

bony mogę wysłać pierwszy, na jedno konto można użyć 1 bonu.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
Quote
Witam

Mam bony do booka Starbet
bony 5euro-(7zł na Mb)
nony 2euro-(3zł na MB)

bony mogę wysłać pierwszy, na jedno konto można użyć 1 bonu.
zapomniałem dodać że kontakt na gg 584675 lub prv

Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
Quote
Quote
Witam

Mam bony do booka Starbet
bony 5euro-(7zł na Mb)
nony 2euro-(3zł na MB)

bony mogę wysłać pierwszy, na jedno konto można użyć 1 bonu.
zapomniałem dodać że kontakt na gg 584675 lub prv

sorki że tak post z postem ale pomyliłem nr gg prawidłowy to 5481714

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Sprzedam 100$ poprzez MB. Przyjmuję na mbank (także do Pekao SA), wpłacam wyłącznie jako drugi (robiłem tu dzisiątki wymian) i tylko całą kwotę na raz. Jak trzeba będzie to nawet coś ponad 100$ mogę wymienić.
Oferty na priv. Jestem tylko wieczorem na necie.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Quote
Sprzedam MB, przyjmuje mbank, jestem zweryfikowany, gg: 1957521

AKTUALNE

Dołączył: Jan 2006
Posty: 707
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 707
Sprzedam MB , przyjmuje Inteligo , gg 2062283 , moge wyslac jako pierwszy

pozdrawiam.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 10
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 10
kupie kaske na MB -> placę inteligo,

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Witam po dłuższej przerwie wracam do świata wymian <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A wiec do rzeczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Posiadam troszke środków na MB , że sprawdzony to już przypominać nie musze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ponad 200 wymian za soba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I jestem zweryfikowany na poniższej stronce Kanciastego http://kanciasty.sitesled.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[color:"green"]$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
[/color]
[b] GG 7995932 & PRIV pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> P!T3R

Dołączył: Jan 2006
Posty: 707
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 707
mizuno - tranzkacja na 200 zl udana


----------------------------------
Sprzedam MB , przyjmuje inteligo , gg 2062283

Dołączył: Oct 2006
Posty: 10
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 10
Quote
mizuno - tranzkacja na 200 zl udana


----------------------------------
Sprzedam MB , przyjmuje inteligo , gg 2062283


potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> udana tranzakcja, wysłałem pierwszy a później otrzymałem kaske na MB

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Sprzedam 339$ z e-golda. chętni na gg: 2556620 - płatne na mBank

Strona 9 z 16 1 2 7 8 9 10 11 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, Sensei, alfa, forty, betowiec, burbon, 11kera11), 1,013 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1