|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 114 |
Udana wymiana z moonlight <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Udana wymiana z moonlight <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />. Zostało mi jeszcze 400 PLN na inteligo. Potrzebuję na Moneybookers. PRIV
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Potrzebuje okolo 90 euro na neteller. Place MBANK, gg - 2291315
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Sprzedam MB juz jestem 6780633 , zapraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2006
Posty: 28 |
Artek mi nawala teraz net co troche napisz jak z kasa na pw. Do 21 pisz jak cos to przeleje na MB spowrotem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 7 |
potzrebuje 35zl na Moneyboker a place w Mbank!! 8287534
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Udana wymiana z moonlight <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />. Zostało mi jeszcze 400 PLN na inteligo. Potrzebuję na Moneybookers. PRIV Nieaktualne, wymiana z Piotrasem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Wciąż posiadam sporo MB , bede miał do momentu az napisze ze koniec sprzedaży , nr 6780633 pisać nawet jak jestem zw napewno odpiszę . zapraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Wymiana z haven bezproblemowa. pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180 |
Witam
Mam bony do booka Starbet bony 5euro-(7zł na Mb) nony 2euro-(3zł na MB)
bony mogę wysłać pierwszy, na jedno konto można użyć 1 bonu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180 |
Witam
Mam bony do booka Starbet bony 5euro-(7zł na Mb) nony 2euro-(3zł na MB)
bony mogę wysłać pierwszy, na jedno konto można użyć 1 bonu. zapomniałem dodać że kontakt na gg 584675 lub prv
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180 |
Witam
Mam bony do booka Starbet bony 5euro-(7zł na Mb) nony 2euro-(3zł na MB)
bony mogę wysłać pierwszy, na jedno konto można użyć 1 bonu. zapomniałem dodać że kontakt na gg 584675 lub prv sorki że tak post z postem ale pomyliłem nr gg prawidłowy to 5481714
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Sprzedam 100$ poprzez MB. Przyjmuję na mbank (także do Pekao SA), wpłacam wyłącznie jako drugi (robiłem tu dzisiątki wymian) i tylko całą kwotę na raz. Jak trzeba będzie to nawet coś ponad 100$ mogę wymienić. Oferty na priv. Jestem tylko wieczorem na necie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Sprzedam MB, przyjmuje mbank, jestem zweryfikowany, gg: 1957521 AKTUALNE
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 707
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 707 |
Sprzedam MB , przyjmuje Inteligo , gg 2062283 , moge wyslac jako pierwszy
pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 10 |
kupie kaske na MB -> placę inteligo,
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Witam po dłuższej przerwie wracam do świata wymian <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A wiec do rzeczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Posiadam troszke środków na MB , że sprawdzony to już przypominać nie musze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ponad 200 wymian za soba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I jestem zweryfikowany na poniższej stronce Kanciastego http://kanciasty.sitesled.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [color:"green"]$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
[/color] [b] GG 7995932 & PRIV pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> P!T3R
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 707
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 707 |
mizuno - tranzkacja na 200 zl udana
---------------------------------- Sprzedam MB , przyjmuje inteligo , gg 2062283
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 10 |
mizuno - tranzkacja na 200 zl udana
---------------------------------- Sprzedam MB , przyjmuje inteligo , gg 2062283 potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> udana tranzakcja, wysłałem pierwszy a później otrzymałem kaske na MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826 |
Sprzedam 339$ z e-golda. chętni na gg: 2556620 - płatne na mBank
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|