|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 187 |
Dla mnie pewniakami są PO-AWSP I PSL-AWSP. Ciekawe czy bedzie to można bedzie to zagrać na jednym kuponie, bo Betako będzie mógł to zinterpretowac jako zdarzenia wzajemnie sie wspomagajace.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448 Likes: 2 |
Totomix od dzisiaj przyjmuje zakłady na wybory.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456 |
W Betako nie można grać zakładów ,gdzie się powtarzaja nazwy partii na jednym kuponie. Już to przećwiczyłem. Czy ktoś zna szczegóły zakładów a Totomix-ie, tzn. te progi, % itd. Może jakieś typy. Moje: 88 AWSP-PiS (2) 89 PiS -UW (1) 90 AWSP-UW (1) K.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
Gdzie można znaleźć najlepsze sondaże na temat wyborów ???????????????????????????????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 184
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2001
Posty: 184 |
Wyniki OBOP-u! http://www.obop.com.pl/wybory2001.html Dla niekumatych te cyferki to procenty! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Oco chodzi z tymi procentami w ofercie totomixa? 86 P.O. - AWSP KLH (0-4%)?? 1 1,3 87 PSL - AWS KLH (0-3%) 1 1,8 89 P i S - UW KL 1 1,1 90 AWSP - UW KL 1 1,1 te typy na pierwszy rzut oka wydawaja sie w miare pewne! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807 |
Sondaże są robione głównie w miastach, dlatego ostrożnie z PSL. Wydaje mi się że ich wynik będzie lepszy niż to wynika z sondaży.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ogladaliscie wczoraj "Wiadomości"? Podobno byly jakies sondaze na poszczegolne okregi i poszczegolnych politykow?
Chris
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283 |
Ja z wiadomosci wiem tyle : SLD 48% P.O 14% Psl 11% AWS 7% PiS 5% Samoobrona 5% UW 2% Tak mowili wczoraj bodajze w Panoramie! Jesli chodzi o Totomixa to bylem dzi i stawialem:R-oznacza % jakie uzyska partai z przedzialami dla SLD 1-to do 48% chyba 0 48-51% 2-powyzje 51% Dla P.O "jedynka to -do 12% 0 -12-14% 2 -pow 14% Dla PSL z teog co pamietam do 10%-1 0-10-12% 2- pow 12% To tyle ile pamitam!A i jeszcze R1 to % wszystkich wyborcow 1-do53% 0-53-55%chyba i 2 pow 55% Mały
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Z tego co ja sie orientuje , a polityką interesuje sie juz troche czasu to najbardziej pewnymi pozycjami sa (totomix) AWS-UW 1 1.1 kursy bardzo niskie PiS-UW 1 1.1 UW-Samoobrona 2 - to mój cichy czarny koń ale i tak nie oddam nigdy na nich głosu) Kierowałem sie oczywiście sondorzami OBOP-u, CBOSU i kilku jeszcze ośrodków. Pozdrawiam i życze szczęścia . Aha i jeszcze jedno - Skoro politycy zarabiaja na nas to czemu my byśmy nie mieli na nich zarobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283 |
Dla mnie super wyglada natomiast typ na P.O ze beda mieli pow 14 % wspolczynnik 2.6 :eek: Oprocz tego dodalem kilka do wariackieog kuponu za 10 zl na te wybory i wyszlo mi prawie 10 baniek!M.in jest tam wspomniany czarny kon -MR.LEPER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Widzialem w ofercie taki zaklad: Buzek vs Krzaklewski Pytanie do ludzi ze Slaska. Czy Krzak startuje w wyborach?
Chris
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał chris: [qb]Widzialem w ofercie taki zaklad: Buzek vs Krzaklewski Pytanie do ludzi ze Slaska. Czy Krzak startuje w wyborach?
Chris[/qb] Na Slasku na listach go nie ma. Z tego co wiem to chyba Krzak nie startuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Aż nie chcę mi się wierzyć, że Lepper wejdzie do sejmu a np. Unia Wolności nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Unii zaszkodzil udzial w rzadzie z AWS. Poza tym czesc Unii to teraz Platforma. Tak na marginesie - glosujcie na Platforme <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ostatnie sondaże godz.21 - 19.09.2001 Samoobrona to rewelacja tygodnia- maja juz 9 procent , w poniedziałek tylko 5 SLD spada do 43% do sejmu wchodza jeszcze PO nie jestem pewien ale cos koło 14 , PSL koło 12 i LPR 5% UW- czysta żenada tyko 2 , wiekszosć kandydatów UW poprzegrywa na wsiach a wiec w rejonach rolniczych(wsch polska) i i w ośrodkach z duzym bezrobociem(chodzi o typy na nazwiska kandydatów). według sondaży AWS poza parlamentem! , spieszcie się i życze powodzenia , oprócz samoobrony i AWS nie przewiduje wiekszych rotacji . Według mnie jest duża szansa na parę grosza. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Wirtualna Polska podaje:
Według sondażu Pracowni Badań Społecznych, przeprowadzonego na zlecenie TVN i Rzeczpospolitej, do Sejmu weszłoby pięć ugrupowań: SLD-UP - 48% głosów, PO - 15%, PSL - 10%, Samoobrona - 8% i PiS - 6% - podały czwartkowe Fakty TVN.
Z sondażu wynika, że do Sejmu nie weszłyby: AWSP - 5% głosów, LPR - 4% oraz UW - 3%.
Według poprzedniego sondażu PBS, zaprezentowanego przez TVN 16 września, do Sejmu weszłyby koalicja SLD-UP - 47% głosów, PO - 14%, PSL - 9%, AWSP - 8%, PiS - 7%, Samoobrona i UW - po 5% głosów.
Natomiast - według sondażu OBOP przeprowadzonego dla TVP - do Sejmu weszłoby sześć ugrupowań: SLD-UP - 43%, PO - 15%, PSL - 12%, Samoobrona - 9%, PiS - 7% i Liga Polskich Rodzin - 5%.
Z sondażu wynika, że do Sejmu nie weszłyby AWSP i UW, które otrzymały 4% poparcia.
Jeszcze pytanko: czy te progi procentowe co podał mały są wporządku? Czy mma ktoś na ten temat informacje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie sądze, by Samoobrona dostała 9% głosów. Nawet jestem w miarę przekonany, że nie dostanie się do sejmu. Jedyna szansa dla nich to odwrócenie się rolników od PSLu. AWS niestety się załapie, choć otworzyłbym szampana jak by nieudacznicy podszywający się pod prawicę dostali w dupę. Jak widzę Czarneckiego w telewizji to mie się niedobrze robi, do pracy w McDonalds'ie bym go nawet nie przyjął. Jak ktoś mi mówi o człowieku, który się do niczego nie nadaje, to właśnie on mi przychodzi na myśl. SLD nie osiągnie ponad 50% głosów. Myślę, że nawet 45% nie osiągnie, chociaż nie wiem jak to będzie wyglądało jeśli kilka partii prawicowych nie dostanie się do sejmu i te procenty odpadną. Ciężko jest sobie wyobrazić koalicję składającą się z 5-6 partii, bardziej prawdopodobna jest koalicja SLD z jeszcze jedna partią. Jeśli z PSLem to będzie to klęska (znów najwięcej czasu poświęcą na spór o "stołki"). Jedynym innym rozwiązaniem będzie koalicja z Platformą, co jest o niebo jepsze niż powrót do dawnego SLD-PSL. I raczej na to rozwiązanie bym stawiał (chyba że już wcześniej PO kategorycznie wykluczyła taką możliwość). Ale przy takim rozkładzie głosów jedynie te dwa wyjścia wydają się możliwe, i jeśli rzeczywiście tak będzie to tylko modlić się o to drugie...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Wyslalem takie 2 kupony w totomix: 10 UW - Samoobrona 2 1,35 (life is brutal) 17 Geremek - Piskorski 2 1,3 18 L.Kaczynski - Plazynski 2 1,2 19 Miller/Plazynski/Kalinowski 1 1,2 (z bolem serca) 31 Jurek 1 1,3 (ponizej 5 nominacji w BB)
...i drugi 11 SLD-UP 1 2,8 (ponizej 48%) 15 % wyborcow 1 1,7 (ponizej 53%) 17 Ger- Pisk 2 1,3 18 Kacz - Plaz 2 1,2 19 Miller/Plaz/ Kali 1 1,2 31 Jurek 1 1,3
Pierwszy uwazam za bezpieczny, drugi troche ruletkowy. Chris wyborca
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kurs 2.8 na SLD <48% głosów mi się podoba. Pewnie puszcze podobne kupony do Ciebie, ale po 1.35 nie będę ryzykował na Samoobronę. Jak bym jeszcze tylko wiedział gdzie mam najbliższego Toto-Mixa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|