Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 16 1 2 9 10 11 12 13 15 16
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Sprzedam 100$ poprzez MB. Przyjmuję na mbank (także do Pekao SA), wpłacam wyłącznie jako drugi (robiłem tu dzisiątki wymian) i tylko całą kwotę na raz. Jak trzeba będzie to nawet coś ponad 100$ mogę wymienić.
Oferty na priv. Jestem tylko wieczorem na necie.

Moja oferta nadal aktualna na chwilę obecną. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 707
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 707
loker - mialem dzis dwoch Panow przedstawiajacych sie za Ciebie - tyle ze 2 razy prosilem o private message i kolesie znikali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Heh, widzę że powstała jakaś szajka specjalizująca się w oszukiwaniu userów tego forum. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Gdybym nie musiał to bym się tutaj w ogóle nie wymieniał... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
Quote
Moja oferta nadal aktualna na chwilę obecną. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Szybko, miło i bezproblemowo.Polecam użytkownika skottie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Tak narzekałem, a tu trafiła się szybka i bezproblemowa wymiana z użytkownikiem Rudzik7 . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Wpłacił jako pierszy i po chwili miał kasę na koncie.
Tym samym moja powyższa oferta nie jest na razie aktualna.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
potrzebuje pare zlotych na MB
konto w multibanku
5160198 (niewid.)

wplacam 1. zweryf. na stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Sprzedam MB 6780633 mnostwo wymian za sobą udanych zapraszam , chcesz miec pewne bez oszustow pisz do mnie .

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Witam po dłuższej przerwie wracam do świata wymian <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A wiec do rzeczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Posiadam troszke środków na MB , że sprawdzony to już przypominać nie musze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ponad 200 wymian za soba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I jestem zweryfikowany na poniższej stronce Kanciastego http://kanciasty.sitesled.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[color:"green"]$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
[/color]
[b] GG 7995932 & PRIV pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> P!T3R [/quote]

Dołączył: Mar 2006
Posty: 51
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51
Bezproblemowa wymiana z Haven-em . Polecam

Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
I chyba kolejny oszust zawital na to forum. Tym bardziej to bolesne gdyz jest to uzytkownik o dosc duzym stazu - a mianowicie Federer . Pozyczylem mu jakis czas temu troche pieniedzy i mial oddac w ustalonym terminie, lecz nie oddal tylko napisal ze kase odda w czwartek, piatek, ale do tej pory nie oddal. Kontaktu na gg tez brak. Napisalem mu w piatek co z kasa, w sobote byl na forum i nic nie raczyl napisac. Dobrze ze mam jego dane, bo kiedys robil mi przelew do mBanku, a w sobote juz bede w Polsce. Mam nadzieje, ze cala sprawa sie wyjasni jak najszybciej. Do tej pory nie wymieniajcie sie z tym uzytkownikiem. Mam nadzieje rowniez, ze jesli uzytkownik ten nie ma zlych zamiarow to szybko sie ze mna skontaktuje i wyjasni sprawe.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
sprzedam kaske na mb. Wzamian mbank <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zero prowizji. jestem zweryfikowany na kanciastego stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
na priv lub gg: 2213038
POZDRO

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Quote
Sprzedam MB, przyjmuje mbank, jestem zweryfikowany, gg: 1957521
NADAL AKTUALNE

Dołączył: Nov 2004
Posty: 71
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 71
Udana wymiana z dadycool.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
Skupie srodki na MB a zaplace z pko inteligo
Do 1 000 zł
zapraszam na priv
wplacam jako drugi
pzdr

Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Witam
Skupie do 4 tys zl na MB. Place mBank.
moje warunki:
1. nie pokrywam zadnych prowizji
2. ty wplacasz pierwszy

chetnych zapraszam na gg 1210609 - jak mam czerwone sloneczko tzn ze mnie nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, a jak mam zaraz wracam, nie zawsze znaczy, ze jestem, trzeba probowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dodam ze jestem zweryfikowany na stronie http://kanciasty.sitesled.com/lista.html

Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
Witam serdecznie.
Sprzedam dużo środków na moneybookers.
Przyjmę mBank lub inteligo.
Pozdrawiam.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Szybka i bezproblemowa wymiana z userem Cambell <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Polecam

Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
Quote
Szybka i bezproblemowa wymiana z userem Cambell <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Polecam
potwierdzam
szybko i efektownie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
Seattle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
Kupie MB ciagle
Place pko inteligo

Mirtek odbierz priv !!!

Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
heh to prawda ostatnio chcial sie ze mna wymianiac na duza kase podajac sie pod IIIIIII i ze niby jest zweryfikowany u kanciastego:)ale to typex na 100% bo tak sie na poczatku przedstawil Łos!

Strona 11 z 16 1 2 9 10 11 12 13 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Sensei, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,056 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,922
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1