|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Sprzedam 100$ poprzez MB. Przyjmuję na mbank (także do Pekao SA), wpłacam wyłącznie jako drugi (robiłem tu dzisiątki wymian) i tylko całą kwotę na raz. Jak trzeba będzie to nawet coś ponad 100$ mogę wymienić. Oferty na priv. Jestem tylko wieczorem na necie. Moja oferta nadal aktualna na chwilę obecną. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 707
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 707 |
loker - mialem dzis dwoch Panow przedstawiajacych sie za Ciebie - tyle ze 2 razy prosilem o private message i kolesie znikali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Heh, widzę że powstała jakaś szajka specjalizująca się w oszukiwaniu userów tego forum. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Gdybym nie musiał to bym się tutaj w ogóle nie wymieniał... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
Moja oferta nadal aktualna na chwilę obecną. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Szybko, miło i bezproblemowo.Polecam użytkownika skottie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Tak narzekałem, a tu trafiła się szybka i bezproblemowa wymiana z użytkownikiem Rudzik7 . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Wpłacił jako pierszy i po chwili miał kasę na koncie. Tym samym moja powyższa oferta nie jest na razie aktualna. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
potrzebuje pare zlotych na MB konto w multibanku 5160198 (niewid.)
wplacam 1. zweryf. na stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Sprzedam MB 6780633 mnostwo wymian za sobą udanych zapraszam , chcesz miec pewne bez oszustow pisz do mnie .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Witam po dłuższej przerwie wracam do świata wymian <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A wiec do rzeczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Posiadam troszke środków na MB , że sprawdzony to już przypominać nie musze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ponad 200 wymian za soba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I jestem zweryfikowany na poniższej stronce Kanciastego http://kanciasty.sitesled.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [color:"green"]$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
[/color] [b] GG 7995932 & PRIV pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> P!T3R [/quote]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51 |
Bezproblemowa wymiana z Haven-em . Polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
I chyba kolejny oszust zawital na to forum. Tym bardziej to bolesne gdyz jest to uzytkownik o dosc duzym stazu - a mianowicie Federer . Pozyczylem mu jakis czas temu troche pieniedzy i mial oddac w ustalonym terminie, lecz nie oddal tylko napisal ze kase odda w czwartek, piatek, ale do tej pory nie oddal. Kontaktu na gg tez brak. Napisalem mu w piatek co z kasa, w sobote byl na forum i nic nie raczyl napisac. Dobrze ze mam jego dane, bo kiedys robil mi przelew do mBanku, a w sobote juz bede w Polsce. Mam nadzieje, ze cala sprawa sie wyjasni jak najszybciej. Do tej pory nie wymieniajcie sie z tym uzytkownikiem. Mam nadzieje rowniez, ze jesli uzytkownik ten nie ma zlych zamiarow to szybko sie ze mna skontaktuje i wyjasni sprawe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
sprzedam kaske na mb. Wzamian mbank <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zero prowizji. jestem zweryfikowany na kanciastego stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na priv lub gg: 2213038 POZDRO
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Sprzedam MB, przyjmuje mbank, jestem zweryfikowany, gg: 1957521 NADAL AKTUALNE
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 71 |
Udana wymiana z dadycool.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Skupie srodki na MB a zaplace z pko inteligo Do 1 000 zł zapraszam na priv wplacam jako drugi pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
Witam Skupie do 4 tys zl na MB. Place mBank. moje warunki: 1. nie pokrywam zadnych prowizji 2. ty wplacasz pierwszy chetnych zapraszam na gg 1210609 - jak mam czerwone sloneczko tzn ze mnie nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, a jak mam zaraz wracam, nie zawsze znaczy, ze jestem, trzeba probowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dodam ze jestem zweryfikowany na stronie http://kanciasty.sitesled.com/lista.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114 |
Witam serdecznie. Sprzedam dużo środków na moneybookers. Przyjmę mBank lub inteligo. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Szybka i bezproblemowa wymiana z userem Cambell <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Szybka i bezproblemowa wymiana z userem Cambell <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Polecam potwierdzam szybko i efektownie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Seattle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Kupie MB ciagle Place pko inteligo
Mirtek odbierz priv !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439 |
heh to prawda ostatnio chcial sie ze mna wymianiac na duza kase podajac sie pod IIIIIII i ze niby jest zweryfikowany u kanciastego:)ale to typex na 100% bo tak sie na poczatku przedstawil Łos!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|