|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
Kupie 100 zł na MB , płace inteligo Zweryfikowanym pierwszy. Bede ok 18.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Sprzedam MB sporo , w zamian mBank zapraszam , jestem zweryfikowany , chcesz miec kase bezpieczną wymieniaj sie ze mną a nie denerwuj wymieniajac z nieznajomym. 6780633
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
I chyba kolejny oszust zawital na to forum. Tym bardziej to bolesne gdyz jest to uzytkownik o dosc duzym stazu - a mianowicie Federer . Pozyczylem mu jakis czas temu troche pieniedzy i mial oddac w ustalonym terminie, lecz nie oddal tylko napisal ze kase odda w czwartek, piatek, ale do tej pory nie oddal. Kontaktu na gg tez brak. Napisalem mu w piatek co z kasa, w sobote byl na forum i nic nie raczyl napisac. Dobrze ze mam jego dane, bo kiedys robil mi przelew do mBanku, a w sobote juz bede w Polsce. Mam nadzieje, ze cala sprawa sie wyjasni jak najszybciej. Do tej pory nie wymieniajcie sie z tym uzytkownikiem. Mam nadzieje rowniez, ze jesli uzytkownik ten nie ma zlych zamiarow to szybko sie ze mna skontaktuje i wyjasni sprawe. I nadal brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony tego uzytkownika. Szkoda, ze jeszcze jestem Anglii. Kolega Federer to rocznik 1986, chodzil do 4 LO W Gorzowie Wlkp. Jak ktos jest z tamtych rejonow i moz cos pomoc to prosze o priv. Znam jego dane osobowe i adres, ale nie bede upublicznial. Jak wroce do Polski to zajme sie ta sprawa na powzanie. W Anglii niestety mam ograniczone pole dzialania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
kupie 300 zł na mb jestesm zweryfikowany kilkanascie wymian za soba oddaje na inteligo gg 1297740 wplacam drugi
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Kupię około 100$ na Neteller, chętnych proszę o priv. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 10 |
I chyba kolejny oszust zawital na to forum. Tym bardziej to bolesne gdyz jest to uzytkownik o dosc duzym stazu - a mianowicie Federer . Pozyczylem mu jakis czas temu troche pieniedzy i mial oddac w ustalonym terminie, lecz nie oddal tylko napisal ze kase odda w czwartek, piatek, ale do tej pory nie oddal. Kontaktu na gg tez brak. Napisalem mu w piatek co z kasa, w sobote byl na forum i nic nie raczyl napisac. Dobrze ze mam jego dane, bo kiedys robil mi przelew do mBanku, a w sobote juz bede w Polsce. Mam nadzieje, ze cala sprawa sie wyjasni jak najszybciej. Do tej pory nie wymieniajcie sie z tym uzytkownikiem. Mam nadzieje rowniez, ze jesli uzytkownik ten nie ma zlych zamiarow to szybko sie ze mna skontaktuje i wyjasni sprawe. I nadal brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony tego uzytkownika. Szkoda, ze jeszcze jestem Anglii. Kolega Federer to rocznik 1986, chodzil do 4 LO W Gorzowie Wlkp. Jak ktos jest z tamtych rejonow i moz cos pomoc to prosze o priv. Znam jego dane osobowe i adres, ale nie bede upublicznial. Jak wroce do Polski to zajme sie ta sprawa na powzanie. W Anglii niestety mam ograniczone pole dzialania. ja nie jestem z gorzowa ale znajomych mam w tamtych okolicach na jaką kwote cię oszukał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
kupie 300 zł na mb jestesm zweryfikowany kilkanascie wymian za soba oddaje na inteligo gg 1297740 wplacam drugi Pilne gg 1297740
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
tez jestem zainteresowany kupienie srodkow na MB.
prosze o priv
pozdrawiam Mario145
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Kupie MB ( jeszcze okolo 300-400zł mi brakuje) Place inteligo chetni prosze o priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
kupie pare zlotych na MB konto w multibanku 5160198 (niewidoczny ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378 |
Witam Ziomki
Coz potrzebuje pomocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> mianowicie chcialbym pozyczyc 100 zeta oczywiscie z prowizja oddaje ).Jestem zweryfikowany na stronce Pozyczali mi juz kase YOFIMACKO I KRUPIER i chyba nienarzekaja zwrocilem bez problemu
wiec jesli ktos jest zaintereowany pomoca dla biednego Franka to bardzo byl bym wdzieczny
Aha jeszcze jedno przyznaje sie bez bicia ostatnio pozyczyl mi kase VIVO(niedziela )termin ustalony do oddania
numer 3138669
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Kupię około 100$ na Neteller, chętnych proszę o priv. Pozdrawiam Aktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Mam na sprzedaz MB z 2% prowizja - GG: 1203411
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
zapomnialem dodac ze minimum do wymiany to 100 PLN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
Kupie 100 zł na MB , płace inteligo Zweryfikowanym pierwszy. Bede ok 18. udana wymiana z piotras.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Witam po dłuższej przerwie wracam do świata wymian <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> A wiec do rzeczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Posiadam troszke środków na MB , że sprawdzony to już przypominać nie musze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ponad 200 wymian za soba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I jestem zweryfikowany na poniższej stronce Kanciastego http://kanciasty.sitesled.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [color:"green"]$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
[/color] [b] GG 7995932 & PRIV pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> P!T3R [/quote] [color:"blue"] ActUaL [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
oczywiscie udana wymiana z uzytkownikiem piotras!!! bez problemow:))
tylko ta prowizja..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)))) no ale pilnie potrzebowalem.
Polecam.
pozdrawiam mario145
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Obecnie pozbyłem sie srodkow z MB , więc chwilowo kończe sprzedaż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
potwierdzam udane wymiany z mankey i mario145, nie posiadam w obecnej chwili srodkow na MB, byc moze jutro znow cos bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486 |
kupie moneybookers 100 zl wplacam jako drugi udane wymiany z kriss,piotras
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|