Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
Kupie 100 zł na MB , płace inteligo
Zweryfikowanym pierwszy.
Bede ok 18.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Sprzedam MB sporo , w zamian mBank zapraszam , jestem zweryfikowany , chcesz miec kase bezpieczną wymieniaj sie ze mną a nie denerwuj wymieniajac z nieznajomym. 6780633

Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
Quote
I chyba kolejny oszust zawital na to forum. Tym bardziej to bolesne gdyz jest to uzytkownik o dosc duzym stazu - a mianowicie Federer . Pozyczylem mu jakis czas temu troche pieniedzy i mial oddac w ustalonym terminie, lecz nie oddal tylko napisal ze kase odda w czwartek, piatek, ale do tej pory nie oddal. Kontaktu na gg tez brak. Napisalem mu w piatek co z kasa, w sobote byl na forum i nic nie raczyl napisac. Dobrze ze mam jego dane, bo kiedys robil mi przelew do mBanku, a w sobote juz bede w Polsce. Mam nadzieje, ze cala sprawa sie wyjasni jak najszybciej. Do tej pory nie wymieniajcie sie z tym uzytkownikiem. Mam nadzieje rowniez, ze jesli uzytkownik ten nie ma zlych zamiarow to szybko sie ze mna skontaktuje i wyjasni sprawe.


I nadal brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony tego uzytkownika. Szkoda, ze jeszcze jestem Anglii. Kolega Federer to rocznik 1986, chodzil do 4 LO W Gorzowie Wlkp. Jak ktos jest z tamtych rejonow i moz cos pomoc to prosze o priv. Znam jego dane osobowe i adres, ale nie bede upublicznial. Jak wroce do Polski to zajme sie ta sprawa na powzanie. W Anglii niestety mam ograniczone pole dzialania.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
kupie 300 zł na mb jestesm zweryfikowany kilkanascie wymian za soba oddaje na inteligo gg 1297740 wplacam drugi

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Kupię około 100$ na Neteller, chętnych proszę o priv.
Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2006
Posty: 10
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 10
Quote
Quote
I chyba kolejny oszust zawital na to forum. Tym bardziej to bolesne gdyz jest to uzytkownik o dosc duzym stazu - a mianowicie Federer . Pozyczylem mu jakis czas temu troche pieniedzy i mial oddac w ustalonym terminie, lecz nie oddal tylko napisal ze kase odda w czwartek, piatek, ale do tej pory nie oddal. Kontaktu na gg tez brak. Napisalem mu w piatek co z kasa, w sobote byl na forum i nic nie raczyl napisac. Dobrze ze mam jego dane, bo kiedys robil mi przelew do mBanku, a w sobote juz bede w Polsce. Mam nadzieje, ze cala sprawa sie wyjasni jak najszybciej. Do tej pory nie wymieniajcie sie z tym uzytkownikiem. Mam nadzieje rowniez, ze jesli uzytkownik ten nie ma zlych zamiarow to szybko sie ze mna skontaktuje i wyjasni sprawe.


I nadal brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony tego uzytkownika. Szkoda, ze jeszcze jestem Anglii. Kolega Federer to rocznik 1986, chodzil do 4 LO W Gorzowie Wlkp. Jak ktos jest z tamtych rejonow i moz cos pomoc to prosze o priv. Znam jego dane osobowe i adres, ale nie bede upublicznial. Jak wroce do Polski to zajme sie ta sprawa na powzanie. W Anglii niestety mam ograniczone pole dzialania.

ja nie jestem z gorzowa ale znajomych mam w tamtych okolicach na jaką kwote cię oszukał?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Quote
kupie 300 zł na mb jestesm zweryfikowany kilkanascie wymian za soba oddaje na inteligo gg 1297740 wplacam drugi


Pilne gg 1297740

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
tez jestem zainteresowany kupienie srodkow na MB.


prosze o priv

pozdrawiam Mario145

Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
Kupie MB ( jeszcze okolo 300-400zł mi brakuje)
Place inteligo
chetni prosze o priv

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
kupie pare zlotych na MB
konto w multibanku
5160198 (niewidoczny ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 5,378
Witam Ziomki

Coz potrzebuje pomocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> mianowicie chcialbym pozyczyc 100 zeta oczywiscie z prowizja oddaje ).Jestem zweryfikowany na stronce
Pozyczali mi juz kase YOFIMACKO I KRUPIER i chyba nienarzekaja zwrocilem bez problemu

wiec jesli ktos jest zaintereowany pomoca dla biednego Franka to bardzo byl bym wdzieczny

Aha jeszcze jedno przyznaje sie bez bicia ostatnio pozyczyl mi kase VIVO(niedziela )termin ustalony do oddania

numer 3138669

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Kupię około 100$ na Neteller, chętnych proszę o priv.
Pozdrawiam

Aktualne

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Mam na sprzedaz MB z 2% prowizja - GG: 1203411

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
zapomnialem dodac ze minimum do wymiany to 100 PLN

Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
Quote
Kupie 100 zł na MB , płace inteligo
Zweryfikowanym pierwszy.
Bede ok 18.

udana wymiana z piotras.

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Witam po dłuższej przerwie wracam do świata wymian <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
A wiec do rzeczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Posiadam troszke środków na MB , że sprawdzony to już przypominać nie musze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ponad 200 wymian za soba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I jestem zweryfikowany na poniższej stronce Kanciastego http://kanciasty.sitesled.com <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[color:"green"]$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
[/color]
[b] GG 7995932 & PRIV pozdr0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> P!T3R [/quote]

[color:"blue"] ActUaL [/color]

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
oczywiscie udana wymiana z uzytkownikiem piotras!!! bez problemow:))

tylko ta prowizja..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)))) no ale pilnie potrzebowalem.

Polecam.

pozdrawiam mario145

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Obecnie pozbyłem sie srodkow z MB , więc chwilowo kończe sprzedaż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
potwierdzam udane wymiany z mankey i mario145, nie posiadam w obecnej chwili srodkow na MB, byc moze jutro znow cos bedzie

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
kupie moneybookers 100 zl wplacam jako drugi udane wymiany z kriss,piotras

Strona 12 z 16 1 2 10 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1