|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826 |
Witam mam pilną prośbę. Czy ma ktoś pożyczyć 30-40 zł na MoneyBookers do jutra albo dziś do wieczora ? Oddaję 40-50 zł... W celu mojej weryfikacji u Ciebie wysłać mogę mikroprzelew z mBanku(bo tylko tyle mam w tej chwili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />) zaufał mi już kiedyś Yogimacko oraz mam za sobą kilkanaście udanych wymian (m.in. haven, dawideczek_79, Krupier, lllll...) Mam nadzieję, że ktoś pomoże. Moje gg 2556620
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114 |
Witam UWAGA na użytkownika Safin to przekret, wyłudza pieniądze, prosze nie robić z Nim żadnych wymian!!! Ostrzegam. Safin to złodziej... Proszę o informacje na temat Safina jak by ktoś mógł pomóc... A i nie wierzcie w weryfikacje u kanciastego to bulsik... Proszę dokonywać weryfikacji samemu przed każdą transakcją http://kanciasty.sitesled.com/lista.html Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826 |
Witam mam pilną prośbę. Czy ma ktoś pożyczyć 30-40 zł na MoneyBookers do jutra albo dziś do wieczora ? Oddaję 40-50 zł... W celu mojej weryfikacji u Ciebie wysłać mogę mikroprzelew z mBanku(bo tylko tyle mam w tej chwili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />) zaufał mi już kiedyś Yogimacko oraz mam za sobą kilkanaście udanych wymian (m.in. haven, dawideczek_79, Krupier, lllll...) Mam nadzieję, że ktoś pomoże. Moje gg 2556620 poratował gherman ale jeszcze troche brakuje (17zł) poratuje ktoś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Sprzedam mb, jestem zweryfikowany - dziesiątki udanych wymian, nie chcę bonów, nie chcę doładowania na telefon, nie mam inteligo, przyjmuje z mbanku na mbank gg: 1957521 pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ZNOWU AKTUALNEpotwierdzam, super szybka i bezproblemowa wymianam dzieki! potwierdzam wymianę z kosmo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
potrzebuje 100 zl na MB
kase jest wplacana z pekao24 wiec jutro dopiero jest u was na koncie moge skan wyslac z potwierdzeniem przelewu.
czy jest ktos w stanie zaufac uzytkownikowi tego forum majacego 2 letni staz i 2 udane wymiany za soba (proof i jaroslav)
mam nadzieje ze sie ktos znajdzie zyczliwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Witam prosze sie zglaszać jesli ktos chce kupic MB , inteligo&mbank od 14.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 6780633
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942 |
Witam. Czy jest ktoś kto mi zaufa i pożyczy pieniądze na MoneyBookers? mam już pare wymian za sobą. Chodzi o niedużą kwotę, moge oddać z rozsądnym %. Jeśli ktoś chętny to zapraszam na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Sprzedam kaske na mb wzamian mbank. Zweryfikowany jestem an stronie kanciastego, zero prowizji GG: 2213038
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
sprzedam kase MB - 800 PLN inteligo albo mbank
jezeli potrzeba moge poddac sie weryfikacji u kanciastego, chodz pewno troszke osob mnie zna stad
sporo wymian za soba.....
Ty wplacasz jako pierwszy,
zadnych prowizji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
JuN jestem zainteresowany. Zobacz priv.!!!
pozdrawiam mario145
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942 |
Witam. Czy jest ktoś kto mi zaufa i pożyczy pieniądze na MoneyBookers? mam już pare wymian za sobą. Chodzi o niedużą kwotę, moge oddać z rozsądnym %. Jeśli ktoś chętny to zapraszam na priv. Nadal aktualne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />, bardzo prosze pomóżcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
Kupie 150 zlotych na MB, w zamian mBank. gg 5229938
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
Kupie 150 zlotych na MB, w zamian mBank. gg 5229938 Nieaktualne, wymiana z uzytkownikiem Piotras
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
I chyba kolejny oszust zawital na to forum. Tym bardziej to bolesne gdyz jest to uzytkownik o dosc duzym stazu - a mianowicie Federer . Pozyczylem mu jakis czas temu troche pieniedzy i mial oddac w ustalonym terminie, lecz nie oddal tylko napisal ze kase odda w czwartek, piatek, ale do tej pory nie oddal. Kontaktu na gg tez brak. Napisalem mu w piatek co z kasa, w sobote byl na forum i nic nie raczyl napisac. Dobrze ze mam jego dane, bo kiedys robil mi przelew do mBanku, a w sobote juz bede w Polsce. Mam nadzieje, ze cala sprawa sie wyjasni jak najszybciej. Do tej pory nie wymieniajcie sie z tym uzytkownikiem. Mam nadzieje rowniez, ze jesli uzytkownik ten nie ma zlych zamiarow to szybko sie ze mna skontaktuje i wyjasni sprawe. I nadal brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony tego uzytkownika. Szkoda, ze jeszcze jestem Anglii. Kolega Federer to rocznik 1986, chodzil do 4 LO W Gorzowie Wlkp. Jak ktos jest z tamtych rejonow i moz cos pomoc to prosze o priv. Znam jego dane osobowe i adres, ale nie bede upublicznial. Jak wroce do Polski to zajme sie ta sprawa na powzanie. W Anglii niestety mam ograniczone pole dzialania. Wlasnie sie odezwal do mnie Federer i wszytsko wskazuje ze sprawa sie rozwiaze pomyslnie. Tak wiec uzytkownik ok, mial tylko problemy z netem , przepraszam za zamieszanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
potrzebuje 100 zl na MB
kase jest wplacana z pekao24 wiec jutro dopiero jest u was na koncie moge skan wyslac z potwierdzeniem przelewu.
czy jest ktos w stanie zaufac uzytkownikowi tego forum majacego 2 letni staz i 2 udane wymiany za soba (proof i jaroslav)
mam nadzieje ze sie ktos znajdzie zyczliwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> up
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
sprzedam kase MB - 800 PLN inteligo albo mbank
jezeli potrzeba moge poddac sie weryfikacji u kanciastego, chodz pewno troszke osob mnie zna stad
sporo wymian za soba.....
Ty wplacasz jako pierwszy,
zadnych prowizji aktualne 600 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
witam
to już ja, prawdziy Norbi_071 miesiąc temu ktoś się włamał ale wszystko zostało naprawione
wymienię 280 euro (chcę na mbank) nie wpłacam jako pierwszy, raczej chcę zrobić transakcję z jedną osobą (proszę mi nie pisać o wymianach do 100euro) ewentualnie na początku możemy zrobić próbę na mniejszą kwotę
moje gg: 1765633 można też jakoś wymienić się telefonami, żeby było wiarygodnie byłem na liście Kanciastego, ale jak tylko się pojawiłem to zaraz było włamanie więc dałem znać Czyzykowi zeby mnie usunal stamtad.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826 |
Kupię pilnie 20zł ! Kilkanaście udanych wymian za sobą ! płacę z MultiBanku. Moje gg - 2556620
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Wymiany na drodze MB - inteligo gg 1335680
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114 |
Witam UWAGA na użytkownika Safin to przekret, wyłudza pieniądze, prosze nie robić z Nim żadnych wymian!!! Ostrzegam. Safin to złodziej... Proszę o informacje na temat Safina jak by ktoś mógł pomóc... A i nie wierzcie w weryfikacje u kanciastego to bulsik... Nie wiem po co jest ta weryfikacja, jeżeli nie można otrzymaćinfo na temat oszustów!!! Proszę dokonywać weryfikacji samemu przed każdą transakcją to jest jedyny sposób aby ustrzec się przed złodziejami... http://kanciasty.sitesled.com/lista.html Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|