Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Witam mam pilną prośbę. Czy ma ktoś pożyczyć 30-40 zł na MoneyBookers do jutra albo dziś do wieczora ? Oddaję 40-50 zł... W celu mojej weryfikacji u Ciebie wysłać mogę mikroprzelew z mBanku(bo tylko tyle mam w tej chwili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />) zaufał mi już kiedyś Yogimacko oraz mam za sobą kilkanaście udanych wymian (m.in. haven, dawideczek_79, Krupier, lllll...) Mam nadzieję, że ktoś pomoże. Moje gg 2556620

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
Witam

UWAGA na użytkownika Safin to przekret, wyłudza pieniądze, prosze nie robić z Nim żadnych wymian!!!
Ostrzegam. Safin to złodziej...
Proszę o informacje na temat Safina jak by ktoś mógł pomóc...

A i nie wierzcie w weryfikacje u kanciastego to bulsik...
Proszę dokonywać weryfikacji samemu przed każdą transakcją

http://kanciasty.sitesled.com/lista.html

Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Quote
Witam mam pilną prośbę. Czy ma ktoś pożyczyć 30-40 zł na MoneyBookers do jutra albo dziś do wieczora ? Oddaję 40-50 zł... W celu mojej weryfikacji u Ciebie wysłać mogę mikroprzelew z mBanku(bo tylko tyle mam w tej chwili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />) zaufał mi już kiedyś Yogimacko oraz mam za sobą kilkanaście udanych wymian (m.in. haven, dawideczek_79, Krupier, lllll...) Mam nadzieję, że ktoś pomoże. Moje gg 2556620

poratował gherman ale jeszcze troche brakuje (17zł) poratuje ktoś ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Quote
Quote
Quote
Sprzedam mb, jestem zweryfikowany - dziesiątki udanych wymian, nie chcę bonów, nie chcę doładowania na telefon, nie mam inteligo, przyjmuje z mbanku na mbank gg: 1957521 pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ZNOWU AKTUALNE

potwierdzam, super szybka i bezproblemowa wymianam dzieki!
potwierdzam wymianę z kosmo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
potrzebuje 100 zl na MB

kase jest wplacana z pekao24 wiec jutro dopiero jest u was na koncie moge skan wyslac z potwierdzeniem przelewu.

czy jest ktos w stanie zaufac uzytkownikowi tego forum majacego 2 letni staz i 2 udane wymiany za soba (proof i jaroslav)

mam nadzieje ze sie ktos znajdzie zyczliwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Witam prosze sie zglaszać jesli ktos chce kupic MB , inteligo&mbank od 14.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 6780633

Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
Witam. Czy jest ktoś kto mi zaufa i pożyczy pieniądze na MoneyBookers? mam już pare wymian za sobą. Chodzi o niedużą kwotę, moge oddać z rozsądnym %. Jeśli ktoś chętny to zapraszam na priv.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Sprzedam kaske na mb wzamian mbank. Zweryfikowany jestem an stronie kanciastego, zero prowizji
GG: 2213038

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
sprzedam kase MB - 800 PLN
inteligo albo mbank

jezeli potrzeba moge poddac sie weryfikacji u kanciastego, chodz pewno troszke osob mnie zna stad

sporo wymian za soba.....

Ty wplacasz jako pierwszy,

zadnych prowizji

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
JuN jestem zainteresowany. Zobacz priv.!!!


pozdrawiam mario145

Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
Quote
Witam. Czy jest ktoś kto mi zaufa i pożyczy pieniądze na MoneyBookers? mam już pare wymian za sobą. Chodzi o niedużą kwotę, moge oddać z rozsądnym %. Jeśli ktoś chętny to zapraszam na priv.


Nadal aktualne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />, bardzo prosze pomóżcie.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
Kupie 150 zlotych na MB, w zamian mBank. gg 5229938

Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
Quote
Kupie 150 zlotych na MB, w zamian mBank. gg 5229938

Nieaktualne, wymiana z uzytkownikiem Piotras

Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
Quote
Quote
I chyba kolejny oszust zawital na to forum. Tym bardziej to bolesne gdyz jest to uzytkownik o dosc duzym stazu - a mianowicie Federer . Pozyczylem mu jakis czas temu troche pieniedzy i mial oddac w ustalonym terminie, lecz nie oddal tylko napisal ze kase odda w czwartek, piatek, ale do tej pory nie oddal. Kontaktu na gg tez brak. Napisalem mu w piatek co z kasa, w sobote byl na forum i nic nie raczyl napisac. Dobrze ze mam jego dane, bo kiedys robil mi przelew do mBanku, a w sobote juz bede w Polsce. Mam nadzieje, ze cala sprawa sie wyjasni jak najszybciej. Do tej pory nie wymieniajcie sie z tym uzytkownikiem. Mam nadzieje rowniez, ze jesli uzytkownik ten nie ma zlych zamiarow to szybko sie ze mna skontaktuje i wyjasni sprawe.


I nadal brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony tego uzytkownika. Szkoda, ze jeszcze jestem Anglii. Kolega Federer to rocznik 1986, chodzil do 4 LO W Gorzowie Wlkp. Jak ktos jest z tamtych rejonow i moz cos pomoc to prosze o priv. Znam jego dane osobowe i adres, ale nie bede upublicznial. Jak wroce do Polski to zajme sie ta sprawa na powzanie. W Anglii niestety mam ograniczone pole dzialania.

Wlasnie sie odezwal do mnie Federer i wszytsko wskazuje ze sprawa sie rozwiaze pomyslnie. Tak wiec uzytkownik ok, mial tylko problemy z netem , przepraszam za zamieszanie

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
potrzebuje 100 zl na MB

kase jest wplacana z pekao24 wiec jutro dopiero jest u was na koncie moge skan wyslac z potwierdzeniem przelewu.

czy jest ktos w stanie zaufac uzytkownikowi tego forum majacego 2 letni staz i 2 udane wymiany za soba (proof i jaroslav)

mam nadzieje ze sie ktos znajdzie zyczliwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

up

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
sprzedam kase MB - 800 PLN
inteligo albo mbank

jezeli potrzeba moge poddac sie weryfikacji u kanciastego, chodz pewno troszke osob mnie zna stad

sporo wymian za soba.....

Ty wplacasz jako pierwszy,

zadnych prowizji

aktualne 600 zl

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
witam

to już ja, prawdziy Norbi_071 miesiąc temu ktoś się włamał ale wszystko zostało naprawione

wymienię 280 euro (chcę na mbank) nie wpłacam jako pierwszy, raczej chcę zrobić transakcję z jedną osobą (proszę mi nie pisać o wymianach do 100euro) ewentualnie na początku możemy zrobić próbę na mniejszą kwotę

moje gg: 1765633
można też jakoś wymienić się telefonami, żeby było wiarygodnie
byłem na liście Kanciastego, ale jak tylko się pojawiłem to zaraz było włamanie więc dałem znać Czyzykowi zeby mnie usunal stamtad.



pozdrawiam

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Kupię pilnie 20zł ! Kilkanaście udanych wymian za sobą ! płacę z MultiBanku. Moje gg - 2556620

Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
Wymiany na drodze MB - inteligo
gg 1335680

Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
Witam

UWAGA na użytkownika Safin to przekret, wyłudza pieniądze, prosze nie robić z Nim żadnych wymian!!!
Ostrzegam. Safin to złodziej...
Proszę o informacje na temat Safina jak by ktoś mógł pomóc...

A i nie wierzcie w weryfikacje u kanciastego to bulsik... Nie wiem po co jest ta weryfikacja, jeżeli nie można otrzymaćinfo na temat oszustów!!!
Proszę dokonywać weryfikacji samemu przed każdą transakcją to jest jedyny sposób aby ustrzec się przed złodziejami...

http://kanciasty.sitesled.com/lista.html

Pozdrawiam

Strona 15 z 16 1 2 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, poozon), 2,581 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,214
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1