Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
Witam

UWAGA na użytkownika Safin to przekret, wyłudza pieniądze, prosze nie robić z Nim żadnych wymian!!!
Ostrzegam. Safin to złodziej...
Proszę o informacje na temat Safina jak by ktoś mógł pomóc...

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
Kupie 100zł na MB od pewniaka! Płace mbankiem! gg: 2742136

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Sprzedam MB , wyjątkowo w zamian chcę inteligo więc prosze o zgłaszanie się "inteligowców" 6780633 , zachęcam

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Quote
Sprzedam MB , wyjątkowo w zamian chcę inteligo więc prosze o zgłaszanie się "inteligowców" 6780633 , zachęcam

Jesli ktos bardzo bedzie chciał to i na mBank się zgodze , wiec zapraszam , chcecie mieć pewne , bez nerwów piszcie do mnie mbank&Inteligo 6780633

Dołączył: Sep 2006
Posty: 239
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 239
Quote
Kupie do 300zł na MB płace mBank. Jak ktos chetny na wymiane prosze PW z numerem gg. Jestem zweryfikowany z kilkoma udanymi wymianami

Moje gg 58 373 14

Ponawiam.

PS haven wyczysc skrzynke bo nie moge PW wysłac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
Kupie jeszcze 40 zł na MB place Inteligo.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
5632234

Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
Potrzebuje pożyczyć jakieś 40zł na MB oddaje w następnym tygodniu do Czwartku, oddam 60zł.
Mam już kilkanaście udanych wymian na tym forum między innym: czepek, Therror.

Jeżeli ktoś by mógł pożyczyć będe wdzięczny.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 239
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 239
Udana wymiana z KajserSose <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Nadal potrzebuje 250zł na MB, płace mBank. Jestem zweryfikowany z kilkoma udanymi tranzakcjami. GG 58 373 14

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Potrzebuje 50zl na MB, w zamian mBank. Gg: 5057583 . Szybko! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Sprzedam MB pisac przyjmuje mbank i inteligo wyjÄ…tkowo:) 6780633 jestem zweryfikowany.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
Quote
Kupie jeszcze 40 zł na MB place Inteligo.

błyskawiczna wymiana z haven.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Quote
Udana wymiana z KajserSose <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Nadal potrzebuje 250zł na MB, płace mBank. Jestem zweryfikowany z kilkoma udanymi tranzakcjami. GG 58 373 14

potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Udana wymiana z uzytkownikiem haven

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
sprzedam 26 euro z netellerka, przyjme inteligo (95 zeta) pilne !!!!

na kompie jestem do godziny 1:00 to do tej godziny mozna pisac na PW

Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
Quote
Sprzedam mb, jestem zweryfikowany - dziesiątki udanych wymian, nie chcę bonów, nie chcę doładowania na telefon, nie mam inteligo, przyjmuje z mbanku na mbank gg: 1957521 pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ZNOWU AKTUALNE

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
posiadam 100$ na netellerze, chce na Inteligo wplacam jako drugi, mam 2 udane wymiany maly staz ale jestem uczciwy, mozna mnie zweryfikowac
prosze nie pisac jesli ktos chce tylko pomarudzic bo szkoda czasu

kontakt najlepiej na gg: 733252 luub ewentuualnie na PW

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
kupie srodki na MB. Prosze o priv.

pozdrawiam Mario145

Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
Quote
Quote
Sprzedam mb, jestem zweryfikowany - dziesiątki udanych wymian, nie chcę bonów, nie chcę doładowania na telefon, nie mam inteligo, przyjmuje z mbanku na mbank gg: 1957521 pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ZNOWU AKTUALNE

potwierdzam, super szybka i bezproblemowa wymianam dzieki!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114


Witam

UWAGA na użytkownika Safin to przekret, wyłudza pieniądze, prosze nie robić z Nim żadnych wymian!!!
Ostrzegam. Safin to złodziej...
Proszę o informacje na temat Safina jak by ktoś mógł pomóc...

A i nie wierzcie w weryfikacje u kanciastego to bulsik...
Proszę dokonywać weryfikacji samemu przed każdą transakcją
http://kanciasty.sitesled.com/lista.html

Pozdrawiam

Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Akhu, betowiec, burbon, aker, 11kera11), 2,668 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,271
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1