|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114 |
Witam
UWAGA na użytkownika Safin to przekret, wyłudza pieniądze, prosze nie robić z Nim żadnych wymian!!! Ostrzegam. Safin to złodziej... Proszę o informacje na temat Safina jak by ktoś mógł pomóc...
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691 |
Kupie 100zł na MB od pewniaka! Płace mbankiem! gg: 2742136
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Sprzedam MB , wyjątkowo w zamian chcę inteligo więc prosze o zgłaszanie się "inteligowców" 6780633 , zachęcam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Sprzedam MB , wyjątkowo w zamian chcę inteligo więc prosze o zgłaszanie się "inteligowców" 6780633 , zachęcam Jesli ktos bardzo bedzie chciał to i na mBank się zgodze , wiec zapraszam , chcecie mieć pewne , bez nerwów piszcie do mnie mbank&Inteligo 6780633
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 239
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2006
Posty: 239 |
Kupie do 300zł na MB płace mBank. Jak ktos chetny na wymiane prosze PW z numerem gg. Jestem zweryfikowany z kilkoma udanymi wymianami
Moje gg 58 373 14 Ponawiam. PS haven wyczysc skrzynke bo nie moge PW wysłac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
Kupie jeszcze 40 zł na MB place Inteligo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2006
Posty: 180 |
Potrzebuje pożyczyć jakieś 40zł na MB oddaje w następnym tygodniu do Czwartku, oddam 60zł. Mam już kilkanaście udanych wymian na tym forum między innym: czepek, Therror.
Jeżeli ktoś by mógł pożyczyć będe wdzięczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 239
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2006
Posty: 239 |
Udana wymiana z KajserSose <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Nadal potrzebuje 250zł na MB, płace mBank. Jestem zweryfikowany z kilkoma udanymi tranzakcjami. GG 58 373 14
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Potrzebuje 50zl na MB, w zamian mBank. Gg: 5057583 . Szybko! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Sprzedam MB pisac przyjmuje mbank i inteligo wyjÄ…tkowo:) 6780633 jestem zweryfikowany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
Kupie jeszcze 40 zł na MB place Inteligo. błyskawiczna wymiana z haven.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826 |
Udana wymiana z KajserSose <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Nadal potrzebuje 250zł na MB, płace mBank. Jestem zweryfikowany z kilkoma udanymi tranzakcjami. GG 58 373 14 potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
Udana wymiana z uzytkownikiem haven
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
sprzedam 26 euro z netellerka, przyjme inteligo (95 zeta) pilne !!!!
na kompie jestem do godziny 1:00 to do tej godziny mozna pisac na PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
Sprzedam mb, jestem zweryfikowany - dziesiątki udanych wymian, nie chcę bonów, nie chcę doładowania na telefon, nie mam inteligo, przyjmuje z mbanku na mbank gg: 1957521 pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ZNOWU AKTUALNE
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
posiadam 100$ na netellerze, chce na Inteligo wplacam jako drugi, mam 2 udane wymiany maly staz ale jestem uczciwy, mozna mnie zweryfikowac prosze nie pisac jesli ktos chce tylko pomarudzic bo szkoda czasu
kontakt najlepiej na gg: 733252 luub ewentuualnie na PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
kupie srodki na MB. Prosze o priv.
pozdrawiam Mario145
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
Sprzedam mb, jestem zweryfikowany - dziesiątki udanych wymian, nie chcę bonów, nie chcę doładowania na telefon, nie mam inteligo, przyjmuje z mbanku na mbank gg: 1957521 pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ZNOWU AKTUALNEpotwierdzam, super szybka i bezproblemowa wymianam dzieki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 114 |
Witam UWAGA na użytkownika Safin to przekret, wyłudza pieniądze, prosze nie robić z Nim żadnych wymian!!! Ostrzegam. Safin to złodziej... Proszę o informacje na temat Safina jak by ktoś mógł pomóc... A i nie wierzcie w weryfikacje u kanciastego to bulsik... Proszę dokonywać weryfikacji samemu przed każdą transakcją http://kanciasty.sitesled.com/lista.html Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|