Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 16 1 2 14 15 16
Dołączył: May 2006
Posty: 64
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 64
Quote
Wymiany na drodze MB - inteligo
gg 1335680

Udana wymiana

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
Quote
Quote
Wymiany na drodze MB - inteligo
gg 1335680

Udana wymiana


Potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Mirtek, chlopie odpusc sobie, juz o tym Safinie przeczytalismy :-)


A ja mam kilka tysiecy na MB chetnie przyjme na inteligo (mBank od tylko powyzej 1000zł)
Minimalna wymiana 500zł (za duzo mam zeby sie bawic w drobne) jestem oczywiscie zweryfikowany i mam wiele wymian za sobą

Moje GG-2404567

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
Quote
sprzedam kase MB - 800 PLN
inteligo albo mbank

jezeli potrzeba moge poddac sie weryfikacji u kanciastego, chodz pewno troszke osob mnie zna stad

sporo wymian za soba.....

Ty wplacasz jako pierwszy,

zadnych prowizji

aktualne 600 zl

ponawiam !! aktualne
potrzebuje szybko gotowki

gg:> 4248815

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Quote
Kupię pilnie 20zł ! Kilkanaście udanych wymian za sobą ! płacę z MultiBanku. Moje gg - 2556620

Aktualne

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
Quote
potrzebuje 100 zl na MB

kase jest wplacana z pekao24 wiec jutro dopiero jest u was na koncie moge skan wyslac z potwierdzeniem przelewu.

czy jest ktos w stanie zaufac uzytkownikowi tego forum majacego 2 letni staz i 2 udane wymiany za soba (proof i jaroslav)

mam nadzieje ze sie ktos znajdzie zyczliwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

up

ostatni raz up <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
Posiadam 300 PLN na Moneybookers - wymienie na mBank

Osobom zweryfikowanym na liście kanciastego jestem w stanie wpłacić pierwszy - reszcie wpłacam jako drugi...

Posiadam udane wymiany m.in z Vebnasterem, Mr joke, P!T3R

Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na Priv.

Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Kupię MB, więcej na PW i gg 2556620, kilkanaście udanych wymian za sobą !

Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
Ja do Kansiatsekgo , oraz czyzyka , próbowałem sie zweryfikowac ,ale miałem nocki i nie moglismy sie dogadac , ale teraz z miłąmchęcią bym sie zweryfikował, dajcie znac , kiedy bedziecie mieli wolny czas , przez wekeend jestem dostepny.
Pozdro.
gg 5632234.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Sprzedam 120 zł na MB jestem zweryfikowany posiadam konto w inteligo i mbanku wplacam drugi mam za soba kilkanascie wymian gg 1297740 pozdrawiam

Dołączył: Mar 2006
Posty: 51
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51
Udana wymiana z użytkownikiem michal_tbg .Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
Quote
Udana wymiana z użytkownikiem michal_tbg .Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Potwierdzam. Szybka i bezproblemowa wymiana... rowniez polecam!~ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Posiadam jeszcze ok 240 PLN na Moneybookers i chetnie je zamienie na mBank

Najlepiej jakby sie znalazl ktos na cala sume...

Zasady ja kilka postow wyzej. Zweryfikowanym wplacam pierwszy - reszcie drugi... Posiadam kilka udanych wymian.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Quote
Sprzedam 120 zł na MB jestem zweryfikowany posiadam konto w inteligo i mbanku wplacam drugi mam za soba kilkanascie wymian gg 1297740 pozdrawiam


aktualne

Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
Sprzedam MB
Oczekuje inteligo

gg 1335680

Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
kupie 30 zl na MB oddaje na mbank

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Quote
Quote
Sprzedam 120 zł na MB jestem zweryfikowany posiadam konto w inteligo i mbanku wplacam drugi mam za soba kilkanascie wymian gg 1297740 pozdrawiam


aktualne


ponawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Udana wymiana z Remikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />kupił ode mnie 2 bony.

Polecam tego człowieka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
udany zakup bonów do bwin od Bursztyka.Polecam.Zero problemów!!

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Quote
Quote
Quote
Sprzedam 120 zł na MB jestem zweryfikowany posiadam konto w inteligo i mbanku wplacam drugi mam za soba kilkanascie wymian gg 1297740 pozdrawiam


aktualne


ponawiam


aktualne pisal ktos do mnie nie bylo mnie

Strona 16 z 16 1 2 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, aker, rafal08, forty, Lukasz111), 1,062 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,288
Posty5,835,213
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1