|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 64 |
Wymiany na drodze MB - inteligo gg 1335680 Udana wymiana
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Wymiany na drodze MB - inteligo gg 1335680 Udana wymiana Potwierdzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Mirtek, chlopie odpusc sobie, juz o tym Safinie przeczytalismy :-)
A ja mam kilka tysiecy na MB chetnie przyjme na inteligo (mBank od tylko powyzej 1000zł) Minimalna wymiana 500zł (za duzo mam zeby sie bawic w drobne) jestem oczywiscie zweryfikowany i mam wiele wymian za sobą
Moje GG-2404567
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
sprzedam kase MB - 800 PLN inteligo albo mbank
jezeli potrzeba moge poddac sie weryfikacji u kanciastego, chodz pewno troszke osob mnie zna stad
sporo wymian za soba.....
Ty wplacasz jako pierwszy,
zadnych prowizji aktualne 600 zl ponawiam !! aktualne potrzebuje szybko gotowki gg:> 4248815
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826 |
Kupię pilnie 20zł ! Kilkanaście udanych wymian za sobą ! płacę z MultiBanku. Moje gg - 2556620 Aktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
potrzebuje 100 zl na MB
kase jest wplacana z pekao24 wiec jutro dopiero jest u was na koncie moge skan wyslac z potwierdzeniem przelewu.
czy jest ktos w stanie zaufac uzytkownikowi tego forum majacego 2 letni staz i 2 udane wymiany za soba (proof i jaroslav)
mam nadzieje ze sie ktos znajdzie zyczliwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> up ostatni raz up <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
Posiadam 300 PLN na Moneybookers - wymienie na mBank
Osobom zweryfikowanym na liście kanciastego jestem w stanie wpłacić pierwszy - reszcie wpłacam jako drugi...
Posiadam udane wymiany m.in z Vebnasterem, Mr joke, P!T3R
Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na Priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826 |
Kupię MB, więcej na PW i gg 2556620, kilkanaście udanych wymian za sobą !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
Ja do Kansiatsekgo , oraz czyzyka , próbowałem sie zweryfikowac ,ale miałem nocki i nie moglismy sie dogadac , ale teraz z miłąmchęcią bym sie zweryfikował, dajcie znac , kiedy bedziecie mieli wolny czas , przez wekeend jestem dostepny. Pozdro. gg 5632234.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Sprzedam 120 zł na MB jestem zweryfikowany posiadam konto w inteligo i mbanku wplacam drugi mam za soba kilkanascie wymian gg 1297740 pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 51 |
Udana wymiana z użytkownikiem michal_tbg .Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
Udana wymiana z użytkownikiem michal_tbg .Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Potwierdzam. Szybka i bezproblemowa wymiana... rowniez polecam!~ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Posiadam jeszcze ok 240 PLN na Moneybookers i chetnie je zamienie na mBankNajlepiej jakby sie znalazl ktos na cala sume... Zasady ja kilka postow wyzej. Zweryfikowanym wplacam pierwszy - reszcie drugi... Posiadam kilka udanych wymian.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Sprzedam 120 zł na MB jestem zweryfikowany posiadam konto w inteligo i mbanku wplacam drugi mam za soba kilkanascie wymian gg 1297740 pozdrawiam aktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Sprzedam MB Oczekuje inteligo
gg 1335680
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439 |
kupie 30 zl na MB oddaje na mbank
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Sprzedam 120 zł na MB jestem zweryfikowany posiadam konto w inteligo i mbanku wplacam drugi mam za soba kilkanascie wymian gg 1297740 pozdrawiam aktualne ponawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Udana wymiana z Remikiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />kupił ode mnie 2 bony.
Polecam tego człowieka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
udany zakup bonów do bwin od Bursztyka.Polecam.Zero problemów!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Sprzedam 120 zł na MB jestem zweryfikowany posiadam konto w inteligo i mbanku wplacam drugi mam za soba kilkanascie wymian gg 1297740 pozdrawiam aktualne ponawiam aktualne pisal ktos do mnie nie bylo mnie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|