Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#680151 06/10/2006 19:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
postawic na drugiego zawodnika, dobierajac stawki jak w zwyklym surebecie, tak bedzie najprosciej , zwlaszcza dla poczatkujacych w systemie p2p, no chyba ze chce ci sie wystawic lay ale w tym przypadku nie bedzie praktycznie roznicy

Bonus: Unibet
#680152 07/10/2006 10:11
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
mala informacja o wyplacie - doszla dosc szybko bo w 2 dni.. ale kurs za euro policzyli 3,8593

#680153 07/10/2006 10:52
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Quote
mala informacja o wyplacie - doszla dosc szybko bo w 2 dni.. ale kurs za euro policzyli 3,8593

jesli wyplacales przelewem bankowym to bank ci tak przeliczyl anie bf

#680154 07/10/2006 10:58
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Siema!
Nie moge obstawic zakladu na livie bo (podobno) zostal przekroczony limit zyskow lub strat.

O co chodzi??

#680155 07/10/2006 11:44
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
O
newbie
newbie
O Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 25
Też miałem to samo w meczu australia-paragwaj.Chyba chodzi o to ze jest to rynek australijski.Na ten rynek trzeba się specjalnie weryfikować.Przeczytaj info o rynku australijskim

#680156 07/10/2006 13:28
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Thanx podobnie myslalem i pewnie masz racje. Pozdrawiam

#680157 07/10/2006 17:16
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Stawka rabatu obliczana jest na podstawie liczby Punktów Betfair co tydzień. Operacja przeprowadzana jest o północy (czasu GMT) co niedzielę przy użyciu podanej niżej tabeli:

no właśnie, jakiej tabeli? ja jej nie widzę...

może ktoś ją wkleić albo chociaż wskazać? pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#680158 08/10/2006 08:27
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
Witam. Mam pytanie do grajacych w BF NHL w jakich granicach oscyluja kursy na remis.
Z gory dziekuje za odpowiedz

#680159 08/10/2006 08:31
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
Z tego co wiem to w granicach @4, ale mogę się mylić.

#680160 08/10/2006 08:40
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
sprecyzuje pytanie czy czesto sa ponizej 4 ???

#680161 08/10/2006 08:48
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
Ja pamiętam, ze często były to kursyu w granicach 3.8-4, niższych nigdy nie widziałem...

#680162 09/10/2006 10:07
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Quote
ten bonus to dziala na zasadzie poleconych. Tzn kazdy ma inny kod i jesli zapiszesz sie z jego kodu to i on i ty dostajecie po np. 29 euro.


ma ktos z was panowie taki kod chce dosatc bonusa b ochce sie wlasnie zarejestrowac i wplacic tam kaske

#680163 09/10/2006 10:10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Jakubosiu PRV

#680164 09/10/2006 10:44
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Punter UK znów pełna skrzynka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pzdr.

#680165 09/10/2006 10:52
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
ok, juz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#680166 10/10/2006 13:54
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
Quote
Stawka rabatu obliczana jest na podstawie liczby Punktów Betfair co tydzień. Operacja przeprowadzana jest o północy (czasu GMT) co niedzielę przy użyciu podanej niżej tabeli:

no właśnie, jakiej tabeli? ja jej nie widzę...

może ktoś ją wkleić albo chociaż wskazać? pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

U mnie pojawia sie bez problemu... [Linked Image]

#680167 10/10/2006 16:00
Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
Mam konto w Batfair. Moge zmienić walute? Jak to zrobić?

#680168 10/10/2006 17:04
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
Niestety nie da się samemu... Ale podobno można napisać do supportu i oni Ci powiedzą co zrobić.

#680169 10/10/2006 20:39
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Mam konto w Batfair. Moge zmienić walute? Jak to zrobić?

otworzyc nowe konto, u nich mozna miec ich nieskonczenie wiele, oczywiscie z promocji mozna korzystac tylko na jednym koncie, czyli...otworz nowe konto i napisz im maila, zeby Ci przetransferowali punkty betfair do nowego konta (chyba, ze Ci na transferze nie zalezy to sobie moze to odposcic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

#680170 11/10/2006 07:36
Dołączył: Sep 2006
Posty: 239
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 239
Tez szukalem tabeli ze znizkami....Hmm dopiero 1k ptk daje jakis rabat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no to dluga droga przede mną. Z 50 euro ugralem 350 a tu tylko 110 ptk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> idzie jak krew z nosa

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1