Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#68105 07/09/2004 01:11
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
ahaaaaaaa:) nio i co nikt tego nie ulozyl

Bonus: Unibet
#68106 07/09/2004 02:29
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Próbowałem ułożyć taki wzorek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

=IF(OR((((6+(2*B25-2*C25))/$Z$18)/(((6+(2*B25-2*C25))/$Z$18)+(6-ABS(2*B25-2*C25))+((6-(2*B25-2*C25))/$Z$18))*E25)>$Z$19;((6-ABS(2*B25-2*C25))/(((6+(2*B25-2*C25))/$Z$18)+(6-ABS(2 *B25-2*C25))+((6-(2*B25-2*C25))/$Z$18))*F25)>$Z$19;(((6-(2*B25-2*C25))/$Z$18)/(((6+(2*B25-2*C25))/$Z$18)+(6-ABS(2*B25-2*C25))+((6-(2*B25-2*C25))/$Z$18))*G25)>$Z$19);IF(AND((( (6+(2*B25-2*C25))/$Z$18)/(((6+(2*B25-2*C25))/$Z$18)+(6-ABS(2*B25-2*C25))+((6-(2*B25-2*C25))/$Z$18))*E25)>((6-ABS(2*B25-2*C25))/(((6+(2*B25-2*C25))/$Z$18)+(6-ABS(2*B25-2*C25))+(( 6-(2*B25-2*C25))/$Z$18))*F25);(((6+(2*B25-2*C25))/$Z$18)/(((6+(2*B25-2*C25))/$Z$18)+(6-ABS(2*B25-2*C25))+((6-(2*B25-2*C25))/$Z$18))*E25)>(((6-(2*B25-2*C25))/$Z$18)/(((6+(2*B25-2 *C25))/$Z$18)+(6-ABS(2*B25-2*C25))+((6-(2*B25-2*C25))/$Z$18))*G25));"1";(IF(((6-ABS(2*B25-2*C25))/(((6+(2*B25-2*C25))/$Z$18)+(6-ABS(2*B25-2*C25))+((6-(2*B25-2*C25))/$Z$18))*F25)&lt ;(((6-(2*B25-2*C25))/$Z$18)/(((6+(2*B25-2*C25))/$Z$18)+(6-ABS(2*B25-2*C25))+((6-(2*B25-2*C25))/$Z$18))*G25);"2";"X")));"")

Właściwie to nie jest wzór na P, ale jest to mój "wzorek" na najbardziej opłacalny typ według mojej oceny sił dwóch drużyn na podstawie ilości dotychczas zdobytych punktów gospodarza u siebie i gościa na wyjeździe oraz kursów oferowanych u buka, czyli jakby kroczek dalej, chociaż tak naprawdę to nie do końca w dobrym kierunku...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#68107 07/09/2004 02:35
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
...wszystko jasne!!

tylko jedno pytanie: co to jest C25?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#68108 07/09/2004 02:40
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
to powyżej to "treść" komórki w excelu...

Skala "sił" od 1 do 6, powtarzające się dwójki to w tym przypadku "wagi" -> przypadek 2,2 spośród 36 możliwych (1,1 do 6,6)

#68109 07/09/2004 02:49
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
eeeeeee yyyyyyyy no super wzor tylko jest jeden problem.Zeby go zrozumiec trzeba skonczyc Harwart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#68110 07/09/2004 02:59
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Albo Harvard <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#68111 07/09/2004 04:05
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
Quote
Oryginalnie wysłał Maverick7000:
[qb]Albo Harvard <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

kule pomylic sie nie mozna hyhy

#68112 07/09/2004 04:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
może przestalibyście pieprzyć i zaczeli pisać na temat? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: sie chce od tych głupot

#68113 07/09/2004 04:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
a ty rzeczywiście dużo dodales do tematu!!! :rolleyes:

#68114 07/09/2004 04:45
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
i jeszcze zakladasz po darmo tematy :/

#68115 08/09/2004 00:50
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
Moim zdaniem po dzisiejszym dniu w którym przegrałem 95% kasy na kontach w necie, mogę powiedzieć że z tego nie da sie wyżyć a powiem więcej mozna przegrać jeszcze więcej ,jezeli ktoś nie ma w umyśle znaku stop w odpowiednim momencie, ja na szczescie taki umiar mam, wyszłem w walce z bukami przwdę mówiąc na maciupeńkim plusie 70 zł :rolleyes: :eek: ale kończę z tym w tym czasie obrociłem tysiącami złotych :rolleyes: i tyleż samo przegrałem jak i wygrałem w końcowym rozrachunku , a ilośc czasu poswiecona na analizowanie meczy , czytanie forum i ślęczenie nad wynikam jest nie współmierna do zysku a raczej jego brak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> stop To by było na tyle , jutro zagram jeszce ostani kupon za złotówki które mi zostały na koncie w GB i pożegnam sie z tym na jakiś czas :rolleyes: stop

#68116 08/09/2004 01:24
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
vulcanor wspoczucia !! napisz na co postawiles bo jestem ciekaw ?? jest takie przyslowie: madry ten kto sie uczy na cudzych bledach

#68117 08/09/2004 01:35
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
Na co postawiłem? Ano dzisiaj nie do końca przemyślałem pewne typy i wtopiłem na szwecji w hokeju chociaz miałem 1x i na deblu tenisowym black/ullyet ale tenisa nigdy grubo nie stawiam :rolleyes: i juz mam nauczkę że na tenisie się nie wygra kasy, najgorsze jest to że namówiłem kumpla który od niedawna zaczął grac za duze sumki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i postawił też na tego debla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />Podliczając obroty kont w necie sam sie zdziwilem że taka ilością $$$ obróciłem, w
pewnym momencie miałem 5 razy tyle co włozyłem i chyba wtedy trzeba było zrezygnować :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#68118 08/09/2004 02:47
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
tiaaa tenis to faktycznie zryty sport do obstawiania:/ vulcanor zrob sobie przerwe i powroc w triumfie !! bedziesz juz wiedzial ze calej kasy nigdy sie nie obstawia i zawsze zostawia sie cos na rezerwe

#68119 08/09/2004 04:04
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Quote
Oryginalnie wysłał vulcanor:
[qb]Moim zdaniem po dzisiejszym dniu w którym przegrałem 95% kasy na kontach w necie (..) jezeli ktoś nie ma w umyśle znaku stop w odpowiednim momencie, ja na szczescie taki umiar mam...[/qb]
Musze cie zasmucic niestety, ale jeśli w ciągu jednego dnia straciles 95% kasy to znaczy nie nie umiesz sobie powiedziec stop w odpowiednim czasie.

#68120 08/09/2004 06:25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Quote
Oryginalnie wysłał vulcanor:
[qb]...najgorsze jest to że namówiłem kumpla ... [/qb]
vulcanor, czy to ten kumpel???

=> http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.php?p=187386

on też stracil 95% banku w ciagu jednego dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, rafal08, Sensei, poozon, latajaca_holenderka), 2,992 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,397
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1