|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72 |
ahaaaaaaa:) nio i co nikt tego nie ulozyl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Próbowałem ułożyć taki wzorek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
=IF(OR((((6+(2*B25-2*C25))/$Z$18)/(((6+(2*B25-2*C25))/$Z$18)+(6-ABS(2*B25-2*C25))+((6-(2*B25-2*C25))/$Z$18))*E25)>$Z$19;((6-ABS(2*B25-2*C25))/(((6+(2*B25-2*C25))/$Z$18)+(6-ABS(2 *B25-2*C25))+((6-(2*B25-2*C25))/$Z$18))*F25)>$Z$19;(((6-(2*B25-2*C25))/$Z$18)/(((6+(2*B25-2*C25))/$Z$18)+(6-ABS(2*B25-2*C25))+((6-(2*B25-2*C25))/$Z$18))*G25)>$Z$19);IF(AND((( (6+(2*B25-2*C25))/$Z$18)/(((6+(2*B25-2*C25))/$Z$18)+(6-ABS(2*B25-2*C25))+((6-(2*B25-2*C25))/$Z$18))*E25)>((6-ABS(2*B25-2*C25))/(((6+(2*B25-2*C25))/$Z$18)+(6-ABS(2*B25-2*C25))+(( 6-(2*B25-2*C25))/$Z$18))*F25);(((6+(2*B25-2*C25))/$Z$18)/(((6+(2*B25-2*C25))/$Z$18)+(6-ABS(2*B25-2*C25))+((6-(2*B25-2*C25))/$Z$18))*E25)>(((6-(2*B25-2*C25))/$Z$18)/(((6+(2*B25-2 *C25))/$Z$18)+(6-ABS(2*B25-2*C25))+((6-(2*B25-2*C25))/$Z$18))*G25));"1";(IF(((6-ABS(2*B25-2*C25))/(((6+(2*B25-2*C25))/$Z$18)+(6-ABS(2*B25-2*C25))+((6-(2*B25-2*C25))/$Z$18))*F25)< ;(((6-(2*B25-2*C25))/$Z$18)/(((6+(2*B25-2*C25))/$Z$18)+(6-ABS(2*B25-2*C25))+((6-(2*B25-2*C25))/$Z$18))*G25);"2";"X")));"")
Właściwie to nie jest wzór na P, ale jest to mój "wzorek" na najbardziej opłacalny typ według mojej oceny sił dwóch drużyn na podstawie ilości dotychczas zdobytych punktów gospodarza u siebie i gościa na wyjeździe oraz kursów oferowanych u buka, czyli jakby kroczek dalej, chociaż tak naprawdę to nie do końca w dobrym kierunku...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
...wszystko jasne!!
tylko jedno pytanie: co to jest C25?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
to powyżej to "treść" komórki w excelu...
Skala "sił" od 1 do 6, powtarzające się dwójki to w tym przypadku "wagi" -> przypadek 2,2 spośród 36 możliwych (1,1 do 6,6)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72 |
eeeeeee yyyyyyyy no super wzor tylko jest jeden problem.Zeby go zrozumiec trzeba skonczyc Harwart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Albo Harvard <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72 |
Oryginalnie wysłał Maverick7000: [qb]Albo Harvard <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] tez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kule pomylic sie nie mozna hyhy
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
może przestalibyście pieprzyć i zaczeli pisać na temat? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: sie chce od tych głupot
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
a ty rzeczywiście dużo dodales do tematu!!! :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72 |
i jeszcze zakladasz po darmo tematy :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329 |
Moim zdaniem po dzisiejszym dniu w którym przegrałem 95% kasy na kontach w necie, mogę powiedzieć że z tego nie da sie wyżyć a powiem więcej mozna przegrać jeszcze więcej ,jezeli ktoś nie ma w umyśle znaku stop w odpowiednim momencie, ja na szczescie taki umiar mam, wyszłem w walce z bukami przwdę mówiąc na maciupeńkim plusie 70 zł :rolleyes: :eek: ale kończę z tym w tym czasie obrociłem tysiącami złotych :rolleyes: i tyleż samo przegrałem jak i wygrałem w końcowym rozrachunku , a ilośc czasu poswiecona na analizowanie meczy , czytanie forum i ślęczenie nad wynikam jest nie współmierna do zysku a raczej jego brak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />  To by było na tyle , jutro zagram jeszce ostani kupon za złotówki które mi zostały na koncie w GB i pożegnam sie z tym na jakiś czas :rolleyes: 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72 |
vulcanor wspoczucia !! napisz na co postawiles bo jestem ciekaw ?? jest takie przyslowie: madry ten kto sie uczy na cudzych bledach
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329 |
Na co postawiłem? Ano dzisiaj nie do końca przemyślałem pewne typy i wtopiłem na szwecji w hokeju chociaz miałem 1x i na deblu tenisowym black/ullyet ale tenisa nigdy grubo nie stawiam :rolleyes: i juz mam nauczkę że na tenisie się nie wygra kasy, najgorsze jest to że namówiłem kumpla który od niedawna zaczął grac za duze sumki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i postawił też na tego debla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />Podliczając obroty kont w necie sam sie zdziwilem że taka ilością $$$ obróciłem, w pewnym momencie miałem 5 razy tyle co włozyłem i chyba wtedy trzeba było zrezygnować :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 72 |
tiaaa tenis to faktycznie zryty sport do obstawiania:/ vulcanor zrob sobie przerwe i powroc w triumfie !! bedziesz juz wiedzial ze calej kasy nigdy sie nie obstawia i zawsze zostawia sie cos na rezerwe
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Oryginalnie wysłał vulcanor: [qb]Moim zdaniem po dzisiejszym dniu w którym przegrałem 95% kasy na kontach w necie (..) jezeli ktoś nie ma w umyśle znaku stop w odpowiednim momencie, ja na szczescie taki umiar mam...[/qb] Musze cie zasmucic niestety, ale jeśli w ciągu jednego dnia straciles 95% kasy to znaczy nie nie umiesz sobie powiedziec stop w odpowiednim czasie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
Oryginalnie wysłał vulcanor: [qb]...najgorsze jest to że namówiłem kumpla ... [/qb] vulcanor, czy to ten kumpel??? => http://forum.bettingadvice.com/viewtopic.php?p=187386 on też stracil 95% banku w ciagu jednego dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka