Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
granie za 20 kola jakis ogorkow z siedlec to trzeba miec niezle pod kopula
Moim zdaniem - granie za 20k czegokolwiek jest dziwne. No chyba, że ktoś ma miliony na koncie.... no ale wtedy to po kiego ch.. grać u buków....
No ale - nie moja kasa - nie moja przegrana
:-))
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
ciekawe ile osób czytając forum postawi to samo
myśląc kurwa chlop dał za 20 tysia musi być banko
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
granie za 20 kola jakis ogorkow z siedlec to trzeba miec niezle pod kopula
a czymże się różni granie ogórków od grania LM?
Tym sie rozni ze jest roznica klas i jakies prawdopodobienstwo ze wejdzie w LM niz w 1 lidze ktora jest nieobliczalna jak chuj w lodzie
ta, np. taki Real już wszedł choć 1,1 na nich było?
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
ciekawe ile osób czytając forum postawi to samo
myśląc kurwa chlop dał za 20 tysia musi być banko
Tutaj mozna jedynie brac typy od betowca bo widac ze chlop rozkurwia system nie umniejszajac innym
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
ciekawe ile osób czytając forum postawi to samo
myśląc kurwa chlop dał za 20 tysia musi być banko
na wynik wpływu nie mamy, nigdy sie tym nie sugeruje
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Benqu graj wygrywaj..
Szlachta się bawi koszta się nie liczą, i to mnie się podoba..
Jak grasz za swoje, to wszystko dobrze
Na poprzednim forum, był też jeden człowiek..długo..poszedł w końcu po bandzie..
Jakaś znajoma napisała nam kiedyś, że Kolunio...wybrał ucieczkę..przed czym, kim??, można się było tylko domyślać..
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
ciekawe ile osób czytając forum postawi to samo
myśląc kurwa chlop dał za 20 tysia musi być banko
Tutaj mozna jedynie brac typy od betowca bo widac ze chlop rozkurwia system nie umniejszajac innym
Jacek nakrywa czapką betowca, taka prawda...
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
ciekawe ile osób czytając forum postawi to samo
myśląc kurwa chlop dał za 20 tysia musi być banko
Tutaj mozna jedynie brac typy od betowca bo widac ze chlop rozkurwia system nie umniejszajac innym
Jacek nakrywa czapką betowca, taka prawda...
Dokładnie, ciężko znaleźć kogoś kto w ogóle może do niego startować.
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Panowie, chlopak pisze tu codziennie ostatnio jakies kretynskie posty o onanizowaniu itp, pozniej wstawia takie screeny. Przeciez to forum ekspertow, na zyciu tez sie znacie, wiec proponuje zbyc to milczeniem.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Burbon Na poprzednim forum?
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
ciekawe ile osób czytając forum postawi to samo
myśląc kurwa chlop dał za 20 tysia musi być banko
Tutaj mozna jedynie brac typy od betowca bo widac ze chlop rozkurwia system nie umniejszajac innym
lepiej rzucic wpisdu te bagno, tylko to nie takie łatwe
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Burbon Na poprzednim forum?
Nie można podawać innych for! ;-))
Ja kiedyś zrobiłem temat: Jakie znasz inne fora bykmacherskie? w TiO, to usunęli!
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
granie za 20 kola jakis ogorkow z siedlec to trzeba miec niezle pod kopula
Moim zdaniem - granie za 20k czegokolwiek jest dziwne. No chyba, że ktoś ma miliony na koncie.... no ale wtedy to po kiego ch.. grać u buków....
No ale - nie moja kasa - nie moja przegrana
Takiego screena to ja w 5 minut robie.
Zrób ssaczu,zrób...ze za sto koła pograne..
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Beneq zaraz wstawi screen z konta i pokaże, że jest milionerem
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Link skopiowany do schowka