|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
No Fechu. Będziemy tęsknić
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
I do tej pory, jakby tu byli jacy hodowcy bydła lub trzody chlewnej, to posiadam dostęp do wysokiej klasy preparatów profilaktyczno leczniczych.. Nie wiem czy tu nie jest tak, że za reklamę innego forum nie ma bana, także....fechu  Odjebią mnie  Spokojnie, ja wklejałem dojarki różnorakie i nawet ostrzeżenia nie dostałem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Był kiedyś typ o nicku luchmacher który wstawił od smudy screenów wygranych a później założył temat "ku przestrodze " po czym i tak zaczął grać i wstawiać screeny  kolezka z moich rejonów On chyba z okolic Gorzowa Wlkp był.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Tronku mógł grać w pornosach Z łysym z Brazzers Albo czarny charakter Impotenta  mówili na mnie longer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
ja pamiętam jednego deskarza z Bydgoszczy, ten to dopiero nawygrywał miliardów, ostatnio fotę z wakacji wrzucił [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
|
|
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817 |
My ty gadu gadu a brama w Hiszpanii by się zdała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Dojarki Snowboardy Led czy Plazma To norma
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Nie powiem ni chuja...ban to ban. Ale żadne znaczące..Teraz już leży.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
|
|
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817 |
Tronku mógł grać w pornosach Z łysym z Brazzers Albo czarny charakter Impotenta  mówili na mnie longer  longer z KFC?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
tronku jak się chwali wielkim kindybałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
cza w przerwie zagrac over 2.5 gola ft w leganes, moze osa wyjdzie na druga polowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
I do tej pory, jakby tu byli jacy hodowcy bydła lub trzody chlewnej, to posiadam dostęp do wysokiej klasy preparatów profilaktyczno leczniczych.. Nie wiem czy tu nie jest tak, że za reklamę innego forum nie ma bana, także....fechu  Odjebią mnie  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Był kiedyś typ o nicku luchmacher który wstawił od smudy screenów wygranych a później założył temat "ku przestrodze " po czym i tak zaczął grać i wstawiać screeny  kolezka z moich rejonów On chyba z okolic Gorzowa Wlkp był. od stron moich, miejscowosci nic wam nie powiedza, ozenił sie chłopina w 2013, zapadł sie cos pod ziemie  w szwajcari mu sie rodziło dziecko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
tronku jak się chwali wielkim kindybałem co z tego jak nie używa pisze że kobiety to zło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
Pamietaam ze byl tutaj kiedys grzeh77 chyba taki mial nick i kolo tez dobrze trzepal siano wybieral z oferty po 2 mecze i ladowal singlami czy dublami i ladnie wyjmowal I co wygrał już tyle że już nie gra? nie wiem albo znikl albo petla  Zlimitowali go wszędzie  i założył STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
tronku jak się chwali wielkim kindybałem co z tego jak nie używa pisze że kobiety to zło  ze związek to zło, jadzka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
ja pamiętam jednego deskarza z Bydgoszczy, ten to dopiero nawygrywał miliardów, ostatnio fotę z wakacji wrzucił [ Linked Image] nawet na operację powiększenia piersi mu starczyło
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
złoto tureckie grube ale na magnum już nie starczyło i wpierdala granda
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469 |
dziś coś nie idzie, wszędzie brakuje jednego gola..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Czasami jak czytam te posty to żałuję że nie mam własnego bukmachera
dałbym wam po 1000zł na start nawet i zawyżone kursy
moje kochane maciołki jeżeli mówicie że 1 liga to syf to powiedzcie mi na jakiej lidze można wyjąć najwięcej pieniędzy? Słucham?
bo uwierzcie mi że im gorsza liga tym łatwiej wytypować zwycięzcę aczkolwiek trzeba mieć info z pierwszej półki
do Siedlec powraca Bajdur oraz Burkhardt za kartki, brakuje tylko Wrzesińskiego i rozklepaliby równo ale myślę że z ogórkami z Mielca sobie poradzą na lajcie
dajcie se spokój z bukmacherem jeżeli bo widzę że wygrywający gracze są dyskryminowani to z takim tokiem myślenia będzie bukmacher miał z kogo żyć
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|