|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Czasami jak czytam te posty to żałuję że nie mam własnego bukmachera
dałbym wam po 1000zł na start nawet i zawyżone kursy
moje kochane maciołki jeżeli mówicie że 1 liga to syf to powiedzcie mi na jakiej lidze można wyjąć najwięcej pieniędzy? Słucham?
bo uwierzcie mi że im gorsza liga tym łatwiej wytypować zwycięzcę aczkolwiek trzeba mieć info z pierwszej półki
do Siedlec powraca Bajdur oraz Burkhardt za kartki, brakuje tylko Wrzesińskiego i rozklepaliby równo ale myślę że z ogórkami z Mielca sobie poradzą na lajcie
dajcie se spokój z bukmacherem jeżeli bo widzę że wygrywający gracze są dyskryminowani to z takim tokiem myślenia będzie bukmacher miał z kogo żyć Proszę: [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Klinsmanna ponoc zwolnili. Mowia w Canalu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Czasami jak czytam te posty to żałuję że nie mam własnego bukmachera
dałbym wam po 1000zł na start nawet i zawyżone kursy
moje kochane maciołki jeżeli mówicie że 1 liga to syf to powiedzcie mi na jakiej lidze można wyjąć najwięcej pieniędzy? Słucham?
bo uwierzcie mi że im gorsza liga tym łatwiej wytypować zwycięzcę aczkolwiek trzeba mieć info z pierwszej półki
do Siedlec powraca Bajdur oraz Burkhardt za kartki, brakuje tylko Wrzesińskiego i rozklepaliby równo ale myślę że z ogórkami z Mielca sobie poradzą na lajcie
dajcie se spokój z bukmacherem jeżeli bo widzę że wygrywający gracze są dyskryminowani to z takim tokiem myślenia będzie bukmacher miał z kogo żyć jak się ma cynki z pierwszej łapy to się nie podaje na publicznym forum koluniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
W Niemczech od godziny roznego nie zrobili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
Czasami jak czytam te posty to żałuję że nie mam własnego bukmachera
dałbym wam po 1000zł na start nawet i zawyżone kursy
moje kochane maciołki jeżeli mówicie że 1 liga to syf to powiedzcie mi na jakiej lidze można wyjąć najwięcej pieniędzy? Słucham?
bo uwierzcie mi że im gorsza liga tym łatwiej wytypować zwycięzcę aczkolwiek trzeba mieć info z pierwszej półki
do Siedlec powraca Bajdur oraz Burkhardt za kartki, brakuje tylko Wrzesińskiego i rozklepaliby równo ale myślę że z ogórkami z Mielca sobie poradzą na lajcie
dajcie se spokój z bukmacherem jeżeli bo widzę że wygrywający gracze są dyskryminowani to z takim tokiem myślenia będzie bukmacher miał z kogo żyć No to wiele zmienia Marcin czy Filip Burkhardt ? to tylko przeczucie myślisz,że oddsmaker lub ich zespół wycenił by niżej potencjał Mielca? Przecież tam debile nie siedzą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
Czasami jak czytam te posty to żałuję że nie mam własnego bukmachera
dałbym wam po 1000zł na start nawet i zawyżone kursy
moje kochane maciołki jeżeli mówicie że 1 liga to syf to powiedzcie mi na jakiej lidze można wyjąć najwięcej pieniędzy? Słucham?
bo uwierzcie mi że im gorsza liga tym łatwiej wytypować zwycięzcę aczkolwiek trzeba mieć info z pierwszej półki
do Siedlec powraca Bajdur oraz Burkhardt za kartki, brakuje tylko Wrzesińskiego i rozklepaliby równo ale myślę że z ogórkami z Mielca sobie poradzą na lajcie
dajcie se spokój z bukmacherem jeżeli bo widzę że wygrywający gracze są dyskryminowani to z takim tokiem myślenia będzie bukmacher miał z kogo żyć jak się ma cynki z pierwszej łapy to się nie podaje na publicznym forum koluniu Ale to sa powszechnie znane cynki, o ktorych kolega napisal. Czyli ze wraca Cristiano BAJDUR i Leo Burkhardt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
wy dla bukmachera pracujecie chyba
co bym powiedział to wy skrytykujecie
ja się wzbogacę a Wy będziecie dalej robić jajecznicę za 2zł robić aby wygrać 100zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Beneq, a ty kiedyś nie polecałeś już strasznie Pogoni Siedlce, a później przepraszałeś za typ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
wy dla bukmachera pracujecie chyba
co bym powiedział to wy skrytykujecie
ja się wzbogacę a Wy będziecie dalej robić jajecznicę za 2zł robić aby wygrać 100zł Zaraz odwiozą mnie do Tworek!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Beneq, a ty kiedyś nie polecałeś już strasznie Pogoni Siedlce, a później przepraszałeś za typ? kiedyś mówiłem aby nie stawiać i wygrali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
W Niemczech od godziny roznego nie zrobili  ten mecz w 2 połowie to w ogóle jakaś porażka głownie ze strony tsv
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
zaraz benqa brat wklei swoje pewki z LM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Jakieś mecze, stawki, zawodnicy!
Zobaczcie może coś prawdziwego! dokładnie też już mam dosyć tego powiedzmy sobie jakieś ciepłe słowa bo dziewczyna powiedziała że chce jechać ze znajomym bo jak nie to nie jedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Jakieś mecze, stawki, zawodnicy!
Zobaczcie może coś prawdziwego! dokładnie też już mam dosyć tego powiedzmy sobie jakieś ciepłe słowa bo dziewczyna powiedziała że chce jechać ze znajomym bo jak nie to nie jedzie Weźcie tronka32
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
Burnley +0.5 @2.025  
|
|
|
Link skopiowany do schowka