Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 206 1 2 17 18 19 20 21 205 206
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by BeneQ
Czasami jak czytam te posty to żałuję że nie mam własnego bukmachera

dałbym wam po 1000zł na start nawet i zawyżone kursy

moje kochane maciołki jeżeli mówicie że 1 liga to syf to powiedzcie mi na jakiej lidze można wyjąć najwięcej pieniędzy? Słucham?

bo uwierzcie mi że im gorsza liga tym łatwiej wytypować zwycięzcę aczkolwiek trzeba mieć info z pierwszej półki

do Siedlec powraca Bajdur oraz Burkhardt za kartki, brakuje tylko Wrzesińskiego i rozklepaliby równo ale myślę że z ogórkami z Mielca sobie poradzą na lajcie

dajcie se spokój z bukmacherem jeżeli bo widzę że wygrywający gracze są dyskryminowani to z takim tokiem myślenia będzie bukmacher miał z kogo żyć

Proszę:

[Linked Image]

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
Osasuna @21 !

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Klinsmanna ponoc zwolnili. Mowia w Canalu

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
333333

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
3-0

Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2011
Posty: 886
WBA 3

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by BeneQ
Czasami jak czytam te posty to żałuję że nie mam własnego bukmachera

dałbym wam po 1000zł na start nawet i zawyżone kursy

moje kochane maciołki jeżeli mówicie że 1 liga to syf to powiedzcie mi na jakiej lidze można wyjąć najwięcej pieniędzy? Słucham?

bo uwierzcie mi że im gorsza liga tym łatwiej wytypować zwycięzcę aczkolwiek trzeba mieć info z pierwszej półki

do Siedlec powraca Bajdur oraz Burkhardt za kartki, brakuje tylko Wrzesińskiego i rozklepaliby równo ale myślę że z ogórkami z Mielca sobie poradzą na lajcie

dajcie se spokój z bukmacherem jeżeli bo widzę że wygrywający gracze są dyskryminowani to z takim tokiem myślenia będzie bukmacher miał z kogo żyć

jak się ma cynki z pierwszej łapy to się nie podaje na publicznym forum koluniu

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
W Niemczech od godziny roznego nie zrobili puke

Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
Originally Posted by BeneQ
Czasami jak czytam te posty to żałuję że nie mam własnego bukmachera

dałbym wam po 1000zł na start nawet i zawyżone kursy

moje kochane maciołki jeżeli mówicie że 1 liga to syf to powiedzcie mi na jakiej lidze można wyjąć najwięcej pieniędzy? Słucham?

bo uwierzcie mi że im gorsza liga tym łatwiej wytypować zwycięzcę aczkolwiek trzeba mieć info z pierwszej półki

do Siedlec powraca Bajdur oraz Burkhardt za kartki, brakuje tylko Wrzesińskiego i rozklepaliby równo ale myślę że z ogórkami z Mielca sobie poradzą na lajcie

dajcie se spokój z bukmacherem jeżeli bo widzę że wygrywający gracze są dyskryminowani to z takim tokiem myślenia będzie bukmacher miał z kogo żyć

No to wiele zmienia Marcin czy Filip Burkhardt ? to tylko przeczucie myślisz,że oddsmaker lub ich zespół wycenił by niżej potencjał Mielca? Przecież tam debile nie siedzą.

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by BeneQ
Czasami jak czytam te posty to żałuję że nie mam własnego bukmachera

dałbym wam po 1000zł na start nawet i zawyżone kursy

moje kochane maciołki jeżeli mówicie że 1 liga to syf to powiedzcie mi na jakiej lidze można wyjąć najwięcej pieniędzy? Słucham?

bo uwierzcie mi że im gorsza liga tym łatwiej wytypować zwycięzcę aczkolwiek trzeba mieć info z pierwszej półki

do Siedlec powraca Bajdur oraz Burkhardt za kartki, brakuje tylko Wrzesińskiego i rozklepaliby równo ale myślę że z ogórkami z Mielca sobie poradzą na lajcie

dajcie se spokój z bukmacherem jeżeli bo widzę że wygrywający gracze są dyskryminowani to z takim tokiem myślenia będzie bukmacher miał z kogo żyć

jak się ma cynki z pierwszej łapy to się nie podaje na publicznym forum koluniu

Ale to sa powszechnie znane cynki, o ktorych kolega napisal. Czyli ze wraca Cristiano BAJDUR i Leo Burkhardt.

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
wy dla bukmachera pracujecie chyba

co bym powiedział to wy skrytykujecie

ja się wzbogacę a Wy będziecie dalej robić jajecznicę za 2zł robić aby wygrać 100zł

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Beneq, a ty kiedyś nie polecałeś już strasznie Pogoni Siedlce, a później przepraszałeś za typ?

Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
Originally Posted by BeneQ
wy dla bukmachera pracujecie chyba

co bym powiedział to wy skrytykujecie

ja się wzbogacę a Wy będziecie dalej robić jajecznicę za 2zł robić aby wygrać 100zł

Zaraz odwiozą mnie do Tworek!

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Originally Posted by fechu
Beneq, a ty kiedyś nie polecałeś już strasznie Pogoni Siedlce, a później przepraszałeś za typ?

kiedyś mówiłem aby nie stawiać i wygrali laugh

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Jakieś mecze, stawki, zawodnicy!

Zobaczcie może coś prawdziwego!


Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by mafia
W Niemczech od godziny roznego nie zrobili puke
ten mecz w 2 połowie to w ogóle jakaś porażka głownie ze strony tsv

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
zaraz benqa brat wklei swoje pewki z LM smile

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Originally Posted by Master.com back
Jakieś mecze, stawki, zawodnicy!

Zobaczcie może coś prawdziwego!


dokładnie też już mam dosyć tego powiedzmy sobie jakieś ciepłe słowa bo dziewczyna powiedziała że chce jechać ze znajomym bo jak nie to nie jedzie

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by BeneQ
Originally Posted by Master.com back
Jakieś mecze, stawki, zawodnicy!

Zobaczcie może coś prawdziwego!


dokładnie też już mam dosyć tego powiedzmy sobie jakieś ciepłe słowa bo dziewczyna powiedziała że chce jechać ze znajomym bo jak nie to nie jedzie
Weźcie tronka32

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by Aro
Burnley +0.5 @2.025 boks

dol

Strona 19 z 206 1 2 17 18 19 20 21 205 206

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1