|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
złoto tureckie grube ale na magnum już nie starczyło i wpierdala granda Biczu sprawdziłem kupon, okradli nas. Dasz coś na jutro? Korver naprawdę robi kasę na tym biznesie. Nie ma co kpić. Chyba, że to o kogo innego chodzi, to sorry. a proszem ciem bardzo [ efortuna.pl] Dzięki. Ciekawa dyskusja się toczy. Moim zdaniem na piłce zarobić, to trzeba być czarodziejem. Ja nie potrafię, za mała dynamika kursów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
kurwa jaka długa strona jak knaga tronka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
A pamiętacie gościa o nicku, chyba Rafik. Wklejał kupony przed, małe kursy i regularnie trafiał po kilka, kilkanaście tysięcy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868 Likes: 12 |
A pamiętacie gościa o nicku, chyba Rafik. Wklejał kupony przed, małe kursy i regularnie trafiał po kilka, kilkanaście tysięcy. on chyba niskie angielskie tylko grał jesli dobrze pamietam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Z lepszych typerów to pamiętam Conrad (miał czerwony nick) i Nirtzm również Igor dużo typów dał. Często odwiedzając forum sportowe nie wiedziałem, czy zacząć czytać analizy Conrada, czy może Nirtza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Fiutek alias Zegarek to dobry Typer jest! i ma Internet!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Są ludzie, którzy wyciągają regularnie grubą kasę. Na forum się chwalić nie będą, bo tylko problemy z tego.
Oczywiście to jest jakiś mały odsetek, ale tacy istnieją. Tak jak istnieją ludzie którzy wyciągają kasę z giełdy, walut, towarów. Trzeba mieć wiedzę, być pozbawionym emocji, dyscyplinę, duży kapitał. Mało kto tak potrafi, ale wszystkiego można się nauczyć, jeżeli się wcześniej nie pęknie. A o to nietrudno jak w grę wchodzą pieniądze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
tak samo i są tacy którzy robią duża kasę na narkotykach i wyłudzeniach ale my jesteśmy uczciwi Dokarmiamy buka , pracujemy legalnie i śpimy spokojnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a jutro idę do beef`n`roll na kanapkę z pastrami huj tam może nie umrę! [Linked Image] [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
albo zostanę w domu i [Linked Image] [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
tak samo i są tacy którzy robią duża kasę na narkotykach i wyłudzeniach ale my jesteśmy uczciwi Dokarmiamy buka , pracujemy legalnie i śpimy spokojnie Ale tutaj jest forum bukmacherskie, i o tym rozmawiamy. Niektórzy nie wierzą w jakiekolwiek zarabianie, ja się temu nie dziwię. Bo dostać tyle razy w papę od buka to się można pociąć. Przeżyją tylko najwytrwalsi i najmądrzejsi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
CANAL+: Javier Pastore już w zimowym okienku ma przenieść się do Chin, Shanghai SIPG jest jednym z chętnych. Zawodnik paryskiej drużyny miałby zarabiać tam, cztery raz więcej niż obecnie. jak żyć!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
kurwa jaka długa strona jak knaga tronka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Jaga,a Ty znasz tam z miasta twego,ziomka Krzysiem Jarzyną zwanego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Są ludzie, którzy wyciągają regularnie grubą kasę. Na forum się chwalić nie będą, bo tylko problemy z tego.
Oczywiście to jest jakiś mały odsetek, ale tacy istnieją. Tak jak istnieją ludzie którzy wyciągają kasę z giełdy, walut, towarów. Trzeba mieć wiedzę, być pozbawionym emocji, dyscyplinę, duży kapitał. Mało kto tak potrafi, ale wszystkiego można się nauczyć, jeżeli się wcześniej nie pęknie. A o to nietrudno jak w grę wchodzą pieniądze. niech zgadne, jednym z nich jestes Ty n____
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Krzysiu to ze Szczecina był
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Są ludzie, którzy wyciągają regularnie grubą kasę. Na forum się chwalić nie będą, bo tylko problemy z tego.
Oczywiście to jest jakiś mały odsetek, ale tacy istnieją. Tak jak istnieją ludzie którzy wyciągają kasę z giełdy, walut, towarów. Trzeba mieć wiedzę, być pozbawionym emocji, dyscyplinę, duży kapitał. Mało kto tak potrafi, ale wszystkiego można się nauczyć, jeżeli się wcześniej nie pęknie. A o to nietrudno jak w grę wchodzą pieniądze. niech zgadne, jednym z nich jestes Ty n____ Ja chciałbym być, ale mną dalej targają emocje, chociaż już w coraz mniejszym stopniu. Z czego jestem bardzo zadowolony. Moim zdaniem psychika to 70% sukcesu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Aleś burbon dojebał, Krzysiu Jarzyna ze Białegostoku 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|