|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Najmrocki był dobry nawet Fajbus i Płócienniczak się bali ojebał 70 pewexów i zajebał 100 polonezów i jeszcze z ancla uciekł mistrzunio jak cywka pompka nie wytrzymała chyba u niego tyle robót odjebać to pompa mogła klęknąć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
akcent angielski jak z lyverpoolu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
moin lub morgen albo udając Ruskiego morgjen
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539 |
Kabała zna niemiecki propsy anglicki też
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
biszop wiem że pograłeś gole naszej L kochanej może nie kochanej, ale pograłem burbon już na bombie, litery się zamazujo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Kabała zna niemiecki propsy anglicki też francuski też
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Kabała zna niemiecki propsy anglicki też francuski też turecki też
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ciekawe czy Ania swingowała z Nurim jak Robert był na kadrze.
Kiedyś się ciepło o nim wypowiadała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Najmrocki był dobry nawet Fajbus i Płócienniczak się bali ojebał 70 pewexów i zajebał 100 polonezów i jeszcze z ancla uciekł mistrzunio jak cywka pompka nie wytrzymała chyba u niego tyle robót odjebać to pompa mogła klęknąć wypadek samochodowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539 |
Kabała zna niemiecki propsy anglicki też francuski też turecki też grecki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Marchliński jaki żartowniś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
quincy te płytki co wyglądajo jakby Stachowi ze Zdzichem
wylała sie zaprawa z rusztowania na cegły ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
może się okazać, że Legia, trafiając do grupy śmierci, potem zaliczając totalne wpierdole, kompromitacje, konsekwencje przykre za zachowania kibiców, straty finansowe i kary... ogon w polskiej lidze......nagle zaliczy najlepszy sezon w historii Jak ogra - jakimś cudem Portugalczyków - i wejdzie dalej, pójedzie już z górki...Mistrzostwo Polski a i Europa może się bardzo zdziwić... czego osobiście życzę  Ja tez tego sobie i innym zycze, ale przesadziles burbonie z ta grupa smierci. Dla Legii kazda grupa bylaby grupa smierci  kopenhaga porto lisy brugia ta grupa duzo słabsza od grupy L  Dla Legii to dalej grupa smierci. Byliby w niej zamiast Brugii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10 |
może się okazać, że Legia, trafiając do grupy śmierci, potem zaliczając totalne wpierdole, kompromitacje, konsekwencje przykre za zachowania kibiców, straty finansowe i kary... ogon w polskiej lidze......nagle zaliczy najlepszy sezon w historii Jak ogra - jakimś cudem Portugalczyków - i wejdzie dalej, pójedzie już z górki...Mistrzostwo Polski a i Europa może się bardzo zdziwić... czego osobiście życzę  jedziemy jutro do Berlina zajebać hokeistów Eisbaren pożyczaj prosiaka Pacyfek załatwiaj giwery i kominiarki po drodze załatwimy uversa czytał Zdzisław Najmrodzki tak jest....zajebać !!!! jadę zatankować i prosiak w gotowości [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
dobrze że nie jechał Polonezem bo rodzina by FSO zaskarżyła że to zemsta... Prowadzone przez Najmrodzkiego BMW wpadło w poślizg i najechało na jadący z przeciwka samochód ciężarowy LIAZ. Jak się okazało, samochód, którym jechał Najmrodzki był kradziony, tablice rejestracyjne były fałszywe, a on sam miał przy sobie dowód osobisty na inne nazwisko. Podróżujący wraz z Najmrodzkim 12-letni Marcin S. i 14-letni Tomasz S., synowie przyjaciela, także zginęli na miejscu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
rzeczywiście burbon wypity
trzeba czekać do północy to może pornosy bedom
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10 |
może się okazać, że Legia, trafiając do grupy śmierci, potem zaliczając totalne wpierdole, kompromitacje, konsekwencje przykre za zachowania kibiców, straty finansowe i kary... ogon w polskiej lidze......nagle zaliczy najlepszy sezon w historii Jak ogra - jakimś cudem Portugalczyków - i wejdzie dalej, pójedzie już z górki...Mistrzostwo Polski a i Europa może się bardzo zdziwić... czego osobiście życzę  Ja tez tego sobie i innym zycze, ale przesadziles burbonie z ta grupa smierci. Dla Legii kazda grupa bylaby grupa smierci  nie do końca się z Tobą zgodzę...zdecydowanie lepiej mogli trafić..chociaż po mękach eliminacyjnych, mogło to wyglądać tak jak napisałeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
nie bendzie! za ajsbaren smudów kondonóf! [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
quincy te płytki co wyglądajo jakby Stachowi ze Zdzichem
wylała sie zaprawa z rusztowania na cegły ok Wziąłem chyba z sześć różnych próbek i niektóre tak wyglądają. Ale inne są pikne. Jak położę to wrzucę fotkę.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|