|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kurwa 3 gole stracić w niecałe 4 minuty trenując codziennie pobierając taki hajs miesięcznie obojętnie z kim by nie grali to jest blamaż i mega wstyd a oni z podniesionym czołem pierdolą że nie było źle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,347 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,347 Likes: 11 |
Niech kto mowi co chce ale mecz ogladalo sie swietnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Niech kto mowi co chce ale mecz ogladalo sie swietnie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Niech kto mowi co chce ale mecz ogladalo sie swietnie. oczywiście że super się oglądało ale gadka że nie było źle i nie było wstydu jest chora
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Jaga....
jeśli Wy kiedykolwiek zagracie w grupie LE (już nie mówię o LM) i strzelicie jakiejkolwiek drużynie hiszpańskiej lub niemieckiej 3 czy 4 bramki w jednym meczu to z mojej strony będzie wielki szacunek dla Was. A na razie opanuj emołszyn bo nikt tu nie pisze i nie jest zachwycony grą obronną Legii, ale za grę w ataku należy im się szacunek. Pewnie mogli wczoraj zamurować i przegrać 0-3 np. Ja jednak wolę przegrać 4-8 niż 0-3. Gdybym miał do wyboru grać jak Zagrzeb i mieć 0-13 w bramkach i zero punktów w łatwiejszej mimo wszystko grupie to wolę bilans Legii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,347 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,347 Likes: 11 |
To zeby sie cos z rana działo  Kocaeli po over 2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Jak dla mnie Legia skompromitowała się tylko w pierwszym meczu z BVB. Tam nie było niczego. Nie było zespołu, nie było wiary i walki, nie było właściwego zaangażowania. Wszystkie pozostałe mecze były lepsze i gorsze, ale nie odstawali już tak wyraźnie. Nawet jak dużo tracili to strzelali. Gdyby wymazać ten pierwszy mecz z BVB i dać wczoraj Malarza za Cierzniaka to już byłoby lepiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
Niech kto mowi co chce ale mecz ogladalo sie swietnie. oczywiście że super się oglądało ale gadka że nie było źle i nie było wstydu jest chora no fakt że osiem bramek stracić to trochę lipa ale bez przesady, no tak ten mecz wyglądał, jak by Legia pierwszej nie strzeliła i w ogóle NIC nie strzeliła to myslisz że wpadło by 8 dla bvb? Nie SONDZE. A po za ty niech sie każdy wstydzi sam za siebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
w Goa Pro Lig bez goli do ht biore,i kase licze, bo celnosc to nie jest ich dobra strona
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
a w czym mam podać jeżeli gram na PLN? 0.20 PLN? może być 20 grosze lub 25 grosze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
12 goli w meczu,akcja za akcją, w dwie strony,no nie widze powodu do narzekania.Takie mecze chcę ogladac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
a w czym mam podać jeżeli gram na PLN? 0.20 PLN? może być 20 grosze lub 25 grosze nie ważne w czym grasz kursy nie są w walutach  zmienił się o 0.20 i tyle a nie 20 groszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Nie no dajcie spokój, przecież to był tak radosny futbol ze strony BVB.... że aż bolało że niemcy mogą się tak nad Polakami znęcać. Fajna sytuacja dla kibiców L bo chociaż mają radość po bramkach, ale dobrze wiemy że przy spiętych na 100% przeciwnikach niebyłoby nawet celnego strzału. L miała tyle miejsca w dwumeczu z Realem, wczoraj, że ciężko było nie klepnąć zwłaszcza, że z przodu jest niekiepsko.
to tylko pokazuje gdzie jest solidna ligowa Jaga i reszta ligi jak tak tragiczna w europie Legia nas oklepuje u siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
a Cierzniak to powinien być pogoniony z Warszawy w pizdu, uprzednio zbierając liście od chętnych z żylety
parodia bramkarza
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
chociaż przyznam, mega efektowna jest taka piłka
karałbym za difens i pasywność, zmniejszał liczbę zawodników, wszystko dobre dla widowiska
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
ech myślałem że ktoś tutaj zna podstawy bukmacherki chyba sami hazardziści przepraszam nie było tematu Tak z ciekawosci zapytam ,masz 18lat? mam tytuł magistra inżyniera
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Pazdanowi tylko trzeba pogratulować debilnych decyzji
zostanie chyba Turcja Michasiowi, więc L do końca kariery i zjazd do jakiegoś Płocka, to nie tak miało być chyba
zamiast spokojnej emerytury sraczka po 40stce
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
ech myślałem że ktoś tutaj zna podstawy bukmacherki chyba sami hazardziści przepraszam nie było tematu Tak z ciekawosci zapytam ,masz 18lat? mam tytuł magistra inżyniera mgr inz klepania sedesow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Jaga....
jeśli Wy kiedykolwiek zagracie w grupie LE (już nie mówię o LM) i strzelicie jakiejkolwiek drużynie hiszpańskiej lub niemieckiej 3 czy 4 bramki w jednym meczu to z mojej strony będzie wielki szacunek dla Was. A na razie opanuj emołszyn bo nikt tu nie pisze i nie jest zachwycony grą obronną Legii, ale za grę w ataku należy im się szacunek. Pewnie mogli wczoraj zamurować i przegrać 0-3 np. Ja jednak wolę przegrać 4-8 niż 0-3. Gdybym miał do wyboru grać jak Zagrzeb i mieć 0-13 w bramkach i zero punktów w łatwiejszej mimo wszystko grupie to wolę bilans Legii. obraz Legii w LM pokazał w jakiej dupie jesteśmy jeżeli chodzi o piłkę klubową więc nie ma co tu dywagować czy Jaga by strzeliła czy nie strzeliła więcej czy mniej jedno jest pewne wpierdole by były nie mniejsze a może nawet większe trzeba zmienić podejście kopaczy do zawodu i zapierdalać oni nie potrafią grać 2 meczy tygodniowo i taka jest niestety prawda
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|