Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 91 z 206 1 2 89 90 91 92 93 205 206
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
kurwa 3 gole stracić w niecałe 4 minuty trenując codziennie pobierając taki hajs miesięcznie obojętnie z kim by nie grali to jest blamaż i mega wstyd a oni z podniesionym czołem pierdolą że nie było źle smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375
Likes: 11
Niech kto mowi co chce ale mecz ogladalo sie swietnie.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Originally Posted by rafal08
Niech kto mowi co chce ale mecz ogladalo sie swietnie.
piwo

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by rafal08
Niech kto mowi co chce ale mecz ogladalo sie swietnie.

oczywiście że super się oglądało ale gadka że nie było źle i nie było wstydu jest chora

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Jaga....

jeśli Wy kiedykolwiek zagracie w grupie LE (już nie mówię o LM) i strzelicie jakiejkolwiek drużynie hiszpańskiej lub niemieckiej 3 czy 4 bramki w jednym meczu to z mojej strony będzie wielki szacunek dla Was. A na razie opanuj emołszyn bo nikt tu nie pisze i nie jest zachwycony grą obronną Legii, ale za grę w ataku należy im się szacunek. Pewnie mogli wczoraj zamurować i przegrać 0-3 np. Ja jednak wolę przegrać 4-8 niż 0-3. Gdybym miał do wyboru grać jak Zagrzeb i mieć 0-13 w bramkach i zero punktów w łatwiejszej mimo wszystko grupie to wolę bilans Legii.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,375
Likes: 11
To zeby sie cos z rana działo grin Kocaeli po over 2,5 boks

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Jak dla mnie Legia skompromitowała się tylko w pierwszym meczu z BVB. Tam nie było niczego. Nie było zespołu, nie było wiary i walki, nie było właściwego zaangażowania. Wszystkie pozostałe mecze były lepsze i gorsze, ale nie odstawali już tak wyraźnie. Nawet jak dużo tracili to strzelali. Gdyby wymazać ten pierwszy mecz z BVB i dać wczoraj Malarza za Cierzniaka to już byłoby lepiej wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by rafal08
Niech kto mowi co chce ale mecz ogladalo sie swietnie.

oczywiście że super się oglądało ale gadka że nie było źle i nie było wstydu jest chora
no fakt że osiem bramek stracić to trochę lipa ale bez przesady, no tak ten mecz wyglądał, jak by Legia pierwszej nie strzeliła i w ogóle NIC nie strzeliła to myslisz że wpadło by 8 dla bvb? Nie SONDZE. A po za ty niech sie każdy wstydzi sam za siebie.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
w Goa Pro Lig bez goli do ht biore,i kase licze, bo celnosc to nie jest ich dobra strona

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
a w czym mam podać jeżeli gram na PLN? 0.20 PLN? może być 20 grosze lub 25 grosze

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
12 goli w meczu,akcja za akcją, w dwie strony,no nie widze powodu do narzekania.Takie mecze chcę ogladac.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Originally Posted by BeneQ
a w czym mam podać jeżeli gram na PLN? 0.20 PLN? może być 20 grosze lub 25 grosze

nie ważne w czym grasz kursy nie są w walutach laugh

zmienił się o 0.20 i tyle a nie 20 groszy laugh

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Nie no dajcie spokój, przecież to był tak radosny futbol ze strony BVB.... że aż bolało że niemcy mogą się tak nad Polakami znęcać. Fajna sytuacja dla kibiców L bo chociaż mają radość po bramkach, ale dobrze wiemy że przy spiętych na 100% przeciwnikach niebyłoby nawet celnego strzału. L miała tyle miejsca w dwumeczu z Realem, wczoraj, że ciężko było nie klepnąć zwłaszcza, że z przodu jest niekiepsko.

to tylko pokazuje gdzie jest solidna ligowa Jaga i reszta ligi jak tak tragiczna w europie Legia nas oklepuje u siebie

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
a Cierzniak to powinien być pogoniony z Warszawy w pizdu, uprzednio zbierając liście od chętnych z żylety

parodia bramkarza

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
chociaż przyznam, mega efektowna jest taka piłka

karałbym za difens i pasywność, zmniejszał liczbę zawodników, wszystko dobre dla widowiska

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
brawo jacek

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Originally Posted by forty
Originally Posted by BeneQ
ech myślałem że ktoś tutaj zna podstawy bukmacherki chyba sami hazardziści przepraszam nie było tematu
Tak z ciekawosci zapytam ,masz 18lat?


mam tytuł magistra inżyniera

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Pazdanowi tylko trzeba pogratulować debilnych decyzji

zostanie chyba Turcja Michasiowi, więc L do końca kariery i zjazd do jakiegoś Płocka, to nie tak miało być chyba

zamiast spokojnej emerytury sraczka po 40stce

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by BeneQ
Originally Posted by forty
Originally Posted by BeneQ
ech myślałem że ktoś tutaj zna podstawy bukmacherki chyba sami hazardziści przepraszam nie było tematu
Tak z ciekawosci zapytam ,masz 18lat?


mam tytuł magistra inżyniera
mgr inz klepania sedesow?

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Bullet
Jaga....

jeśli Wy kiedykolwiek zagracie w grupie LE (już nie mówię o LM) i strzelicie jakiejkolwiek drużynie hiszpańskiej lub niemieckiej 3 czy 4 bramki w jednym meczu to z mojej strony będzie wielki szacunek dla Was. A na razie opanuj emołszyn bo nikt tu nie pisze i nie jest zachwycony grą obronną Legii, ale za grę w ataku należy im się szacunek. Pewnie mogli wczoraj zamurować i przegrać 0-3 np. Ja jednak wolę przegrać 4-8 niż 0-3. Gdybym miał do wyboru grać jak Zagrzeb i mieć 0-13 w bramkach i zero punktów w łatwiejszej mimo wszystko grupie to wolę bilans Legii.

obraz Legii w LM pokazał w jakiej dupie jesteśmy jeżeli chodzi o piłkę klubową więc nie ma co tu dywagować czy Jaga by strzeliła czy nie strzeliła więcej czy mniej jedno jest pewne wpierdole by były nie mniejsze a może nawet większe trzeba zmienić podejście kopaczy do zawodu i zapierdalać oni nie potrafią grać 2 meczy tygodniowo i taka jest niestety prawda

Strona 91 z 206 1 2 89 90 91 92 93 205 206

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1