|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
Nie patrząc na wynik Kraxa miażdży wg statsów tylko te gole....może Master załatwiłby 3 gole dla Pasów? Master jest lekko niedysponowany tzn. regeneruje siły [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596 Likes: 10 |
Sensei czemu nie kontrowales tego Meksyku wczoraj? spierdzieliłem to maksymalnie, wczoraj impreza z okazji dnia dziękczynienia i przez te zamieszanie nie skontrowałem, już po meczu zobaczyłem wynik no szkoda bo widze ze z 5tys $ bylo do wyjecia, ale jakims cudem zagrales next goal  a to było po wkurwie jak dostali pierwszą;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
Ładnie w Serbii pograli Partizan do Ht LOST i jeszcze w 10 od 40 min a w przerwie pewnie ktoś powiedział coś i się odlręciło czerwona i 2 do 2 ,a potem 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605
aka Hafnarfjordur
|
|
aka Hafnarfjordur
Dołączył: Nov 2014
Posty: 605 |
[quote=Hafnarfjordur]Nie patrząc na wynik Kraxa miażdży wg statsów tylko te gole....może Master załatwiłby 3 gole dla Pasów? Master jest lekko niedysponowany tzn. regeneruje siły [ Linked Image] [/quote Głupie pytanie! Który to Master bo ten z lewej jeszcze coś rozkminia może pewki na weekend natomiast ten drugi to fakt lekko niedysponowany
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
czy wśród zacnych inwestorów są posiadacze, użytkownicy czy fani Saabów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w liefering do ht @1.925 990.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
|
|
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565 |
BKS grasz over u Niemcow wieczorem? Bo wychodzi jak nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
nice kroks, felgi inca opel/gm był prawie tam od zawsze, 900 kroks i wczesniejsze 99, 93 to jedyne Saabowe samochody, 9000 to kooperacja z Lancią, potem GM. Sam jeżdżę 9-5 polift, zacna maszyna, lata jak szalona
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w liefering do ht @1.925 990.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
BKS grasz over u Niemcow wieczorem? Bo wychodzi jak nic oj tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,536 Likes: 11 |
nice kroks, felgi inca opel/gm był prawie tam od zawsze, 900 kroks i wczesniejsze 99, 93 to jedyne Saabowe samochody, 9000 to kooperacja z Lancią, potem GM. Sam jeżdżę 9-5 polift, zacna maszyna, lata jak szalona Fajny dla jakiegos kolekcjonera(teoretycznie bo trzeba by przegladnac) a tak to dupy nie urywa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
muszę się zrywać robię za kierowcę boksujcie tam dobrze dzisiaj za lipsk rb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
nice kroks, felgi inca opel/gm był prawie tam od zawsze, 900 kroks i wczesniejsze 99, 93 to jedyne Saabowe samochody, 9000 to kooperacja z Lancią, potem GM. Sam jeżdżę 9-5 polift, zacna maszyna, lata jak szalona Fajny dla jakiegos kolekcjonera(teoretycznie bo trzeba by przegladnac) a tak to dupy nie urywa mało komu podobają się kroksy, ale każda potwora znajdzie swojego amatora
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Fechu jak to sprawdzić czy jest podmokła, obczaiłem gdzie jest działka na tej stronce www. co podałeś, nr się zgadza ale nie widzę tam takiej opcji aby sprawdzić?
spadam na orlika
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
muszę się zrywać robię za kierowcę boksujcie tam dobrze dzisiaj za lipsk rb  Dobrze szefie, będę boksował z całych sił. NAjmocniej jak się da, ściskam kciuki żeby weszło. Pozdrawiam, brązowy nosek - fechu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
nice kroks, felgi inca opel/gm był prawie tam od zawsze, 900 kroks i wczesniejsze 99, 93 to jedyne Saabowe samochody, 9000 to kooperacja z Lancią, potem GM. Sam jeżdżę 9-5 polift, zacna maszyna, lata jak szalona Fajny dla jakiegos kolekcjonera(teoretycznie bo trzeba by przegladnac) a tak to dupy nie urywa Piękne auto, klasyk, koleś zjebał, że go malował, w oryginale co roku 10 - 15% wartość w górę. U Niemca już co raz mniej takich do wyrwania od nieświadomych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Saab przepiękny, ale te koła...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|