|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
U Kangurów ustawka na 0:0. Kiedy ostatnio się bez goli u nich skończyło? w tym roku jeszcze nie było 0:0 przydałaby się tam taka akcja [ Linked Image] u facetow taka akcja niemozliwa,po tym faulu, to by kazdy leżał z 5min na murawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
|
|
a.k.a. "Fuzzy Wuzzy"
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,817 |
bramka u kangura za 6, hmmmm
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,371 |
u facetow taka akcja niemozliwa,po tym faulu, to by kazdy leżał z 5min na murawie to samo pomyślałem ale nie chciałem już dołować współczesnych kopaczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
To jest kurwa niesamowite, ostatni zakład hazardowy grałem w czerwcu, pół roku temu. Po takim czasie - teraz zagrałem za 5k over 0.5 gola w meczu kangurów na obrót i co? i gdy 0:0 jeszcze nie było w tym sezonie - ja się na to łapie kurwa - jakie jest prawdopodobienstwo aby trafić na takie gówno po pół roku?  To masakra. Pewnie boli 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
u facetow taka akcja niemozliwa,po tym faulu, to by kazdy leżał z 5min na murawie to samo pomyślałem ale nie chciałem już dołować współczesnych kopaczy  wprowadziłbym 5min karencje,dla piłkarzy ,ktorzy po faulu,lezą,a w miedzyczasie jakis inny zawodnik tej samej druzyny wybil specjalnie pilke po za boisko
|
|
|
Link skopiowany do schowka