|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Od pewnego czasu nurtuje mnie jedno pytanie odnosnie Bet and win . Dlaczego tak duza firma , bukmacher z taka ogromna oferta na wszelakiego rodzaju dyscypliny itd itp NIE MA KONTA W POLSKIM BANKU ? Uproscilo by to bardzo forme wplat i wyplat tak jak ma Ex czy Uni .
Do osob kompetentnych :
Czy kiedys bet and win bedzie mial konto w polskim banku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6 |
Oryginalnie wysłał Mistrz-724: [qb] Oryginalnie wysłał [g]um[p]: [qb]post przeniesiony z poprzedniej czesci [qb]Oryginalnie wysłał edson:[/qb] Wplacam kaske za pomoca ekarty i sa jakies problemy,nie orientujecie sie jakiego typu to moga byc te "problemy" ? Pisza ze "Ze względu na zastosowane przez nas środki bezpieczeństwa wpłata nie mogła zostać przeprowadzona". [/qb] No własnie mnie też interesuje to pytanie. Odpowiedźcie na nie[/qb] :5gw:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Maciek: [qb]Od pewnego czasu nurtuje mnie jedno pytanie odnosnie Bet and win . Dlaczego tak duza firma , bukmacher z taka ogromna oferta na wszelakiego rodzaju dyscypliny itd itp NIE MA KONTA W POLSKIM BANKU ? Uproscilo by to bardzo forme wplat i wyplat tak jak ma Ex czy Uni .
Do osob kompetentnych :
Czy kiedys bet and win bedzie mial konto w polskim banku ?[/qb] zapytaj supportu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Strona baw wisi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
nie mogę się zalogować -u WAS to samo???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680 |
Mam wazne pytanko do szanownego grona typerów czy istnieje mozliwosc przelania kasy z konta w expekcie na konto w betandwinie ........jeżeli tak to proszę bardzo o wskazówki ...dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Baracuda: [qb]Mam wazne pytanko do szanownego grona typerów czy istnieje mozliwosc przelania kasy z konta w expekcie na konto w betandwinie ........jeżeli tak to proszę bardzo o wskazówki ...dziekuje[/qb] pewnie, ze istnieje...z expa mozesz jeszcze wplacac do centrebet i pinnacle...aaa...i dziala to na zasadzie quick money z inteligo...w tej samej sekundzie masz kaske...eee...gdziekolwiek...nawet na koncie...babci... a tak byw: kolo puknij sie w leb...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 41 |
Witam wszystkich. Mam pytanie odnosnie wypłat z BetAndWin.Niedawno wypłaty dokonywalem na karte i musialem czekac 1 miesiac na zdjecie blokady(inteligo).Jest jednak opcja "przelew bankowy".Czy ktos sie orientuje jak to wyglada z tym przelewem? Chodzi mi o to czy tez zakladana jest blokada na koncie i cos mi za taki przelew potrącają?(to bedzie moja pierwsza wyplata w tym miesiacu). Z gory dzieki za odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 253 |
Mam takie pewnie banalne pytanie,ale: chce wyplacic pieniazki na Inteligo i nie wiem co wpisac jako KOD BANKU ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63 |
Oryginalnie wysłał Szalony Bober: [qb]Mam takie pewnie banalne pytanie,ale: chce wyplacic pieniazki na Inteligo i nie wiem co wpisac jako KOD BANKU ????[/qb] cyfry od 3 do 10 miejsca z Twojego numeru konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2003
Posty: 6 |
Mam pytanie:czy do wypłacenia kasy z betandwin niezbędne jest przefaksowanie do nich kserokopii dowodu osobistego?Z góry dziękuję za odpowiedż.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał marko1: [qb]Mam pytanie:czy do wypłacenia kasy z betandwin niezbędne jest przefaksowanie do nich kserokopii dowodu osobistego?Z góry dziękuję za odpowiedż.[/qb] tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
jest w B&W jeszcze promo 30 za 30?? i jakis link bym prosil do tego promo jesli jest. i pytanie czy tylko wyplata na konta tam jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609 |
Blacky82 - Priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał blacky82: [qb]jest w B&W jeszcze promo 30 za 30?? i jakis link bym prosil do tego promo jesli jest. i pytanie czy tylko wyplata na konta tam jest?[/qb] promocja aktualna, a co sie tyczy konta - niestety tylko wplata via mb badz karta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Hmm rozumiem ze moge wplacic do nich kase przez Moneybookers? A wyplacic na Moneybookers juz nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609 |
Przepraszam - teraz wszedlem i mozna na MB (min 30EUR)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
właśnie przed chwilą zauważyłem, że można wypłacić na MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Wlasnie zleciłem wypłatę. Czy ktoś wie po jakim czasie będzie na koncie w Moneybookers ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
Oryginalnie wysłał Blazzz: [qb]właśnie przed chwilą zauważyłem, że można wypłacić na MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Wlasnie zleciłem wypłatę. Czy ktoś wie po jakim czasie będzie na koncie w Moneybookers ?[/qb] ja zlecilem wczoraj o 21.00, wyslalem im scan dowodu, a dzis mi pisza maila ze zeby mogli mi wyplacic to mam im wyslac scan dowodu na jakis ich tam inny adres eh, to wyslalem im to drugi raz dzis kolo 15.40, i czekam dam znac kiedy kaska dojdzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka