Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 16 1 2 3 4 5 15 16
#68170 18/09/2004 03:16
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Od pewnego czasu nurtuje mnie jedno pytanie odnosnie Bet and win . Dlaczego tak duza firma , bukmacher z taka ogromna oferta na wszelakiego rodzaju dyscypliny itd itp NIE MA KONTA W POLSKIM BANKU ? Uproscilo by to bardzo forme wplat i wyplat tak jak ma Ex czy Uni .

Do osob kompetentnych :

Czy kiedys bet and win bedzie mial konto w polskim banku ?

Bonus: Unibet
#68171 18/09/2004 03:37
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 6
Quote
Oryginalnie wysłał Mistrz-724:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał [g]um[p]:
[qb]post przeniesiony z poprzedniej czesci

Quote
[qb]Oryginalnie wysłał edson:[/qb]
Wplacam kaske za pomoca ekarty i sa jakies problemy,nie orientujecie sie jakiego typu to moga byc te "problemy" ? Pisza ze "Ze względu na zastosowane przez nas środki bezpieczeństwa wpłata nie mogła zostać przeprowadzona".
[/qb]
No własnie mnie też interesuje to pytanie. Odpowiedźcie na nie[/qb]
:5gw:

#68172 18/09/2004 05:15
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Maciek:
[qb]Od pewnego czasu nurtuje mnie jedno pytanie odnosnie Bet and win . Dlaczego tak duza firma , bukmacher z taka ogromna oferta na wszelakiego rodzaju dyscypliny itd itp NIE MA KONTA W POLSKIM BANKU ? Uproscilo by to bardzo forme wplat i wyplat tak jak ma Ex czy Uni .

Do osob kompetentnych :

Czy kiedys bet and win bedzie mial konto w polskim banku ?[/qb]
zapytaj supportu

#68173 18/09/2004 17:56
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Strona baw wisi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (

#68174 18/09/2004 23:49
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
nie mogę się zalogować -u WAS to samo???

#68175 19/09/2004 00:01
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
tak

#68176 19/09/2004 01:00
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Mam wazne pytanko do szanownego grona typerów czy istnieje mozliwosc przelania kasy z konta w expekcie na konto w betandwinie ........jeżeli tak to proszę bardzo o wskazówki ...dziekuje

#68177 19/09/2004 02:01
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał Baracuda:
[qb]Mam wazne pytanko do szanownego grona typerów czy istnieje mozliwosc przelania kasy z konta w expekcie na konto w betandwinie ........jeżeli tak to proszę bardzo o wskazówki ...dziekuje[/qb]
pewnie, ze istnieje...z expa mozesz jeszcze wplacac do centrebet i pinnacle...aaa...i dziala to na zasadzie quick money z inteligo...w tej samej sekundzie masz kaske...eee...gdziekolwiek...nawet na koncie...babci...

a tak byw: kolo puknij sie w leb...

#68178 20/09/2004 02:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 41
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 41
Witam wszystkich.
Mam pytanie odnosnie wypłat z BetAndWin.Niedawno wypłaty dokonywalem na karte i musialem czekac 1 miesiac na zdjecie blokady(inteligo).Jest jednak opcja "przelew bankowy".Czy ktos sie orientuje jak to wyglada z tym przelewem? Chodzi mi o to czy tez zakladana jest blokada na koncie i cos mi za taki przelew potrącają?(to bedzie moja pierwsza wyplata w tym miesiacu). Z gory dzieki za odpowiedz.

#68179 20/09/2004 12:40
Dołączył: Jan 2004
Posty: 253
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 253
Mam takie pewnie banalne pytanie,ale: chce wyplacic pieniazki na Inteligo i nie wiem co wpisac jako KOD BANKU ????

#68180 20/09/2004 14:45
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 63
Quote
Oryginalnie wysłał Szalony Bober:
[qb]Mam takie pewnie banalne pytanie,ale: chce wyplacic pieniazki na Inteligo i nie wiem co wpisac jako KOD BANKU ????[/qb]
cyfry od 3 do 10 miejsca z Twojego numeru konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#68181 20/09/2004 17:49
Dołączył: Oct 2003
Posty: 6
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 6
Mam pytanie:czy do wypłacenia kasy z betandwin niezbędne jest przefaksowanie do nich kserokopii dowodu osobistego?Z góry dziękuję za odpowiedż.

#68182 20/09/2004 18:24
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał marko1:
[qb]Mam pytanie:czy do wypłacenia kasy z betandwin niezbędne jest przefaksowanie do nich kserokopii dowodu osobistego?Z góry dziękuję za odpowiedż.[/qb]
tak

#68183 20/09/2004 20:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
jest w B&W jeszcze promo 30 za 30?? i jakis link bym prosil do tego promo jesli jest. i pytanie czy tylko wyplata na konta tam jest?

#68184 20/09/2004 21:02
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
Blacky82 - Priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#68185 20/09/2004 21:05
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał blacky82:
[qb]jest w B&W jeszcze promo 30 za 30?? i jakis link bym prosil do tego promo jesli jest. i pytanie czy tylko wyplata na konta tam jest?[/qb]
promocja aktualna, a co sie tyczy konta - niestety tylko wplata via mb badz karta

#68186 20/09/2004 21:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Hmm rozumiem ze moge wplacic do nich kase przez Moneybookers? A wyplacic na Moneybookers juz nie?

#68187 20/09/2004 21:31
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 609
Przepraszam - teraz wszedlem i mozna na MB (min 30EUR)

#68188 20/09/2004 22:19
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
właśnie przed chwilą zauważyłem, że można wypłacić na MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Wlasnie zleciłem wypłatę. Czy ktoś wie po jakim czasie będzie na koncie w Moneybookers ?

#68189 20/09/2004 22:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Quote
Oryginalnie wysłał Blazzz:
[qb]właśnie przed chwilą zauważyłem, że można wypłacić na MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Wlasnie zleciłem wypłatę. Czy ktoś wie po jakim czasie będzie na koncie w Moneybookers ?[/qb]
ja zlecilem wczoraj o 21.00, wyslalem im scan dowodu, a dzis mi pisza maila ze zeby mogli mi wyplacic to mam im wyslac scan dowodu na jakis ich tam inny adres eh, to wyslalem im to drugi raz dzis kolo 15.40, i czekam
dam znac kiedy kaska dojdzie

Strona 3 z 16 1 2 3 4 5 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, rymoholik, burbon, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, ANZELMO, alfa, kamel, 11kera11), 2,766 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1