Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16
#68190 20/09/2004 23:09
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
Hmm - ale tam było napisane, że trzeba im wysłać scan dowodu, czy wysłać po to, żeby przyspieszyć wypłatę na konto ? bo nie mogę sobie teraz przypomnieć, wydawało mi się, że jeśli chce się przyspieszyć wypłatę to trzeba było im wysłać scan.

Bonus: Unibet
#68191 21/09/2004 00:12
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
CZy ktos zmienial z was walute na koncie. Zalozylem w euo a chcialbym teraz grac w PLN b od niedawna mozna. Wiecie jak zamienic?

#68192 21/09/2004 00:23
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
Nie wiem jak w B&W, ale chyba musisz do nich napisać w tej sprawie.

#68193 21/09/2004 00:46
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Napisalem na PL support i EN i nie otrzymalem zadnej odpowiedzi juz jakies kilka ladnych dni.

#68194 21/09/2004 00:48
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Ja zmieniałem. łem do nich maila i usunęli dane z konta w jednej walucie. Musiałem założyć nowe konto z innym loginem i wszystko było ok. Bardzo się ucieszyłem, bo mogłem jeszcze raz skorzystać z promocji 140 + 140 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#68195 21/09/2004 02:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Quote
Oryginalnie wysłał Blazzz:
[qb]Hmm - ale tam było napisane, że trzeba im wysłać scan dowodu, czy wysłać po to, żeby przyspieszyć wypłatę na konto ? bo nie mogę sobie teraz przypomnieć, wydawało mi się, że jeśli chce się przyspieszyć wypłatę to trzeba było im wysłać scan.[/qb]
wg tego co pisza to przy 1 wyplacie konieczne, a tak bylo w moim przypadku.

fragm maila od nich:
"Zgodnie z obowiazujacymi u nas Ogólnymi warunkami handlowymi przed dokonaniem pierwszej wyplaty nalezy przeslac kopie dowodu tozsamosci ze zdjeciem faksem: +43-1-5856044-18 lub jej scan mailem: [email][email protected].[/email] "

#68196 21/09/2004 15:39
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Czy mozna posiadac dwa konta? Jedno w Euro a drugie w PLN np?

#68197 21/09/2004 16:02
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Nie można

#68198 21/09/2004 16:51
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Quote
Oryginalnie wysłał Dev:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Blazzz:
[qb]właśnie przed chwilą zauważyłem, że można wypłacić na MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Wlasnie zleciłem wypłatę. Czy ktoś wie po jakim czasie będzie na koncie w Moneybookers ?[/qb]
ja zlecilem wczoraj o 21.00 (tj w niedziele), wyslalem im scan dowodu, a dzis mi pisza maila ze zeby mogli mi wyplacic to mam im wyslac scan dowodu na jakis ich tam inny adres eh, to wyslalem im to drugi raz dzis kolo 15.40 (tj w pon), i czekam
dam znac kiedy kaska dojdzie[/qb]
kasa doszla do mnie dzis o 12.07, czyli nie jest zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#68199 21/09/2004 19:49
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
To napisz jeszcze ile czasu bedzie szła kasa z MB na Twoje konto. Jeśli możesz?

#68200 21/09/2004 21:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Quote
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki:
[qb]To napisz jeszcze ile czasu bedzie szła kasa z MB na Twoje konto. Jeśli możesz?[/qb]
nie bedzie szla, bo zostawiam ja w MB zeby gdzies wplacic tylko jeszcze nie wiem gdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#68201 21/09/2004 22:44
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
hej Dev,
napisałeś:

Quote
wyslalem im scan dowodu, a dzis mi pisza maila ze zeby mogli mi wyplacic to mam im wyslac scan dowodu na jakis ich tam inny adres
czyli wyslales wpierw na financials@betandwin.com, a napisali Ci, że na jaki inny adres masz go wysłać jeszcze raz ?

#68202 21/09/2004 23:48
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Quote
Oryginalnie wysłał Blazzz:
[qb]hej Dev,
napisałeś:

Quote
wyslalem im scan dowodu, a dzis mi pisza maila ze zeby mogli mi wyplacic to mam im wyslac scan dowodu na jakis ich tam inny adres
czyli wyslales wpierw na financials@betandwin.com, a napisali Ci, że na jaki inny adres masz go wysłać jeszcze raz ?[/qb]
wlasnie nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />to byl moj blad ,
wyslalem bodajze do zwyklego supportu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , i potem kazali do financials, ale widac ze ze soba nie wspolpracuja nic, bo kase juz wyplacili a support do mnie pisze ze tera moge juz poprosic o wyplate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#68203 22/09/2004 02:41
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
ok, sam dostałem od nich maila :
[...]
Zgodnie z obowiazujacymi u nas Ogólnymi warunkami handlowymi przed dokonaniem pierwszej wyplaty nalezy przeslac kopie dowodu tozsamosci ze zdjeciem faksem: +43-1-5856044-18 lub jej scan mailem: [email][email protected]<br[/email] />[...]

Jutro wyślę, napiszę ile czekałem.
Pozdrawiam !!

#68204 23/09/2004 14:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
K
member
member
K Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
Ale kurna badziewie w tym B&W. Zakladam konto, deklaruje walute $ i wysylam $ bo mam takie konto, a te kiepy chyba przeliczaja to na zasrane eurasy !!! To po kiego grzyba daja do wyboru waluty.

#68205 23/09/2004 14:11
Dołączył: May 2003
Posty: 404
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 404
Quote
Oryginalnie wysłał kosakiller:
[qb]Ale kurna badziewie w tym B&W. Zakladam konto, deklaruje walute $ i wysylam $ bo mam takie konto, a te kiepy chyba przeliczaja to na zasrane eurasy !!! To po kiego grzyba daja do wyboru waluty.[/qb]
Ameryki nie odkryles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

chyba nie sadzisz ze bede prowadzic ksiegowosc w 10 czy ilustam walutach; a jak jest w Centrebet (AUD), albo Pinnacle (USD)

#68206 23/09/2004 17:13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
K
member
member
K Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
nie mowie ze powinni prowadzic w 10 walutach no ale $ to podstawa wiec myslalem ze nie bedzie problemu. przeciez nie wyslalem im kasy w jakiejs egzotycznej walucie. no ale trudno trzeba bedzie to sobie odbic i dobrze ze na pierwszy raz dalem niewiele kaski.
A tak z innej beczki: jak motywuja wyznaczanie limitow jak ktos ich za bardzo ogrywa? mial ktos taka sytuacje?

#68207 23/09/2004 19:15
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał kosakiller:
[qb]
A tak z innej beczki: jak motywuja wyznaczanie limitow jak ktos ich za bardzo ogrywa? mial ktos taka sytuacje?[/qb]
Nasz wydział bezpieczeństwa postanowił, że tak będzie najlepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#68208 23/09/2004 20:21
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
ok, pieniądze doszły dziś o 11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#68209 23/09/2004 20:22
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Ile sie czeka na tego bonusa 30 za 30?? (wplacalem przez MB)

Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, JelineK, aker, Lukasz111), 572 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1