|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
Hmm - ale tam było napisane, że trzeba im wysłać scan dowodu, czy wysłać po to, żeby przyspieszyć wypłatę na konto ? bo nie mogę sobie teraz przypomnieć, wydawało mi się, że jeśli chce się przyspieszyć wypłatę to trzeba było im wysłać scan.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
CZy ktos zmienial z was walute na koncie. Zalozylem w euo a chcialbym teraz grac w PLN b od niedawna mozna. Wiecie jak zamienic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
Nie wiem jak w B&W, ale chyba musisz do nich napisać w tej sprawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Napisalem na PL support i EN i nie otrzymalem zadnej odpowiedzi juz jakies kilka ladnych dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Ja zmieniałem. łem do nich maila i usunęli dane z konta w jednej walucie. Musiałem założyć nowe konto z innym loginem i wszystko było ok. Bardzo się ucieszyłem, bo mogłem jeszcze raz skorzystać z promocji 140 + 140 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
Oryginalnie wysłał Blazzz: [qb]Hmm - ale tam było napisane, że trzeba im wysłać scan dowodu, czy wysłać po to, żeby przyspieszyć wypłatę na konto ? bo nie mogę sobie teraz przypomnieć, wydawało mi się, że jeśli chce się przyspieszyć wypłatę to trzeba było im wysłać scan.[/qb] wg tego co pisza to przy 1 wyplacie konieczne, a tak bylo w moim przypadku. fragm maila od nich: "Zgodnie z obowiazujacymi u nas Ogólnymi warunkami handlowymi przed dokonaniem pierwszej wyplaty nalezy przeslac kopie dowodu tozsamosci ze zdjeciem faksem: +43-1-5856044-18 lub jej scan mailem: [email] [email protected].[/email] "
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Czy mozna posiadac dwa konta? Jedno w Euro a drugie w PLN np?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
Oryginalnie wysłał Dev: [qb] Oryginalnie wysłał Blazzz: [qb]właśnie przed chwilą zauważyłem, że można wypłacić na MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Wlasnie zleciłem wypłatę. Czy ktoś wie po jakim czasie będzie na koncie w Moneybookers ?[/qb] ja zlecilem wczoraj o 21.00 (tj w niedziele), wyslalem im scan dowodu, a dzis mi pisza maila ze zeby mogli mi wyplacic to mam im wyslac scan dowodu na jakis ich tam inny adres eh, to wyslalem im to drugi raz dzis kolo 15.40 (tj w pon), i czekam dam znac kiedy kaska dojdzie[/qb] kasa doszla do mnie dzis o 12.07, czyli nie jest zle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
To napisz jeszcze ile czasu bedzie szła kasa z MB na Twoje konto. Jeśli możesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
Oryginalnie wysłał MarcoviaMarki: [qb]To napisz jeszcze ile czasu bedzie szła kasa z MB na Twoje konto. Jeśli możesz?[/qb] nie bedzie szla, bo zostawiam ja w MB zeby gdzies wplacic tylko jeszcze nie wiem gdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
hej Dev, napisałeś: wyslalem im scan dowodu, a dzis mi pisza maila ze zeby mogli mi wyplacic to mam im wyslac scan dowodu na jakis ich tam inny adres czyli wyslales wpierw na financials@betandwin.com, a napisali Ci, że na jaki inny adres masz go wysłać jeszcze raz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
Oryginalnie wysłał Blazzz: [qb]hej Dev, napisałeś: wyslalem im scan dowodu, a dzis mi pisza maila ze zeby mogli mi wyplacic to mam im wyslac scan dowodu na jakis ich tam inny adres czyli wyslales wpierw na financials@betandwin.com, a napisali Ci, że na jaki inny adres masz go wysłać jeszcze raz ?[/qb] wlasnie nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />to byl moj blad , wyslalem bodajze do zwyklego supportu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , i potem kazali do financials, ale widac ze ze soba nie wspolpracuja nic, bo kase juz wyplacili a support do mnie pisze ze tera moge juz poprosic o wyplate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
ok, sam dostałem od nich maila : [...] Zgodnie z obowiazujacymi u nas Ogólnymi warunkami handlowymi przed dokonaniem pierwszej wyplaty nalezy przeslac kopie dowodu tozsamosci ze zdjeciem faksem: +43-1-5856044-18 lub jej scan mailem: [email] [email protected]<br[/email] />[...] Jutro wyślę, napiszę ile czekałem. Pozdrawiam !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110 |
Ale kurna badziewie w tym B&W. Zakladam konto, deklaruje walute $ i wysylam $ bo mam takie konto, a te kiepy chyba przeliczaja to na zasrane eurasy !!! To po kiego grzyba daja do wyboru waluty.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 404
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 404 |
Oryginalnie wysłał kosakiller: [qb]Ale kurna badziewie w tym B&W. Zakladam konto, deklaruje walute $ i wysylam $ bo mam takie konto, a te kiepy chyba przeliczaja to na zasrane eurasy !!! To po kiego grzyba daja do wyboru waluty.[/qb] Ameryki nie odkryles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> chyba nie sadzisz ze bede prowadzic ksiegowosc w 10 czy ilustam walutach; a jak jest w Centrebet (AUD), albo Pinnacle (USD)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 110 |
nie mowie ze powinni prowadzic w 10 walutach no ale $ to podstawa wiec myslalem ze nie bedzie problemu. przeciez nie wyslalem im kasy w jakiejs egzotycznej walucie. no ale trudno trzeba bedzie to sobie odbic i dobrze ze na pierwszy raz dalem niewiele kaski. A tak z innej beczki: jak motywuja wyznaczanie limitow jak ktos ich za bardzo ogrywa? mial ktos taka sytuacje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał kosakiller: [qb] A tak z innej beczki: jak motywuja wyznaczanie limitow jak ktos ich za bardzo ogrywa? mial ktos taka sytuacje?[/qb] Nasz wydział bezpieczeństwa postanowił, że tak będzie najlepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735 |
ok, pieniądze doszły dziś o 11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Ile sie czeka na tego bonusa 30 za 30?? (wplacalem przez MB)
|
|
|
Link skopiowany do schowka