|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
Same wyplaty licza sie do VIP'a czy zaliczaja sie wszystkie wplywy na konto? Nigdy sie nad tym nie zastanawialem, a widze ciekawa rzecz na swoim koncie. tylko depozyty na rzecz partnerów skrill
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Od kiedy? Nic wiecej sie nie wlicza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Od kiedy? Nic wiecej sie nie wlicza? od niedawna, tez sie zdziwilem. kiedys kazdy obrót zaliczali, teraz tylko wplaty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11 |
Ja mam wrazenie ze tak juz jest od bardzo dawna
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170 |
Ja mam wrazenie ze tak juz jest od bardzo dawna Ja również, odkąd pamiętam tylko DEPOZYTY
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Na 1000% jeszcze w okolicach czerwca liczyli mi wszystko. Teraz tylko depozyty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Możecie zalogować się do Skrill, dokonywać płatności?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
Dziś otrzymałem odmowę przy wypłacie kartą, napisałem e-mail. Czy oni robią jakieś dodatkowe autoryzacje uzytkowników.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Dziś otrzymałem odmowę przy wypłacie kartą, napisałem e-mail. Czy oni robią jakieś dodatkowe autoryzacje uzytkowników. Masz nową kartę??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
Tak, jakieś 3-4 tygodnie temu dostałem. Wypłaciłem wtedy na raty(limit), zapłaciłem kilka razy pay pass i wczoraj probowałem wypłacic i nic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
Czy można używać Skrill do transakcji związanych z grami hazardowymi?
Karty Skrill* można używać do gier hazardowych w realu, na przykład w kasynach, punktach bukmacherskich itp., ale nie do zakładów internetowych.
Ktoś może się do tego odnieść.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
Nie sprawdzalem osobiscie,ale sts, podobno nie honoruje kart skrlla
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Nie sprawdzalem osobiscie,ale sts, podobno nie honoruje kart skrlla a ja na jakiej podstawie? jak to normalna karta mastercard.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
Nie sprawdzalem osobiscie,ale sts, podobno nie honoruje kart skrlla a ja na jakiej podstawie? jak to normalna karta mastercard. a nie wiem ,dzis specjalnie poszedlem to potwierdzic,i potwierdzilem ,odrzucilo te karte
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
I chyba nawet mają skrill w metodach płatności do zakładów internetowych. Ale konsekwencja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Nie sprawdzalem osobiscie,ale sts, podobno nie honoruje kart skrlla a ja na jakiej podstawie? jak to normalna karta mastercard. a nie wiem ,dzis specjalnie poszedlem to potwierdzic,i potwierdzilem ,odrzucilo te karte może puste konto miałeś ?  ja nigdy nie miałem problemów z płatnością karta skrilla nigdzie  ale w stsie nie próbowałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170 |
Nie sprawdzalem osobiscie,ale sts, podobno nie honoruje kart skrlla a ja na jakiej podstawie? jak to normalna karta mastercard. a nie wiem ,dzis specjalnie poszedlem to potwierdzic,i potwierdzilem ,odrzucilo te karte może puste konto miałeś ?  ja nigdy nie miałem problemów z płatnością karta skrilla nigdzie  ale w stsie nie próbowałem Kiedyś chciałem zapłacić kartą prepaid (z pracy) w mixie i również mi odrzuciło płatność, więc prawdopodobnie nie można tymi kartami płacić u polskich buków
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jest problem. Przez tydzien (albo dwa) Skrill nie pobieral ode mnie oplat za wyplaty. A dzis kiedy chcialem zrobic takowa to pobrali oplate... Okres VIP liczy sie od 1 X do 31 XII, prawda? Ktos potrafi to w jakis sposob wytlumaczyc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
a.k.a. jpmaster
|
|
a.k.a. jpmaster
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385 |
Jest problem. Przez tydzien (albo dwa) Skrill nie pobieral ode mnie oplat za wyplaty. A dzis kiedy chcialem zrobic takowa to pobrali oplate... Okres VIP liczy sie od 1 X do 31 XII, prawda? Ktos potrafi to w jakis sposob wytlumaczyc? robia chuje co chca a to dopiero pocztek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|