|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Ciężko wskazać w tym sezonie więcej niż 2 mecze Jagi bez ewidentnych błędów sędziowskich mających wpływ na wynik.
Chyba nie dziwna jest frustracja na sędziów? Nie bez powodu większość rozkmin kibiców Jagi nie jest na temat przeciwnika tylko obsady sędziowskiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Tazen - no skoro piszesz o "notorycznym" - to dzisiaj też Was kręcą? Był faul?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Ciężko wskazać w tym sezonie więcej niż 2 mecze Jagi bez ewidentnych błędów sędziowskich mających wpływ na wynik.
Chyba nie dziwna jest frustracja na sędziów? Nie bez powodu większość rozkmin kibiców Jagi nie jest na temat przeciwnika tylko obsady sędziowskiej. ok, wy przeciwko reszta świata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
o, z relacji J.net Przypominacie sobie mecz z Pogonią i brutalne sanki Fojuta w nogi Cernycha? I co? Żółta kartka bo to przecież zwykły faul. Tak, sędziowała wtedy ta sama menda... Już ten pan się zapisał w pamięci, nawet nie wiedziałem że to ten sam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
wtorkowe mecze z LM nie ma co wybrać
Besiktasu nie ruszam mimo ze muszO
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Tazen - no skoro piszesz o "notorycznym" - to dzisiaj też Was kręcą? Był faul? Nie. Ale to był faul na środku boiska.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Ciężko wskazać w tym sezonie więcej niż 2 mecze Jagi bez ewidentnych błędów sędziowskich mających wpływ na wynik.
Chyba nie dziwna jest frustracja na sędziów? Nie bez powodu większość rozkmin kibiców Jagi nie jest na temat przeciwnika tylko obsady sędziowskiej. ok, wy przeciwko reszta świata. Przypadkiem kolejny sezon z rzędu mamy najwięcej krzywdzących błędów. Taki los.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Probierz na trybunach, brawo. Powinien tam zostać dożywotnio.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
I co w związku z tym? Błędna decyzja -> bramka.
Nie wiem jaką masz definicję wpływu sędziego na wynik.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,619 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,619 Likes: 11 |
Wypad do tematu kibicow z tymi dyskusjami bo sie wkurwie zaraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Przypadkiem kolejny sezon z rzędu mamy najwięcej krzywdzących błędów. Taki los. Takie rzeczy zawsze wychodzą na zero.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,378 |
trybuny w Białym serdeczne "pozdrawiają" sędziego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Wypad do tematu kibicow z tymi dyskusjami bo sie wkurwie zaraz Racja. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,378
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,378 |
strzelać na Podlasiu, tak minimum 6 brameczek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Wypad do tematu kibicow z tymi dyskusjami bo sie wkurwie zaraz Popieram w 10000 %
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Przypadkiem kolejny sezon z rzędu mamy najwięcej krzywdzących błędów. Taki los. Takie rzeczy zawsze wychodzą na zero. Sugerujesz, że kolejne 3 sezony będziemy wychodzić na zero? Bo póki co się nie zapowiada. Wykluczając megabłędy Jagiellonia powinna zostać mistrzem Polski 2014/2015, wyjdzie na zero? Rafał przecież piszemy o sędziowaniu, to chyba związane z meczem, co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
I co w związku z tym? Błędna decyzja -> bramka.
Nie wiem jaką masz definicję wpływu sędziego na wynik. to tak jak canaloca asysta drugiego stopnia  Romaczuk niech zrobi jeszcze z 5 wślizgów w nogi rywala, a będziesz krzyczał że drugi kartonik zobaczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
przy 1-0 mieli z 2 dobre sytuacje to strzały na jebał pies mówiłem że się proszą o gola felaini wszedł piłki nie dotknął i zrobił karnego tylko sie cieszyc z takiego zawodnika w skladzie, joker jak nic, niczym Ole Gunnar Solsjkier
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|