|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
a ja wplacalem normalnym przelewem z e-konta w lukasie rano i mialem kase wraz z bonusem nastepnego dnia rano w b&w <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 65 |
witam hm wlasnie sie zarejestrowalem niestety ominalem linq promocyjny nie skorzystalem z niego.Zalozylem nowe konto ze strony b&w czy bede mogl skorzystac rowniez z promocji podwojenia depozytu ? mam zamiar wplacic 30 euro prosze o szybka i konkretna odpowiedz czy dodadza mi bonus ? czy beda jakies zgrzyty ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 20 |
tak otrzymasz bonus -podwojenia wkładu DO wysokosci 150zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 20 |
czyli otrzymasz nastepne 30 euro:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998 |
Mam takie pytanie: wplacajac pieniadze na poczcie na zwyklym blankiecie wplat czy w polu TYTUŁEM mam wpisac ten numer (cel wplaty)??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998 |
Chce sprecyzowac swoje pytanie poprzednie: na zwyklym blankiecie wplat takim jak na poczcie w polu tytulem wystarczy wpisac numer odniesienia czy cos jeszcze??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583 |
A moze by ktos wkleil skan zwyklego blankietu wplaty jak ma wygladac przy wplacie do BAW i by bylo po sprawie pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
lepiej zamieńcie koto na złotówkowe a nie w euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397 |
Chce sprecyzowac swoje pytanie poprzednie: na zwyklym blankiecie wplat takim jak na poczcie w polu tytulem wystarczy wpisac numer odniesienia czy cos jeszcze?? Dokladnie... Wpisujesz tylko ten numer.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397 |
witam hm wlasnie sie zarejestrowalem niestety ominalem linq promocyjny nie skorzystalem z niego.Zalozylem nowe konto ze strony b&w czy bede mogl skorzystac rowniez z promocji podwojenia depozytu ? mam zamiar wplacic 30 euro prosze o szybka i konkretna odpowiedz czy dodadza mi bonus ? czy beda jakies zgrzyty ? Ja zrobilem podobnie i nie dostalem tego bonusa, ale napisalem wczoraj maila do supportu z zapytaniem dlaczego nie dostalem owego bonusa rejestracyjnego, ktory mi sie nalezal... Wiedzialem, ze nie dostalem go, bo nie zarejestrowalem sie z odpowiedniego linku, ale troche glupa przygralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no i dostalem dzisiaj odp, ze WYJATKOWO bonus zostanie mi przyznany i przelany na moje konto. Kasy jeszcze nie dostalem, ale mysle, ze przyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
witam hm wlasnie sie zarejestrowalem niestety ominalem linq promocyjny nie skorzystalem z niego. Na stronie głównej mecz.pl jest link promocyjny, który od razu zabiera Cię na stronę Betandwin i pokazuję zasady promocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852 |
lepiej zamieńcie koto na złotówkowe a nie w euro A jak mozna to zrobic??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998 |
lepiej zamieńcie koto na złotówkowe a nie w euro A jak mozna to zrobic?? trzeba wyslac maila do supportu z prosba o skasowanie danych i bedziesz ogl utworzyc nowe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998 |
Chcialem dzisiaj wplacic kase na poczcie do beta, ale mi nie przyjeli poniewaz powiedzieli ze nie ma adresu korespondencyjnego w polsce i nie moga tego zrealizowac... mial ktos z was takie problemy??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84 |
adres mozna wpisac jaki sie chce i tak tego nie sprawdzja:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397 |
Chcialem dzisiaj wplacic kase na poczcie do beta, ale mi nie przyjeli poniewaz powiedzieli ze nie ma adresu korespondencyjnego w polsce i nie moga tego zrealizowac... mial ktos z was takie problemy?? Moj znajomy tez tak mial ostatnio! On poszedl do Lukas Banku i wplacil z prowizja 7zl, a to jest sporo! Mysle, ze jak po prostu nie wpiszesz adresu, to moga przyjac... Warto sprobowac! Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam,
Mnie już zdążył ten `betandwin` ostro wkurzyć. Chciałem mieć kaskę na weekend więc biegiem do banku w środę [wpłaciłem około 17.40-środa] przelewem w PEKAO i mamy godzinę 22:45 piątek, a tutaj nadal stan konta: 0.00
Ehg...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Oczywiście `edytować` nie można...
Czy mam jeszcze jakiekolwiek szanse na kasę na granie w weekend ?
Z góry dziękuję za odp...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84 |
przelewy ida przewaznie do 17:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) kasa srednio idzie 2 dni z konta na konto, czyli dopiero w poniedzialek bedziesz ja miec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />))
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84 |
zreszta roznie to jest, nieraz dzien idzie, a nieraz 3...
|
|
|
Link skopiowany do schowka