Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16
#68270 18/11/2004 11:42
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
a ja wplacalem normalnym przelewem z e-konta w lukasie rano i mialem kase wraz z bonusem nastepnego dnia rano w b&w <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#68271 18/11/2004 11:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 65
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 65
witam hm wlasnie sie zarejestrowalem niestety ominalem linq promocyjny nie skorzystalem z niego.Zalozylem nowe konto ze strony b&w czy bede mogl skorzystac rowniez z promocji podwojenia depozytu ? mam zamiar wplacic 30 euro prosze o szybka i konkretna odpowiedz czy dodadza mi bonus ? czy beda jakies zgrzyty ?

#68272 18/11/2004 11:59
Dołączył: Nov 2004
Posty: 20
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 20
tak otrzymasz bonus -podwojenia wkładu DO wysokosci 150zł

#68273 18/11/2004 12:00
Dołączył: Nov 2004
Posty: 20
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 20
czyli otrzymasz nastepne 30 euro:)

#68274 18/11/2004 17:08
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Mam takie pytanie: wplacajac pieniadze na poczcie na zwyklym blankiecie wplat czy w polu TYTUŁEM mam wpisac ten numer (cel wplaty)??

#68275 18/11/2004 17:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Chce sprecyzowac swoje pytanie poprzednie: na zwyklym blankiecie wplat takim jak na poczcie w polu tytulem wystarczy wpisac numer odniesienia czy cos jeszcze??

#68276 18/11/2004 18:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
A moze by ktos wkleil skan zwyklego blankietu wplaty jak ma wygladac przy wplacie do BAW i by bylo po sprawie
pozdrawiam

#68277 18/11/2004 18:31
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
lepiej zamieńcie koto na złotówkowe a nie w euro

#68278 18/11/2004 18:34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
B
bub Offline
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
Quote
Chce sprecyzowac swoje pytanie poprzednie: na zwyklym blankiecie wplat takim jak na poczcie w polu tytulem wystarczy wpisac numer odniesienia czy cos jeszcze??
Dokladnie... Wpisujesz tylko ten numer.

#68279 18/11/2004 18:42
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
B
bub Offline
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
Quote
witam hm wlasnie sie zarejestrowalem niestety ominalem linq promocyjny nie skorzystalem z niego.Zalozylem nowe konto ze strony b&w czy bede mogl skorzystac rowniez z promocji podwojenia depozytu ? mam zamiar wplacic 30 euro prosze o szybka i konkretna odpowiedz czy dodadza mi bonus ? czy beda jakies zgrzyty ?
Ja zrobilem podobnie i nie dostalem tego bonusa, ale napisalem wczoraj maila do supportu z zapytaniem dlaczego nie dostalem owego bonusa rejestracyjnego, ktory mi sie nalezal... Wiedzialem, ze nie dostalem go, bo nie zarejestrowalem sie z odpowiedniego linku, ale troche glupa przygralem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no i dostalem dzisiaj odp, ze WYJATKOWO bonus zostanie mi przyznany i przelany na moje konto.
Kasy jeszcze nie dostalem, ale mysle, ze przyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#68280 18/11/2004 19:05
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
witam hm wlasnie sie zarejestrowalem niestety ominalem linq promocyjny nie skorzystalem z niego.

Na stronie głównej mecz.pl jest link promocyjny, który od razu zabiera Cię na stronę Betandwin i pokazuję zasady promocji.

#68281 18/11/2004 19:29
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 5,852
Quote
lepiej zamieńcie koto na złotówkowe a nie w euro

A jak mozna to zrobic??

#68282 18/11/2004 20:33
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Quote
Quote
lepiej zamieńcie koto na złotówkowe a nie w euro

A jak mozna to zrobic??
trzeba wyslac maila do supportu z prosba o skasowanie danych i bedziesz ogl utworzyc nowe

#68283 19/11/2004 12:57
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Chcialem dzisiaj wplacic kase na poczcie do beta, ale mi nie przyjeli poniewaz powiedzieli ze nie ma adresu korespondencyjnego w polsce i nie moga tego zrealizowac... mial ktos z was takie problemy??

#68284 19/11/2004 15:43
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
J
jtd Offline
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
adres mozna wpisac jaki sie chce i tak tego nie sprawdzja:)

#68285 19/11/2004 17:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
B
bub Offline
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 397
Quote
Chcialem dzisiaj wplacic kase na poczcie do beta, ale mi nie przyjeli poniewaz powiedzieli ze nie ma adresu korespondencyjnego w polsce i nie moga tego zrealizowac... mial ktos z was takie problemy??
Moj znajomy tez tak mial ostatnio!
On poszedl do Lukas Banku i wplacil z prowizja 7zl, a to jest sporo!
Mysle, ze jak po prostu nie wpiszesz adresu, to moga przyjac... Warto sprobowac!

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#68286 19/11/2004 21:50
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam,

Mnie już zdążył ten `betandwin` ostro wkurzyć. Chciałem mieć kaskę na weekend więc biegiem do banku w środę [wpłaciłem około 17.40-środa] przelewem w PEKAO i mamy godzinę 22:45 piątek, a tutaj nadal stan konta: 0.00

Ehg...

#68287 19/11/2004 21:54
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Oczywiście `edytować` nie można...


Czy mam jeszcze jakiekolwiek szanse na kasę na granie w weekend ?

Z góry dziękuję za odp...

#68288 19/11/2004 22:27
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
J
jtd Offline
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
przelewy ida przewaznie do 17:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) kasa srednio idzie 2 dni z konta na konto, czyli dopiero w poniedzialek bedziesz ja miec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />))

#68289 19/11/2004 22:28
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
J
jtd Offline
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 84
zreszta roznie to jest, nieraz dzien idzie, a nieraz 3...

Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, kamel, rafal08, betowiec, forty, alfa), 2,652 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1