Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,746
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,746
Likes: 10
Dobra nie ma co pisać. Dałem się podpuścić i tyle. Może jestem inny, że nie robiłem cieszynek na meczu z Ruchem. Powtarzam, mnie takie wygrane nie cieszą, ale każdy ma swój dekalog. Najgorsze co może być to poprawianie błędów swoich albo swoich kolegów kolejnymi błędami, a to się właśnie dzisiaj stało.
już lepiej
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Bullet mimo że nic do Ciebie nie mam ale na zlocie chętnie na solówkę z Tobą pójdę
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Oblak dziś ciągnie kichę konkretnie ale zagram x2 i tak
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dokładnie Feczu Drogba by mu zrobił Matejiiii
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
najgorsze w tym wszystkim jest to że te czarne balerony w każdej kolejce popełniają w smudę błędów i nie ponoszą za to żadnych kar ba ich szef Przesmycki to dopiero jest kurwa a Boniek ostatnio w Cafe futbol tez nie widział problemu
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Bullet mimo że nic do Ciebie nie mam ale na zlocie chętnie na solówkę z Tobą pójdę
Klatkę postawimy i będzie turniej
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Tico łapać kontakt do przerwy!
[
Linked Image ]
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Oblak dziś ciągnie kichę konkretnie ale zagram x2 i tak
Oby Ci weszlo
Niech strzelaja ile wlezie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Master a co robić z ludzmi którzy krzywdą w okrutny sposób małe bezbronne dzieci tak jak tą 4-letnią dziewczynkę ????
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
1. Cristiano Ronaldo (Real Madryt) 2. Leo Messi (FC Barcelona) 3. Antoine Griezmann (Atletico Madryt) 4. Luis Suarez (FC Barcelona) 5. Neymar (FC Barcelona) 6. Gareth Bale (Real Madryt) 7. Riyad Mahrez (Leicester) 8. Jamie Vardy (Leicester) 9. Pepe (Real Madryt) 9. Gianluigi Buffon (Juventus) 11. Pierre-Emerick Aubameyang (Borussia Dortmund) 12. Rui Patricio (Sporting) 13. Zlatan Ibrahimović (Manchester United) 14. Arturo Vidal (Bayern Monachium) 14. Paul Pogba (Manchester United) 16. Robert Lewandowski (Bayern Monachium) Dobrze to Lewy podsumowal "le cabaret"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
@4.33 Tico lub remis
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Ja to uważam, że ludzi, którzy dla własnej przyjemności krzywdzą zwierzeta (jak np. na filmie biją psa i porzucają na drodze), powinno się podpalać żywcem i jednocześnie po kawałki obcinać członki ciała takiego podpalanego. Można byłoby jednocześnie tamować ewentualne krwawienie podpalając np. kikuta po uciętej dłoni.
Nie wrzucaj takich smutnych filmikow
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Master a co robić z ludzmi którzy krzywdą w okrutny sposób małe bezbronne dzieci tak jak tą 4-letnią dziewczynkę ????
do piachu z kurwami na żywca
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Bullet mimo że nic do Ciebie nie mam ale na zlocie chętnie na solówkę z Tobą pójdę
Klatkę postawimy i będzie turniej
Mam nadzieje że jaga też w turnieju wystartuje
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Master masz 100% rację, trzeba być chorym pojebem żeby coś takiego zrobić dla psa
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299
Likes: 3
Master a co robić z ludzmi którzy krzywdą w okrutny sposób małe bezbronne dzieci tak jak tą 4-letnią dziewczynkę ????
do piachu z kurwami na żywca
myślę że to byłaby zbyt litościwa śmierć
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
każdy kto krzywdzi dziecko zwierzę czy kobietę to zwykła szmata parch i chwast powinni takie ścierwo eliminować
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
dawać roma albo milan szybko bramke!!
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Bullet mimo że nic do Ciebie nie mam ale na zlocie chętnie na solówkę z Tobą pójdę
Chyba z kieliszkiem na solówkę? Szkoda mi Was Aker. Pomimo kosy, zardzewiałego stadionu to będzie mi Ruchu i tych kibiców na wyjazdach brakowało jak spadniecie. Ale może wydarzy się cud na miarę Cracovii czy Dyskoboli
PS. Oczywiście jak Wam przyjebią te 10 punktów kary.
Link skopiowany do schowka