Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 174 z 201 1 2 172 173 174 175 176 200 201
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Kura
nie wiedziałem, że nie można się cieszyć po bramce która padła po błędzie sędziego

Dobrze. Ja będę się od teraz cieszył z każdego druku na Jadze. Zobaczymy z jakim spokojem będziecie to przyjmować ok? Rozumiem, że mogę się spodziewać przyjacielskiego pozdrowienia i absolutnie żadnych napadów frustracji. Stoi?

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Marciniak wyjebał nas w półfinale w Bydgoszczy niedyktując ewidentnej jedenastki po której gralbyśmy na Narodowym w finale
drugi raz 1 kolejka w Wawie w tym sezonie ewidentny karny na Góralu 1-1 zabrał 2 punkty
w Krakowie z Craxą karny z dupy dla gospodarzy nie wypaczył bo wygraliśmy 3-1 do wszystkich tych błędów się przyznał


Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Kura
nie wiedziałem, że nie można się cieszyć po bramce która padła po błędzie sędziego
laugh Kibice Barcelony po wygraniu Ligi Mistrzów w Finale z Chelsea tez nie mogli się cieszyć smile
[Linked Image]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
tej kurwa łysej pały do tej pory tak kurwa nienawidzę
puke
Ovrebo

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by jaga1920
Marciniak wyjebał nas w półfinale w Bydgoszczy niedyktując ewidentnej jedenastki po której gralbyśmy na Narodowym w finale
drugi raz 1 kolejka w Wawie w tym sezonie ewidentny karny na Góralu 1-1 zabrał 2 punkty
w Krakowie z Craxą karny z dupy dla gospodarzy nie wypaczył bo wygraliśmy 3-1 do wszystkich tych błędów się przyznał

Jaga ale ja wiem, że Was krzywdzą, ale teraz chcesz żeby robili to w drugą stronę? Tak trudno jest napisać, wygraliśmy ale absolutnie na to nie zasłużyliśmy. Może Ciebie cieszą takie zwycięstwa, mnie nie.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Kubi masz ten Zurich 1

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Villa 1

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Tico Pękło

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767
Likes: 10
Originally Posted by TEO
Kubi masz ten Zurich 1

2

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Potem wchodzi mi taki bankrut z pozdro Bullet. No kurwa jakby było 4-0 dla Jagi to nawet bym nie pisnął, ale chłop zgrywa kozaka po DRUKU. No ręce opadają...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
teraz tico do przerwy równać
i w Rzymie nakuriwać salto!

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
Originally Posted by Warren
tej kurwa łysej pały do tej pory tak kurwa nienawidzę
puke
Ovrebo
wysmudził ich konkretnie, ale nie przypominam sobie innego meczu poza kadrą i Legią żebym tak radośnie przyjął tego gola Iniesty, średnio mi się widział wtedy drugi rok z rzędu finał MU-Chelsea smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by Kura
nie wiedziałem, że nie można się cieszyć po bramce która padła po błędzie sędziego

Dobrze. Ja będę się od teraz cieszył z każdego druku na Jadze. Zobaczymy z jakim spokojem będziecie to przyjmować ok? Rozumiem, że mogę się spodziewać przyjacielskiego pozdrowienia i absolutnie żadnych napadów frustracji. Stoi?

Bullet wyluzuj wiem że jesteś wkurwiony na maksa, bo takie porażki bolą. Pamiętny mecz w Warszawie siedzi we mnie do dziś i pewnie go nigdy nie zapomnę, ale nawet nie pomyślałem żeby miec do kogoś z Wawy wtedy pretensje, że cieszył się po golu z karnego.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by jaga1920
Marciniak wyjebał nas w półfinale w Bydgoszczy niedyktując ewidentnej jedenastki po której gralbyśmy na Narodowym w finale
drugi raz 1 kolejka w Wawie w tym sezonie ewidentny karny na Góralu 1-1 zabrał 2 punkty
w Krakowie z Craxą karny z dupy dla gospodarzy nie wypaczył bo wygraliśmy 3-1 do wszystkich tych błędów się przyznał

Jaga ale ja wiem, że Was krzywdzą, ale teraz chcesz żeby robili to w drugą stronę? Tak trudno jest napisać, wygraliśmy ale absolutnie na to nie zasłużyliśmy. Może Ciebie cieszą takie zwycięstwa, mnie nie.

ale czy ja napisałem żę wygraliśmy zasłużenie ? przeczytaj sobie moje posty w trakcie meczu nie od dziś wadomo że te czarne kurwy to rynsztok ciekawe jakbyś się czuł jakby twoją drużynę ojebali z mistrzostwa Polski w 2015 roku i finału Pucharu Polski wcześniej jaka by była wtedy u ciebie frustracja

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
To jak Milan strzeli gola. To Marciniak złodziej mnie też okradł na 700 frown

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Dobra nie ma co pisać. Dałem się podpuścić i tyle. Może jestem inny, że nie robiłem cieszynek na meczu z Ruchem. Powtarzam, mnie takie wygrane nie cieszą, ale każdy ma swój dekalog.
Najgorsze co może być to poprawianie błędów swoich albo swoich kolegów kolejnymi błędami, a to się właśnie dzisiaj stało.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Milan strzeac gola i do domu boks

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Bolo Yeoung chyba mówi to samo co Drogba do sędziego

[Linked Image]

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Ja to uważam, że ludzi, którzy dla własnej przyjemności krzywdzą zwierzeta (jak np. na filmie biją psa i porzucają na drodze), powinno się podpalać żywcem i jednocześnie po kawałki obcinać członki ciała takiego podpalanego. Można byłoby jednocześnie tamować ewentualne krwawienie podpalając np. kikuta po uciętej dłoni. smile


Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
villareal 222

Strona 174 z 201 1 2 172 173 174 175 176 200 201

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,865 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1