|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
nie lubie ale nikt nie ma szans z Legia zobacz tabele [Linked Image] [ iv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
nie lubie ale nikt nie ma szans z Legia zobacz tabele tabela teraz a na koniec sezonu będzie troszkę inna
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
W Przeglądzie Sportowym można przeczytać wypowiedź prezesa Jagiellonii Cezarego Kuleszy, z której wynika, że białostocki klub nie będzie rozważał propozycji transferowych poniżej 3 mln euro. „Jaga” zamierza utrzymać najlepszych zawodników i w rundzie wiosennej będzie walczyć o mistrzostwo Polski. kurwa jak ktoś nie rozumie co tu jest napisane to jest niezłym cymbałem tu nie chodzi o to że zawodnicy są warci po 3 bańki każdy tylko nie zamierzamy sprzedawać bo mamy zamiar powalczyć o mistrza chyba że znajdzie się ktoś kto da 3 bańki wtedy rozważymy poropozycję team łapsiego popka żakuja powalczy o majstra wg mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
z Legii jak wyłączysz Vadisa i Wodogłowie to tam juz nikt nie myśli
tylko laga na jebał pies więc jak najbardziej jest do ogrania
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,316 Likes: 3 |
nie lubie ale nikt nie ma szans z Legia zobacz tabele gdyby nie było albańskiego zjeba od początku to tabela zapewne wyglądałaby inaczej tzn. L byłaby na czele. na wiosne jest sporo meczy gdzie Jaga jeszcze zapewne pogubi pkt a później faza mistrzowska i podział pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
vadis to w takiej formie jak dzisiaj to spokojnie wychodzi w realu i nie widać różnicy że nie ma Kroosa czy Modrica
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
wczoraj to taki Mikołaj w angielskiej że nawet dziadek forty nie pamięta takiego dnia .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
wczoraj to taki Mikołaj w angielskiej że nawet dziadek forty nie pamięta takiego dnia . 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
te Pislamowskie zjeby dali po 13 koła premii tym co machają laską
kurwa renki opadają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
na święta zawsze dają wygrać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
W Przeglądzie Sportowym można przeczytać wypowiedź prezesa Jagiellonii Cezarego Kuleszy, z której wynika, że białostocki klub nie będzie rozważał propozycji transferowych poniżej 3 mln euro. „Jaga” zamierza utrzymać najlepszych zawodników i w rundzie wiosennej będzie walczyć o mistrzostwo Polski. kurwa jak ktoś nie rozumie co tu jest napisane to jest niezłym cymbałem tu nie chodzi o to że zawodnicy są warci po 3 bańki każdy tylko nie zamierzamy sprzedawać bo mamy zamiar powalczyć o mistrza chyba że znajdzie się ktoś kto da 3 bańki wtedy rozważymy poropozycję a ktoś zrozumiał inaczej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
te Pislamowskie zjeby dali po 13 koła premii tym co machają laską
kurwa renki opadają a widziałeś kiedyś grabie które grabią od siebie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
te Pislamowskie zjeby dali po 13 koła premii tym co machają laską
kurwa renki opadają Wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka z Kukiz'15, podobnie jak reszta wicemarszałków, otrzymał na Mikołajki od marszałka Marka Kuchcińskiego premie w kwocie ponad 13 tys. zł. Polityk zwrócił je jednak do Kancelarii Sejmu o czym poinformował na Facebooku. - Do polityki przyszedłem po to, by zakończyć marnowanie pieniędzy podatników, a nie przyczyniać się do niego - przekonuje Tyszka. szacunek dla chłopa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
żydzi po 1-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
Cambuur pokazuje Legii jak to się robi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Ajax X2 (live) @3.10 za 200 zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,354
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,354 |
te Pislamowskie zjeby dali po 13 koła premii tym co machają laską
kurwa renki opadają a widziałeś kiedyś grabie które grabią od siebie ?  a marnik kopacze to tez za duzo dostaja premii
|
|
|
Link skopiowany do schowka