|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
pytanko czemu na chance http://www.chance.cz/index.php są zatrzymane dwa spotkania z teniska z bankoku?? pytania dla expertów od tenisa :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Dwie zawodniczki sie wycofały i pary uległy zmianie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Rodionova/Vanc v Peer/Santangelo
Para rosyjsko-rumuńska od pewnego czasu dość pewnie poczyna sobie w deblowych potyczkach. Mając na rozkładzie w ostatnim czasie takie pary jak: Dominguez Lino/Sanchez Lorenzo, Peschke/Schiavone, Chakvetadze/Vesnina czy Craybas/Kostanic można delikatnie próbować tą parę. Na pierwszą rundę przeciwko grającym chyba pierwszy raz ze sobą Peer/Santangelo w tym roku, znajdą sposób. Liczę na niezgranie P/S oraz jakąś motywację Rodionovej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kurs 3,61 wg mnie jest wart ryzyka
Typ: 1 Kurs: 3,61 Buk: B&W
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Schiavone - Kirilenko 1,45 GB
Już wczoraj wpadł mi ten mecz w oko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ubiegłoroczna finalista z Włoch spotka sie z młodą pięknością z Rosjii. Zdecydowanym faworytem według mnie w tej potyczce jest Francesca która najwyraźniej złapała wiaterek w żagle. Po finale w Lux odpuściła Stuttgart aby bronić pkt z zeszłego roku. Maria ach ta Maria <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> co tu dużo pisać spisuje sie ostatnimi czasy bardzo slabo zeby nie powiedziec fatalnie. Warto dodać ze Dywan Marysi nie leży. Rok temu w pierwszej rundzie pokonana z przez Zvonarievą nie daje jej również szans w potyczce z Schiavone kurs koło 1,40-1.45 można spokojnie grać. Transmisja na Ojro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,641 |
Zagralem dzisiaj na Peer z Dementieva, po kursie 2.20 w Millenium, jak myslicie dobrze zrobilem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
A.Czakwetadzev F.Schiavone (1) 1.67 Betfair
Ania naprawde w meczu z Safiną włączyła odkurzacz na najwyższy bieg i dosłownie "wciągnęła" Dinare przez "wąską rure". Grała znakomicie po liniach , świetnie mijała, odbierając tym samym ochote do gry bardziej utytułowanej rodaczce. Funkcjonowało dosłownie wszystko z tenisowego tornistra. Naprawde jestem pełen uznania dla tej zawodniczki bo odrodziła sie w najlepszym chyba dla siebie momencie. A kilka słów o jej rywalce, która o mało co nie zostałaby w Luxemburgu wyrzucona poza burte przez nasz talent ostatnich czasów Miss RADWANSKĄ, która mimo iz nie zagrała najlepszego meczu była bliska niespodzianki. A dzisiejsze spotkanie Schiavone z Kirilenko, to był mały horror, który niestety Rosjanka przegrała a nie Włoszka wygrała. Od kilku meczy wisi nad Franceską widmo porażki i jestem niemal pewny że nastapi to juz w meczu z Anna Chakvetadze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2006
Posty: 35 |
zgadzam sie z toba i mysle ze mozna postawic wieksza kase na nia mozna do tego dodac petrova maly kurs ale mysle ze nie bedzie miala problemow z pokonaniem likhovtsevy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2006
Posty: 65 |
Witam
Husarova/Likhovc.-Peer/Santang. 1 Mocno podbudowane po ostatnim zwycięstwie na silną parą Bla/Stub nie powinny mieć problemu z pokonaniem przeciwniczek.Zawsze solidna w deblu Husarowa niejednokrotnie mnie zaskakiwała osiągając dobre wyniki.Finały w tym roku w Palermo,Budapeszcie,czy L.Angeles pozwalają na optymizm.Sądzę,że powinny wygrać ten mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Sharapowa - Chakvetadze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Mecz godny uwagi , chakve w kapitalnej formie wygrała ostatnio turniej gra równo i mysle ba jestem pewien iz jutro zakończy udział w tym turnieju Mari która w poprzednim pojedynku (oglądanym) już pokazała że niezbyt czuje sie dobrze w Moskwie , rok temu przegrana z Safiną. Jedyne co martwic może to H2H 2-0 dla Sharapovej oba mecze rok 2005. kursy od 3.90 do.... mecz 10/10 zwyciestwo CHAKVETADZE
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Sharapowa - Chakvetadze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Mecz godny uwagi , chakve w kapitalnej formie wygrała ostatnio turniej gra równo i mysle ba jestem pewien iz jutro zakończy udział w tym turnieju Mari która w poprzednim pojedynku (oglądanym) już pokazała że niezbyt czuje sie dobrze w Moskwie , rok temu przegrana z Safiną. Jedyne co martwic może to H2H 2-0 dla Sharapovej oba mecze rok 2005. kursy od 3.90 do.... mecz 10/10 zwyciestwo CHAKVETADZE Chaky dobrze zagrała z cieniującą i wyplutą Safiną ale dzisiaj już nie było tak różowo, od stanu 5-1 wyszła na 5-6 , początek drugiego seta to też ogromne męczarnie i tak na prawde gdyby nie bolący nadgarstek oraz zmęczenie startami włoszki to różnie to sie mogło zakończyć. Na Francesce starczyło ale Marii w Moskwie nic nie powstrzyma. W pierwszym spotkaniu grając przeciwko znakomicie tego dnia dysponowanej Bychkovej zagrała bardzo dobry mecz, co więcej dzieki temu że Katya postawiła poprzeczke tak wysoko i Sharapova musiała gonić w drugim secie to w jej pierwszym występie po US Open znacznie szybciej mogła wejść w rytm meczowo-turniejowy i poczuć nawierzchnie. Wspomniałeś też o h2h, mecz z LA 2005 wygrany przez Marie zapadł mi wyjątkowo w pamięć bo był to turniej po którym Rosjanka zasiadła na tronie rankingu WTA. Walcząć z kontuzją praktycznie uniemożliwiającą jej serwowanie pokonała Chakvetadze, ktora grala wtedy najlepszy tenis w swojej karierze. Po meczu Chaky usiadła i zaczela płakać bo zrozumiała, że tak słabej sharapovej juz nigdy na tacy gotowej do pożarcia nie dostanie. Chaky z racji tego, że świetnie sie czuje na trawie rowniez dobrze poczyna sobie na super szybkiej nawierzchni w Rosji ale Maria jest w zbyt dobrej formie żeby Anna mogła urwać choćby seta wg mnie. To nie jest to co rok temu kiedy ostatnie dobre piłki w sezonie Masha zagrala w półfinale US Open. Teraz jest pełna energii i nie odpuści tutaj nikomu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2006
Posty: 200 |
to prawda,nie odpusci nikomu,czysci turnieje za gruba kase a za drobniakami nie ugania sie od tego jest cale stado innych rosjanek.Chakvetadze nie pogra sobie.Kazdy kto widzial ostatni mecz Marii w TV mogl wywnioskowac z jej zacietej miny ze zalezy jej na tym turnieju a jak jej juz sie chce to nie ma mocnych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
nie wiem co o tym myslec ale w BiH widze mecz Dementiewa - Patty i kursy 1.6- 2.00 chyba cos jest nie tak ??? dementiewa zaprezentowala sie zle - ale nie iwdzialem Patty wiec moze w tym jest ta tajemnica??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 562 |
nie wiem co o tym myslec ale w BiH widze mecz Dementiewa - Patty i kursy 1.6- 2.00 chyba cos jest nie tak ??? dementiewa zaprezentowala sie zle - ale nie iwdzialem Patty wiec moze w tym jest ta tajemnica?? Jak dla mnie ten mecz to NO BET, ale jak bym miał stawiać to na Pati a to z prostego powodu. Jest końcówka sezonu, nie które zawodniczki są już troche zmęczone sezonem i niekiedy oddają mecze walkowerem (dobrym przyladem jest chociażby Dementieva tydzień temu w turnieju w Stutgarcie). Praktycznie teraz została już tylko walka o udział w "Turnieju Mistrzów" który w tym roku odbędzie się w Madrycie ( jak wiadomo jest to turniej w którym zgarnia się dużo kasy). I tutaj ciekawa sytuacja Dementieva ma już w tym turnieju start zagwarantowany, natomiast Pati nadal o niego walczy (zajmuje 9 miejsce w rankingu- a kwalfikuje się tylko pierwsze 8 miejsc). Nie sądze jednak aby Jelena odpuścila dzisiejszy mecz tak łatwo a to z prostego powodu (mecz rozgrywany jest w jej kraju). Mam jednocześnie takie odczucie że po 3 setówce wygra Szwajcarka. Jak tu kolega wspomniał kursy 1,6-2,0 na korzyść Rosjanki ale np. w naszym kochanym TOTO- MIX <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> już 1,7-1,9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Typowy mecz dla odważnych po ładnym kursie, ja chyba się skusze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Sharapova wycofala sie z turnieju.
October 13, 2006 Maria Sharapova withdrew from the Kremlin Cup citing a right foot strain. The tennis player announced her decision today at an urgent press-conference. According to Maria, yesterday after her first tournament she "returned to the hotel and felt pain in her foot". "I could not train today,- Sharapova said.- Unfortunately, I will not be able to step out on the court today. And if I am not capable of giving it 100 %, I'd rather not play".
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 269
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2006
Posty: 269 |
Vadisova vs Petrova
Pierwszy mecz Nicole w tym turnieju z Pavlyuchenkova widzialem , gładkie zwyciestwo ale nic specjalnego. Natomaist klase zapewne pokazala w meczu z Momo, zapewne bo meczu nie widzialem ale sledzac wynik Vadi mnie zaskoczylabo wyshodzila z trudnych ssytuacji i wytrzymala niezle psychicznie te spotkanie...Petrovej nie ogladalem ale jej ostatnie wyniki robia wrazenie...publika tez za nia, to kolejny argument przemawiajacy za Rosjanka, mysle ze kurs jest niezly i mozna sie skusic....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 269
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2006
Posty: 269 |
Dementieva vs Chakvetadze
ktos tu ostatnio pisal o wysmienitej formie chakve i na tym sie przede wszystkim opieram bo meczow z jej udzialem ostatniie nie widzialem...ale statsy pokazuje ze rzeczywisice ostatnio gra na wysokim poziomie, Dementieva hmm wykazuje juz zmeczenie sezonem, co Chakvetadze powinna wykorzystac, takze jednodniowa przerwa powinna jej wyjsc na dobre...kurs jest naprawde ladny i za malo kase mozna sprobowac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Jeśli ktoś nie ma czasu lub zapomni obejrzeć jakiegoś spotkania to zawsze można je zobaczyć zgrane na youtube przez ziomka z Francji znanego w środowisku przestępczym jako POLDAME <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Oto Link http://www.youtube.com/profile_videos?user=poldameRadze sobie zapisać do ulubionych, w razie jakby ktoś chciał obejrzeć jakąś zawodniczke albo nie mógł sobie przypomnieć czyjegoś stylu gry to bardzo będzie pomocny ten właśnie link. Poldame <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Ogladalem troche Vadisovą z Momo i powiem, że to Momo przegrała a nie Vadisova wygrała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Momo chciała szybko szybko i tak to się skończyło, zamiat poczekać, aż pierwsza błędy wykona Vadisova to ona nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Musiała byś pierwsza, co raz to się denerwując.... Ahh te baby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moim zdaniem też Petrova WIN
[color:"purple"]Tak sie wetne w tego posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Dushevina/Kirilenko (RUS/RUS) d. Kuznetsova/Petrova (RUS/RUS) 63 31 ret. (Petrova: right pectoral strain)
Wynik godny uwagi [/color]
Last edited by gPaImOe; 13/10/2006 20:35.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|