|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Dzisiaj Ajax gra dwa mecze towarzyskie. Pewnie na Lipsk o 16:30 wyjdzie pierwszy skład. O 13 grają z Excelsiorem na dwójkę kurs 3. Niby tak, ale Ajax 2 jest wiceliderem 2 ligi, a Excelsior będzie się bronił przed spadkiem. W następny weekend ruszają w Holandii. W każdym razie Twoje wnioski mają sens, ale nie jest to takie jednoznaczne jakby się wydawało.  Praca z Ajaxem czystym relaksem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10 |
Kto z Ajax em pracuje ten pieniądze dubluje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
Kto z Ajax em pracuje ten pieniądze dubluje to drugi mecz ajaks win ... ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ładnie TEO z tymi Holendrami  Ja się bałem. Też kurwa nie pogralem. Pojechałem na basen i mi z głowy wyleciało. Jak wróciłem to już przegrywali. Jak ktoś skorzystał to chociaż tyle dobrego z typu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10 |
TEO twierdzi że w dupią.
A co do warszawiaków, to pracuje u nas jeden, gość około 50 lat, nikt z nim nie chce pracować, ja o nim mówię agitator Po, no może jeszcze z jakimś epitetem przed, ale reszta twierdzi że to , cyt UJ e "fałszywa morda". Ciężki gość na prawdę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
TEO twierdzi że w dupią.
A co do warszawiaków, to pracuje u nas jeden, gość około 50 lat, nikt z nim nie chce pracować, ja o nim mówię agitator Po, no może jeszcze z jakimś epitetem przed, ale reszta twierdzi że to , cyt UJ e "fałszywa morda". Ciężki gość na prawdę. Sensei o drugim meczu Ajaxu się chyba nie wypowiadałem..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Od jakiejś 12:50 ostro spadły kursy na Excelsior, widocznie po ogłoszeniu składów.
Szkoda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2013
Posty: 173 |
<a href=https://zapodaj.net/87e11369e5024.jpg.html>WEBPAGE_20170107_152244.jpg</a>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10 |
Napisałeś że w pierwszym meczu wyjdzie pierwszy skład co mogło znaczyć że w drugim meczu pierwszy skład nie wyjdzie a jak wiadomo drugi jest gorszy od pierwszego to warto ładować przeciwko:), tak wywnioskowałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Od jakiejś 12:50 ostro spadły kursy na Excelsior, widocznie po ogłoszeniu składów.
Szkoda. Ejdżaks gra jeszcze dzisiaj drugi mecz z RBLipsk, pewnie tutaj dali 3 garnitur i dlatego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
TEO twierdzi że w dupią.
A co do warszawiaków, to pracuje u nas jeden, gość około 50 lat, nikt z nim nie chce pracować, ja o nim mówię agitator Po, no może jeszcze z jakimś epitetem przed, ale reszta twierdzi że to , cyt UJ e "fałszywa morda". Ciężki gość na prawdę. A ja jak kiedyś byłem na weselu, to był gość z Białego. i wiesz co ? Równy gość, a reszta twierdziła że nawet bardzo równy, naprawdę. I też elektryk od wysokich napięć. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Napisałeś że w pierwszym meczu wyjdzie pierwszy skład co mogło znaczyć że w drugim meczu pierwszy skład nie wyjdzie a jak wiadomo drugi jest gorszy od pierwszego to warto ładować przeciwko:), tak wywnioskowałem Sensei co wy tam bierzecie w tych Stanach? Podeślij trochę bo chyba dobry towar. Wyraźnie napisałem że pewnie pierwszy skład wyjdzie na Lipsk a rezerwy na Excelsior.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10 |
TEO no i dobrze , chodziło mi o to żeby grać na excelsior, może źle się wyraziłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10 |
TEO twierdzi że w dupią.
A co do warszawiaków, to pracuje u nas jeden, gość około 50 lat, nikt z nim nie chce pracować, ja o nim mówię agitator Po, no może jeszcze z jakimś epitetem przed, ale reszta twierdzi że to , cyt UJ e "fałszywa morda". Ciężki gość na prawdę. A ja jak kiedyś byłem na weselu, to był gość z Białego. i wiesz co ? Równy gość, a reszta twierdziła że nawet bardzo równy, naprawdę. I też elektryk od wysokich napięć.  Akagi gdyby nie ekipa z forum to moje zdanie o Warszawie byłoby lepiej nie mówić:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
TEO no i dobrze , chodziło mi o to żeby grać na excelsior, może źle się wyraziłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10 |
To co akagi tego co spotkałeś to był ewenement i tego co ja to też? No zobaczcie jaki cwaniak:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
" lepiej nie mówić ". I tego się trzymajmy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
@BKS strasznie ciężko tam o gola dla gości. Ale nie takie rzeczy się już działy... liczę na cud, w końcu typ Jagi... a Jaga klasa, nie myli się  Jednak każdy się myli..  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Szczesc Boze  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
AEL 0.0 @2.15 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|