|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
A teraz 3-1 prowadzą na mecz było @4...ehhhh
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
amedspor szczeli @2.65 vamooos
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
NiUNiU, miałeś do ht, nie ma co się emocjonować ) ta 48 minuta była w pierwszej połowie A to przepraszam... NiUNiU, info było dobre tylko typ nie za bardzo. Ale dobrze wyniuchane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
NiUNiU, miałeś do ht, nie ma co się emocjonować ) ta 48 minuta była w pierwszej połowie A to przepraszam... NiUNiU, info było dobre tylko typ nie za bardzo. Ale dobrze wyniuchane  Trafiony typ moze byc zly. nietrafiony moze byc dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Poczytajcie w relacji live ze strony Pogoni co się działo pod koniec pierwszej połowy. Sędzia próbował ustawić mecz na over 0.5ht. Karny z dupy, Rumun z karnego celowo podaje do Slowika. Powtórka karnego, Rumun celowo obok bramki. Karny z dupy dla Pogoni, też celowo w bramkarza.bramkarza. Piłkarze ch
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Poczytajcie w relacji live ze strony Pogoni co się działo pod koniec pierwszej połowy. Sędzia próbował ustawić mecz na over 0.5ht. Karny z dupy, Rumun z karnego celowo podaje do Slowika. Powtórka karnego, Rumun celowo obok bramki. Karny z dupy dla Pogoni, też celowo w bramkarza.bramkarza. Piłkarze ch 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
NiUNiU, miałeś do ht, nie ma co się emocjonować ) ta 48 minuta była w pierwszej połowie A to przepraszam... NiUNiU, info było dobre tylko typ nie za bardzo. Ale dobrze wyniuchane  I jeszcze ten karny zjechany w 45+6 (mismarcadores) bet365 48:33..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
To już wiem dlaczego cala Romania grała 1 połowę:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
amedspor szczeli @2.65 vamooos wvhodzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
amedspor szczeli @2.65 vamooos wvhodzę  a jednak nie, brak w ofercie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Fan Jagi:) życie... odbije się na porażce Polic w siatkę kobiet ML wczoraj @2 dziś już @1.66 w bet365 ziemniak w Hiszpanii twardo trzyma 1.8
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Skład Astry wcale nie był taki rezerwowy jak patrzę. Większość z pierwszego składu grała. I faktycznie niezły kabaret z tą ustawką sędziego na over 0,5 zapewne pod kogoś kto zagrał live w 40 minucie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
strzelać tam w 2 połowie fatihy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,794 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,794 Likes: 10 |
Set(ka) ubal ja myślę, pozycja obowiązkowa dla dog hunters na wieczór a zaraz mocny wpierdol małolatom z dywI,będzie spuszczać DiF 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Coś wam nie wyszedł ten protest pacyfkowy anty uve  . Ten cały Marcin to ten co kiedyś miał temat w PP dobre Duble dawał? Tylko to dawno było. Coś mi się kojarzy i chyba z łodzi był. jeszcze ta szmata milicyjno-konfidecka wbija tu na sam koniec wieczora i chce gwiazdkę zarobić szoook  skończ najpierw odpowiedniO szkołę czyt. Pacyfkowe studia a pozniej dyskutuj z miszczem . Tluku jeden ty.  Beks ja już wiem jakie to twoje korpo: szufla,zmiotka i sól drogowa , Tyś jest cieć skoro 4.10 piszesz.  zabaleto mówisz do menagera więc wiesz  czarnO oglądałem chwilę na AO dlatego taka godzina. Właśnie se pyklem live over 0.5 na veria i Bielsko i Kursy 2.5 2.10 siedzO. Stawka 100 ciakow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9 |
@witam Jakas ustawka w PNA ze kursy na remis w meczu Egipt Ghana 1.8?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
strzała inwestorzy  dajcie jakieś ładne ako na dzisiaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,136 Likes: 9 |
chyba sie umowili bo remis daje awans obu ekipom
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
chyba sie umowili bo remis daje awans obu ekipom tylko głupek by sie nie umówił
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|