|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kiedyś byłem mistrzem pierwszego kroku  i opanowany miałem do perfekcji taniec na kierowcę tira  pierwsze słyszę stajesz prosto uginasz lekko nogi w kolanach i rękoma machasz tak jak byś lekko skręcał kierownicą od tira prawa lewa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Jaga masz jakiś filmik jak tanczyleś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
No w sezonie tak. Mogę na bramkę pójść. W gastronomii nie robiłem nigdy. Ratownika WOPR teraz będę robił. Na plaży za miesiąc prawie 3000 płacą w lato. teo chce być jak David Hasselhoff 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
No w sezonie tak. Mogę na bramkę pójść. W gastronomii nie robiłem nigdy. Ratownika WOPR teraz będę robił. Na plaży za miesiąc prawie 3000 płacą w lato. teo chce być jak David Hasselhoff  No z tymi laskami z tego serialu do by potanczył 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Jaga masz jakiś filmik jak tanczyleś? nie mam ale za małolata od dupeczek nie mogłem sie odpędzić  po tym tańcu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
To w cipe czy w ryj w koncu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
ale to jako ratownik poza wypadami w morze ? kumpel jest ratownikiem ale robi na krytym basenie głównie jedynie w sezonie na otwartym... był kilka lat temu nad morzem to mówi, że ciężko ludzi w chuj ciepło jak jest to też robi swoje no ale za spanie nikt nie zapłaci trzeba dymać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Jutro Król w Australii Szlema bierze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
a huj wie grają hujnie a ja się na nich nabrałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Jaga masz jakiś filmik jak tanczyleś? nie mam ale za małolata od dupeczek nie mogłem sie odpędzić  po tym tańcu a na kasztana też wyrywałeś ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Jutro Król w Australii Szlema bierze. ja i Biczu też za Królem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
a huj wie grają hujnie a ja się na nich nabrałem ja bym powiedział że biorą prosto z dupy do buzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Jaga masz jakiś filmik jak tanczyleś? nie mam ale za małolata od dupeczek nie mogłem sie odpędzić  po tym tańcu a na kasztana też wyrywałeś ? to wkrętka kretol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
ale to jako ratownik poza wypadami w morze ? kumpel jest ratownikiem ale robi na krytym basenie głównie jedynie w sezonie na otwartym... był kilka lat temu nad morzem to mówi, że ciężko ludzi w chuj ciepło jak jest to też robi swoje no ale za spanie nikt nie zapłaci trzeba dymać  Kretol jako ratownik w zeszłym roku płacili na plaży 2800. Ale za 31 dni w miesiącu. Po 8h. U na s na basenie to płacą 10-12zł h. Ja chcę zrobić ratownika a później trenera pływania. Wiecznie za rybaka nie będę robił.Śmieszne jest to że mam ratownika morskiego. A na wodnego muszę dodatkowy kurs robić. Jakby się to czymś różniło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
ale to jako ratownik poza wypadami w morze ? kumpel jest ratownikiem ale robi na krytym basenie głównie jedynie w sezonie na otwartym... był kilka lat temu nad morzem to mówi, że ciężko ludzi w chuj ciepło jak jest to też robi swoje no ale za spanie nikt nie zapłaci trzeba dymać  Kretol jako ratownik w zeszłym roku płacili na plaży 2800. Ale za 31 dni w miesiącu. Po 8h. U na s na basenie to płacą 10-12zł h. Ja chcę zrobić ratownika a później trenera pływania. Wiecznie za rybaka nie będę robił.Śmieszne jest to że mam ratownika morskiego. A na wodnego muszę dodatkowy kurs robić. Jakby się to czymś różniło. bo w morzu masz słoną wodę a w basenia słodka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
w słonej chyba większa wyporność 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
w słonej chyba większa wyporność  jak pierdniesz pod wodą to szybciej bulbony wychodzą 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,161 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,161 Likes: 9 |
ale to jako ratownik poza wypadami w morze ? kumpel jest ratownikiem ale robi na krytym basenie głównie jedynie w sezonie na otwartym... był kilka lat temu nad morzem to mówi, że ciężko ludzi w chuj ciepło jak jest to też robi swoje no ale za spanie nikt nie zapłaci trzeba dymać  Kretol jako ratownik w zeszłym roku płacili na plaży 2800. Ale za 31 dni w miesiącu. Po 8h. U na s na basenie to płacą 10-12zł h. Ja chcę zrobić ratownika a później trenera pływania. Wiecznie za rybaka nie będę robił.Śmieszne jest to że mam ratownika morskiego. A na wodnego muszę dodatkowy kurs robić. Jakby się to czymś różniło. bo w morzu masz słoną wodę a w basenia słodka  
|
|
|
Link skopiowany do schowka