|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
TEO nie potrzebucie tam na łajbie pomocnika ? pojechałbym sobie w morze, tęsknie już za rybkami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Jak lubisz horrorowate to Autopsja Jane Doe. Przełęcz ocalonych zajebista. Dzisiaj widziałem Ostatnia rodzina. Fajnie nakrecony, gra aktorska na bardzo wysokim poziomie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
TEO nie potrzebucie tam na łajbie pomocnika ? pojechałbym sobie w morze, tęsknie już za rybkami  Nie chudy załoga stała. A co Cię tak na dorsza wzięło? Zdecydowanie wolę wędkowanie na jeziorze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Jak lubisz horrorowate to Autopsja Jane Doe. Przełęcz ocalonych zajebista. Dzisiaj widziałem Ostatnia rodzina. Fajnie nakrecony, gra aktorska na bardzo wysokim poziomie. Przełęcz widziałem a ten polski ściągnięty dziś ale zobaczę jutro bądź w weekend dopiero
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
TEO nie potrzebucie tam na łajbie pomocnika ? pojechałbym sobie w morze, tęsknie już za rybkami  Nie chudy załoga stała. A co Cię tak na dorsza wzięło? Zdecydowanie wolę wędkowanie na jeziorze. ogólnie na ryby bym sobie pojechał, na łajbę też bardzo chętnie, nawet jako majtek pokładowy do pomocy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
TEO nie potrzebucie tam na łajbie pomocnika ? pojechałbym sobie w morze, tęsknie już za rybkami  Nie chudy załoga stała. A co Cię tak na dorsza wzięło? Zdecydowanie wolę wędkowanie na jeziorze. ogólnie na ryby bym sobie pojechał, na łajbę też bardzo chętnie, nawet jako majtek pokładowy do pomocy Nikt na kuter bez papierów Cię nie weźmie chudy. Nie te czasy. Każda zmiana listy załogi zglaszana do SG i patrol przyjeżdża sprawdzić kwity.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
TEO o jakie kwity chodzi ? Zatrudnienie u armatora musi być ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
kursy czy coś pewnie jakieś szkolenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
TEO o jakie kwity chodzi ? Zatrudnienie u armatora musi być ? Nie. Papiery na pływanie. Kursy przeciwpożarowy, medyczny, itr, odpowiedzialności. Plus zaświadczenie od lekarza.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
TEO o jakie kwity chodzi ? Zatrudnienie u armatora musi być ? Nie. Papiery na pływanie. Kursy przeciwpożarowy, medyczny, itr, odpowiedzialności. Plus zaświadczenie od lekarza. ehhh ostudziłeś mój zapał bo od jakiegoś czasu chodzi mi plan po głowie żeby się gdzieś załapać na jednorazowy wypad, trochę popatrzeć na pracę ludzi morza, trochę pomóc, posłuchać starych rybaków, czegoś się nauczyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
TEO o jakie kwity chodzi ? Zatrudnienie u armatora musi być ? Nie. Papiery na pływanie. Kursy przeciwpożarowy, medyczny, itr, odpowiedzialności. Plus zaświadczenie od lekarza. ehhh ostudziłeś mój zapał bo od jakiegoś czasu chodzi mi plan po głowie żeby się gdzieś załapać na jednorazowy wypad, trochę popatrzeć na pracę ludzi morza, trochę pomóc, posłuchać starych rybaków, czegoś się nauczyć Kursy 1000pln, lekarz 150pln zaświadczenie na rok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596 Likes: 10 |
Widziałem kiedyś program na Discovery o pojawiać zach krewetek, nawet ciekawa praca i dość ekstremalne warunki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Widziałem kiedyś program na Discovery o pojawiać zach krewetek, nawet ciekawa praca i dość ekstremalne warunki. Jak jest sztormowo to na każdej łajbe są ekstremalne warunki. Czy łapiesz ryby krewetki czy kraby.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596 Likes: 10 |
Ale największa adrenalina jest ponoć polować na wieloryby
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Ale największa adrenalina jest ponoć polować na wieloryby To bierz harpun i ruszaj Sensei
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596 Likes: 10 |
Widziałem kiedyś program na Discovery o pojawiać zach krewetek, nawet ciekawa praca i dość ekstremalne warunki. Jak jest sztormowo to na każdej łajbe są ekstremalne warunki. Czy łapiesz ryby krewetki czy kraby. oni zawsze zapuszczali się w takie rejony że piździło to mało powiedziane i 10 w skali boforta non stop
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,596 Likes: 10 |
Ale największa adrenalina jest ponoć polować na wieloryby To bierz harpun i ruszaj Sensei myślisz że bym nie chciał? Szkoda że mam inne plany
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Widziałem kiedyś program na Discovery o pojawiać zach krewetek, nawet ciekawa praca i dość ekstremalne warunki. Jak jest sztormowo to na każdej łajbe są ekstremalne warunki. Czy łapiesz ryby krewetki czy kraby. oni zawsze zapuszczali się w takie rejony że piździło to mało powiedziane i 10 w skali boforta non stop Wszystko zależy jak duża jednostka. W Norwegii czasem wielkie przetwornie przy 12 łapią. A od tam jest długa fala. Na Bałtyku fala jest krótka i rwana. Łajba gorzej się zachowuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
TEO nakręć nam kiedyś filmik
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|