|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
TEO nakręć nam kiedyś filmik Czym? Ja mam telefon przyciskowy. Starej daty jestem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
sprzedane a nie niesamowite
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,593 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,593 Likes: 10 |
12? To fale jak w tym filmie gniew oceanu z G Clooney
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
TEO nakręć nam kiedyś filmik Czym? Ja mam telefon przyciskowy. Starej daty jestem  to kolegów poproś  chyba, że są na youtube takie filmiki gdzieś jak to wygląda na polskim morzu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,593 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,593 Likes: 10 |
Ile ma węzeł kiosków że 20?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,593 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,593 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Mam kumpla co tam plywa. Między 10 a 12 stają w dryfie i sztormują aż się pogoda poprawi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,593 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,593 Likes: 10 |
Niecałe 2 km/h, to przy 12 stopniu wiatr napierdala ok. 120 km/h. To w sumie może cię wziąć z pokładu nawet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,593 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,593 Likes: 10 |
Zwiać, ech ta autokorekta
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
TEO nakręć nam kiedyś filmik Czym? Ja mam telefon przyciskowy. Starej daty jestem  to kolegów poproś  chyba, że są na youtube takie filmiki gdzieś jak to wygląda na polskim morzu byl jakis czas temu serial o naszych rybakach z Ustki jak dobrze pamietam, fajnie nakrecone przez discovery, moze gdzies znajdziesz na necie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,593 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,593 Likes: 10 |
Obejrzyjcie sobie Mobi Dicka film
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,354
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,354 |
ostatnio plynalem z Dunkierka-Dover promem, zajebiscie ale w sumie zeszlo to z 5 godzin
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Obejrzyjcie sobie Mego Dicka zaraz wkleję foto no co ty sensi nie rób tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,354
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,354 |
Obejrzyjcie sobie Mego Dicka zaraz wkleję foto no co ty sensi nie rób tego chyba Malego Dicka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Lech Wałęsa idzie w zaparte ws. współpracy ze SB. Na Facebooku umieszcza kolejne wpisy, z których ma wynikać, że nie był tajnym współpracownikiem o pseudonimie „Bolek”. I trzeba przyznać, że nabrał w tym niezłej wprawy, bo historie są coraz barwniejsze. Najnowsza opowiada o nasłanym na niego zabójcy, który zrezygnował z wykonania zadania… po wypiciu z Wałęsą kawy i wypaleniu papierosa. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
burbon,zbliza się do Korsyki,z wiadomym ładunkiem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Sensei, widziałeś tam w hameryce czarnego pana z pękniętym czołem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Lech Wałęsa idzie w zaparte ws. współpracy ze SB. Na Facebooku umieszcza kolejne wpisy, z których ma wynikać, że nie był tajnym współpracownikiem o pseudonimie „Bolek”. I trzeba przyznać, że nabrał w tym niezłej wprawy, bo historie są coraz barwniejsze. Najnowsza opowiada o nasłanym na niego zabójcy, który zrezygnował z wykonania zadania… po wypiciu z Wałęsą kawy i wypaleniu papierosa.  już niedługo do Bolka przylecą kosmici 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Lech Wałęsa idzie w zaparte ws. współpracy ze SB. Na Facebooku umieszcza kolejne wpisy, z których ma wynikać, że nie był tajnym współpracownikiem o pseudonimie „Bolek”. I trzeba przyznać, że nabrał w tym niezłej wprawy, bo historie są coraz barwniejsze. Najnowsza opowiada o nasłanym na niego zabójcy, który zrezygnował z wykonania zadania… po wypiciu z Wałęsą kawy i wypaleniu papierosa.  już niedługo do Bolka przylecą kosmici  Odwiedził mnie między innymi człowiek około 30 lat. Żona moja poczęstowała go śniadaniem, kawą, a ja papierosem. Pogadaliśmy sobie o sytuacji w kraju w pewnym momencie człowiek ten przy świadkach mówi, a ja przyjechałem Pana zabić a tu takie miłe przyjęcie… Nie mogę w tej sytuacji tego zrobić i co teraz będzie ze mną. Jestem na przepustce z więzienia zabiłem MILICJANTA, zgodziłem się zabić Pana 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|