|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
troche zjebaliśmy bo mogliśmy zagrać na fantasy ekstraklasa - tam ceny normalniejsze, a weszło nastawione na wysyłanie smsów na początku tyg załozyłem i podawałem kod 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
troche zjebaliśmy bo mogliśmy zagrać na fantasy ekstraklasa - tam ceny normalniejsze, a weszło nastawione na wysyłanie smsów Ja gram również na fantasy.ekstraklasa szkoda, że nie pisałeś wcześniej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
troche zjebaliśmy bo mogliśmy zagrać na fantasy ekstraklasa - tam ceny normalniejsze, a weszło nastawione na wysyłanie smsów Ja gram również na fantasy.ekstraklasa szkoda, że nie pisałeś wcześniej W poprzedniej rundzie grałem od 2 kolejki, a byłem dwieście któryś w overallu. Dużo lepiej mnie szło niż w Ustaw lige. Rozumiem, że nie masz składu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ten żul od Makłowicza
poezja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Fab jaki moralniak  Trzeba było myśleć jak rękę w spodnie wsadzała  [ Linked Image] Najgorsze, że ona "czuje, że nie chce tego skończyć"
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
CFab a jaki masz problem chcesz zakończyć ten związek
czy wręcz przeciwnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
troche zjebaliśmy bo mogliśmy zagrać na fantasy ekstraklasa - tam ceny normalniejsze, a weszło nastawione na wysyłanie smsów Ja gram również na fantasy.ekstraklasa szkoda, że nie pisałeś wcześniej W poprzedniej rundzie grałem od 2 kolejki, a byłem dwieście któryś w overallu. Dużo lepiej mnie szło niż w Ustaw lige. Rozumiem, że nie masz składu ? nie mam, ale zobaczę moze zagram od kolejnej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
pacyfek złożył niezły dream team, doświadczenie połączone z młodością, i Abbot jako dżoker z ławki.  Obst, który nie zagra minuty i Zwolek, który ma ławkę nie napawają optymizmem. + kontuzjowany Rzeźniczak. Muszę stwierdzić, że skład był układany na odpierdol  dużo prawdy w tym jest ale drużyna nie ściągnięta z internetu jak życzenia świąteczne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
CFab a jaki masz problem chcesz zakończyć ten związek
czy wręcz przeciwnie powiem, tak, gdyby ona była sama, po tym jak się dogadujemy, spróbowałbym na pewno, ale w tej sytuacji to tak się nie da, bo ja sam nie chciałbym być na miejscu tego gościa, problem w tym, że ciężko jest i będzie siebie unikać z uwagi na środowisko, wspópracę, znajomych itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kamień mi spadł z serca wieksza szansa na wygraną mam nadzieje ze ta lebioda co nie umie biegać też nie zagra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Ruch wygra czy 0x0 się skończy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
pacyfek złożył niezły dream team, doświadczenie połączone z młodością, i Abbot jako dżoker z ławki.  Obst, który nie zagra minuty i Zwolek, który ma ławkę nie napawają optymizmem. + kontuzjowany Rzeźniczak. Muszę stwierdzić, że skład był układany na odpierdol  dużo prawdy w tym jest ale drużyna nie ściągnięta z internetu jak życzenia świąteczne Potwierdzam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
sama już nie będzie a jak zaczynałeś to wiedziałeś że tak jest
może się rozejdzie się z tym gościem skoro wygasa ten związek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fab musisz być twardy jak blacku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
będę kibicował ekipie pacyfka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jaka szydera haczyka i fecha
master masz te pelikany w ulubionych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Kurwa jaki człowiek jest głupi, po co sie ładować w jakiś romans z kobietą z 2 dzieci i wygasającym uczuciem do obecnego partnera. Będę się smażył, trzeba się napić. Czołem Towarzysze  milfa pukasz ? Tak wyszło. stary wie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Widać ze piłkarze świetnie przygotowani, nowe fryzury na żel, nowe dziarki na przedramieniach z modnymi hasłami typu " pamiętaj słowa matki, zjedź mięso zostaw ziemniaczki" nowiusienkie żarówiaste korki świecące sie jak psu jajca
Pozostaje tylko jedna niewiadoma, czy polska liga dostanie zastrzyk jakości;) chudy jak ty mnie zaimponowałeś tym tekstem. trafiłeś w 10 tkę .. taka prawda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
chudy mobilizuj kopaczy powiedz że po lampie odpalisz i zamontujesz brodzik za free to może zepną poślady i wygrają  
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|