Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 152 z 161 1 2 150 151 152 153 154 160 161
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673
Likes: 10
Ja pier, dobra definicja

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by eroll
Atletiko i Juve po overki dzisiaj wink

Idę kimać przypilnujcie tych overów

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by iti
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by iti
W sumie dobrze sie stalo, ze Jaga przegrala. Po sezonie pewnie znow sprzedadza pol skladu i bylby wstyd w Europie. A Lechia, Legia i Lech daja nadzieje, ze tej blazenady nie bedzie z mistrzem Malty.

co tam u was słychać w mieście ? na derby miasta w 3 lidze kopacze zakładają juz korki czy dalej w trampkach grają ? smile
To nie byl przytyk w Twoja strone. Taka prawda, ze Jaga opiera swoja polityke na wypromowaniu i sprzedaniu grajkow, dzieje sie tak od dawna i nie ma w tym nic zlego. Fajnie, ze dobrze Wam idzie w lidze, ale nie mam ochoty ogladac jak wicemistrz Malty robi Wam z dup jesien sredniowiecza.
A nam dobrze idzie, ale to co napisales to takie dziecinne...i troche prostackie.

oprócz wtopy z Irtyszem była jakaś mega kompromitacja Jagi w pucharach?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,673
Likes: 10
[Linked Image] grażynka

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by alfa
Originally Posted by iti
W sumie dobrze sie stalo, ze Jaga przegrala. Po sezonie pewnie znow sprzedadza pol skladu i bylby wstyd w Europie. A Lechia, Legia i Lech daja nadzieje, ze tej blazenady nie bedzie z mistrzem Malty.
jeden mecz przegrali i już po drużynie? ciekawe wnioski
A co bylo dwa lata temu? 3 miejsce w lidze, a pozniej wymiana skladu i walka o utrzymanie...

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
OM 2, Nantes 3 grin

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Kura
Originally Posted by iti
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by iti
W sumie dobrze sie stalo, ze Jaga przegrala. Po sezonie pewnie znow sprzedadza pol skladu i bylby wstyd w Europie. A Lechia, Legia i Lech daja nadzieje, ze tej blazenady nie bedzie z mistrzem Malty.

co tam u was słychać w mieście ? na derby miasta w 3 lidze kopacze zakładają juz korki czy dalej w trampkach grają ? smile
To nie byl przytyk w Twoja strone. Taka prawda, ze Jaga opiera swoja polityke na wypromowaniu i sprzedaniu grajkow, dzieje sie tak od dawna i nie ma w tym nic zlego. Fajnie, ze dobrze Wam idzie w lidze, ale nie mam ochoty ogladac jak wicemistrz Malty robi Wam z dup jesien sredniowiecza.
A nam dobrze idzie, ale to co napisales to takie dziecinne...i troche prostackie.

oprócz wtopy z Irtyszem była jakaś mega kompromitacja Jagi w pucharach?
Nie w tym rzecz czy byla. Nawet nie wiem czy Jaga sie zalapala jeszcze w ktorym sezonie do pucharow. Rzecz w tym, ze Jaga nie celuje w budowanie potegi, ale wypromowanie i sprzedanie (o czym juz pisalem) zawodnikow. Legia, Lechia i Lech daja nadzieje, ze tego wstydu nie bedzie.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650


Bożydar dobrał krawat grin

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Pol cały czas takie nosi

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by iti
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by iti
W sumie dobrze sie stalo, ze Jaga przegrala. Po sezonie pewnie znow sprzedadza pol skladu i bylby wstyd w Europie. A Lechia, Legia i Lech daja nadzieje, ze tej blazenady nie bedzie z mistrzem Malty.

co tam u was słychać w mieście ? na derby miasta w 3 lidze kopacze zakładają juz korki czy dalej w trampkach grają ? smile
To nie byl przytyk w Twoja strone. Taka prawda, ze Jaga opiera swoja polityke na wypromowaniu i sprzedaniu grajkow, dzieje sie tak od dawna i nie ma w tym nic zlego. Fajnie, ze dobrze Wam idzie w lidze, ale nie mam ochoty ogladac jak wicemistrz Malty robi Wam z dup jesien sredniowiecza.
A nam dobrze idzie, ale to co napisales to takie dziecinne...i troche prostackie.

chujowo że biorą za pół darmo i sprzedają za miliony bo szlachcic z Rzeszowa nie ma ochoty oglądać w tv jak przegrywają smile
meczu extraklasy na żywo nie widziałeś o stadionach europejskich nie wspominam ale drzeć łacha to pierwszy w dupie będąc i gówno widząc

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Nie kończą się problemy Borussii Dortmund z chuliganami. Jak informuje policja, wczoraj zatrzymano 2 autokary z agresywnymi fanami BVB.

W autokarach znaleziono pirotechnikę, rękawice używane do sportów walki, kominiarki, leki przeciwbólowe, ubrania na zmianę, twarde narkotyki, zapas noży do chleba i napalm.

Część pasażerów została zatrzymana, zaś autokary eskortowane z powrotem do Dortmundu. W oświadczeniu policji czytamy: "Widać było, że te autokary nie zmierzały do Darmstadt aby pokojowo obejrzeć mecz, tylko aby sprowokować bijatykę z fanami Darmstadt."

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Jaga, niestety nie rozumiesz i co gorsza - pokazujesz, ze nie zrozumiesz.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by haczyk
Pol cały czas takie nosi
ten gość się zatrzymał w czasie

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by iti
Jaga, niestety nie rozumiesz i co gorsza - pokazujesz, ze nie zrozumiesz.

bo najedzony głodnego nigdy nie zrozumie smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
ten zjebany karny torresa zaważy
1-1 jak smuda

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
mógł griezman strzelać

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
jaka szydera z chelsea

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
OM 2

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Griezman się wyleczył w poprzednim meczu smile

Strona 152 z 161 1 2 150 151 152 153 154 160 161

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1