|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Atletiko i Juve po overki dzisiaj  Idę kimać przypilnujcie tych overów
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
W sumie dobrze sie stalo, ze Jaga przegrala. Po sezonie pewnie znow sprzedadza pol skladu i bylby wstyd w Europie. A Lechia, Legia i Lech daja nadzieje, ze tej blazenady nie bedzie z mistrzem Malty. co tam u was słychać w mieście ? na derby miasta w 3 lidze kopacze zakładają juz korki czy dalej w trampkach grają ?  To nie byl przytyk w Twoja strone. Taka prawda, ze Jaga opiera swoja polityke na wypromowaniu i sprzedaniu grajkow, dzieje sie tak od dawna i nie ma w tym nic zlego. Fajnie, ze dobrze Wam idzie w lidze, ale nie mam ochoty ogladac jak wicemistrz Malty robi Wam z dup jesien sredniowiecza. A nam dobrze idzie, ale to co napisales to takie dziecinne...i troche prostackie. oprócz wtopy z Irtyszem była jakaś mega kompromitacja Jagi w pucharach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,653 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
W sumie dobrze sie stalo, ze Jaga przegrala. Po sezonie pewnie znow sprzedadza pol skladu i bylby wstyd w Europie. A Lechia, Legia i Lech daja nadzieje, ze tej blazenady nie bedzie z mistrzem Malty. jeden mecz przegrali i już po drużynie? ciekawe wnioski A co bylo dwa lata temu? 3 miejsce w lidze, a pozniej wymiana skladu i walka o utrzymanie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
OM 2, Nantes 3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
W sumie dobrze sie stalo, ze Jaga przegrala. Po sezonie pewnie znow sprzedadza pol skladu i bylby wstyd w Europie. A Lechia, Legia i Lech daja nadzieje, ze tej blazenady nie bedzie z mistrzem Malty. co tam u was słychać w mieście ? na derby miasta w 3 lidze kopacze zakładają juz korki czy dalej w trampkach grają ?  To nie byl przytyk w Twoja strone. Taka prawda, ze Jaga opiera swoja polityke na wypromowaniu i sprzedaniu grajkow, dzieje sie tak od dawna i nie ma w tym nic zlego. Fajnie, ze dobrze Wam idzie w lidze, ale nie mam ochoty ogladac jak wicemistrz Malty robi Wam z dup jesien sredniowiecza. A nam dobrze idzie, ale to co napisales to takie dziecinne...i troche prostackie. oprócz wtopy z Irtyszem była jakaś mega kompromitacja Jagi w pucharach? Nie w tym rzecz czy byla. Nawet nie wiem czy Jaga sie zalapala jeszcze w ktorym sezonie do pucharow. Rzecz w tym, ze Jaga nie celuje w budowanie potegi, ale wypromowanie i sprzedanie (o czym juz pisalem) zawodnikow. Legia, Lechia i Lech daja nadzieje, ze tego wstydu nie bedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
W sumie dobrze sie stalo, ze Jaga przegrala. Po sezonie pewnie znow sprzedadza pol skladu i bylby wstyd w Europie. A Lechia, Legia i Lech daja nadzieje, ze tej blazenady nie bedzie z mistrzem Malty. co tam u was słychać w mieście ? na derby miasta w 3 lidze kopacze zakładają juz korki czy dalej w trampkach grają ?  To nie byl przytyk w Twoja strone. Taka prawda, ze Jaga opiera swoja polityke na wypromowaniu i sprzedaniu grajkow, dzieje sie tak od dawna i nie ma w tym nic zlego. Fajnie, ze dobrze Wam idzie w lidze, ale nie mam ochoty ogladac jak wicemistrz Malty robi Wam z dup jesien sredniowiecza. A nam dobrze idzie, ale to co napisales to takie dziecinne...i troche prostackie. chujowo że biorą za pół darmo i sprzedają za miliony bo szlachcic z Rzeszowa nie ma ochoty oglądać w tv jak przegrywają  meczu extraklasy na żywo nie widziałeś o stadionach europejskich nie wspominam ale drzeć łacha to pierwszy w dupie będąc i gówno widząc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Nie kończą się problemy Borussii Dortmund z chuliganami. Jak informuje policja, wczoraj zatrzymano 2 autokary z agresywnymi fanami BVB.
W autokarach znaleziono pirotechnikę, rękawice używane do sportów walki, kominiarki, leki przeciwbólowe, ubrania na zmianę, twarde narkotyki, zapas noży do chleba i napalm.
Część pasażerów została zatrzymana, zaś autokary eskortowane z powrotem do Dortmundu. W oświadczeniu policji czytamy: "Widać było, że te autokary nie zmierzały do Darmstadt aby pokojowo obejrzeć mecz, tylko aby sprowokować bijatykę z fanami Darmstadt."
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jaga, niestety nie rozumiesz i co gorsza - pokazujesz, ze nie zrozumiesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ten gość się zatrzymał w czasie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Jaga, niestety nie rozumiesz i co gorsza - pokazujesz, ze nie zrozumiesz. bo najedzony głodnego nigdy nie zrozumie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ten zjebany karny torresa zaważy 1-1 jak smuda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Griezman się wyleczył w poprzednim meczu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|