|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Najbardziej mnie ciesza te przegrane setki zl przez niedowiarkow obstawiajacych u bukmachera oraz mina Jelenia. Swoja droga w eliminacjach lub mistrzostwach swiata ostatnia nasza powazna wygrana z silnym rywalem byla wlasnie z Portugalia 20 lat temu. Miejmy nadzieje, ze klatwa Bonka i Piechniczka sie skonczyla i zaczniemy grac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175 |
Żałuje tylko tego że nie pojechałem na mecz przez brak kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Rasiak chyba zagrał pierwszy dobry mecz od potyczki z Izraelem choc przy takiej akcji sam na sam troszke zmaścił, ale brawa za walkę i poświęcenie! Strasznie jestem pozytywnie zaskoczony grą Lewandowskiego nie wiem czego w kadrze Janasa grał słabo wczoraj był profesorem każda piłka przemyślana zagrana z klepki normalnie z Portugalczykami nie kiedy grali w dziada(sytuacja kiedy kibice krzyczeli OLE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) Wogóle boczni obrońcy to grali fanatastycznie zwłaszcza Bronowicki nie zdziwie się jak już niedługo opuści Legie Zresztą nie ma tu kogo wymieniać bo wszyscy zagrali piękny futbol !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
he bilety u koniow po 50 zl kupilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102 |
Aż żałuję że nie nagrałem sobie tego meczu, czy może ktoś z Was to zrobił i byłaby szansa żeby wrzucił gdzieś na serwer?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Najbardziej mnie ciesza te przegrane setki zl przez niedowiarkow obstawiajacych u bukmachera ... Raczej chory powód do orgazmu ,ale sa różne dewiacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Chyba chodzi Mu o to, ze ciesza Go przegrane setki wielu osob, ktorzy na slepo obstawiali, ze Polacy przegraja...bo to Polacy. I ja sie raduje razem z Nim. Nie zgadzalem sie z opinia, ze typ na Portugalie jest najpewniejszy z tej kolejki, a wszyscy zaczynali kupon od nich, a pozniej sie zastanawiali co dolozyc, zeby wszedl, bo Portugalia to nawet nie ma sie co przejmowac...bedzie izzi.
Jestesmy swiadkami mody...mody grania przeciw Polakom gdziekolwiek i z kimkolwiek.
To jest tak samo glupie jak slepe granie na rodakow.
Ale nikt nigdy tego nie zrozumie, bez wzgledu na to czy do bukow poplyna dziesiatki czy miliony zlotych. I to jest wlasnie chore.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
w polsce po staremu czyli niektorzy na sama mysl ze polacy sporo przegrali sie masturbuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
Bronowicki & Golański... nigdy jeszcze nie widzialem tak grajacych bocznych obronców w kadrze Też na to zwróciłem uwagę. Golański pokazał to już w meczu z Serbią. Bronowicki zupełnie mnie zaskoczył. Po pierwsze, że gra nie po "swojej" stronie, a po drugie dlatego, że jest po kontuzji Co ciekawe, obaj grają w Polsce Ciekawe, co będzie jak wrócą Baszczu i Żewłak, bo do ich gry raczej przeczepiać się nie można, choć nie grają tak ofensywnie Czyżby ławka dla nich Ale to cieszy, że będzie rywalizacja
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Experto-Polacy wygrali, polaczki przegrali. Proste.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
w polsce po staremu czyli niektorzy na sama mysl ze polacy sporo przegrali sie masturbuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dla mnie kazdy jest kutasem jak zagral przeciwko Polsce wczoraj... a kutasy przegrywaja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
w polsce po staremu czyli niektorzy na sama mysl ze polacy sporo przegrali sie masturbuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dla mnie kazdy jest kutasem jak zagral przeciwko Polsce wczoraj... a kutasy przegrywaja... Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że sporo takich jest w Łodzi, bo Widzew po tyłku dostaje równo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja tez wczoraj grałem Portugalie, przegralem i nic sie ie stalo. Nie byl to przeciez ani moj ostatni nietrafiony typ.
Przy okazji każdych zawodow sportowych, gdzie Polska nie jest faworytem a sprawi niespodzianke, to od razu sa wpisy:
Ahahaha nie jestes patriota! etc
Wystarczylo spojzec co sie działo na QC jak Kubot ogrywał kolesi, albo jak wczoraj Polska wygrała.
Załosne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakby to był jakiś obowiazek grac zawsze Polakow, i dopingowac ich. Popadli niektorzy z was w jakas paranoje, teraz(po meczu) sie ciesza, kpia i szydza z innych a po MS tak nie mowiliscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Wiec skonczcie juz ta durna dyskusje, ze ten kto grał przeciwko Polsce jest jakis inny, gorszy, zly. Najdziwniejsze jest to, ze jesli jest taka niespodzianka, to zawsze po fakcie okazuje sie, ze jednak setki osob grały Polske, ale wspomnialy o tym w trakcie meczu(przy stanie 1:0 i 2:0) W bukmacherce nie ma miejsca na sentymenty, kazdy ma rpawo grac to co uwaza za stosowne.
Wspolczuje Amerykanom, ktorzy maja swoich przedstawicieli wlasciwie w kazdej dyscyplinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
@Czubek
Lupus(kutas) Cie pozdrawia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
@ Rene -> spójrz na nick ,pasuje jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
@ Gnom -> jeżeli to rzeczywiście dotyczy tych ,co "z urządu" i na slepo stawiają przeciw polskim druzynom ,to zgoda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
@ Rene -> spójrz na nick ,pasuje jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Czy ma ktoś nagrany ten mecz, bo niestety nie miałem przyjemności obejrzenia go.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
amkwish - widziałem ten nick A tak swoją drogą to takie teorie o k....ach powstają wtedy, gdy w czaszce ( znaczy się - czubie ) dochodzi do zderzenia szarych komórek w ilości dwóch ( czyli wszystkich ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Nie moge sie oduczyć obstawiania meczów z udziałem polskiej reprezentacji.
Po wczorajszej wtopie zrobiłem sobie mały bilans z ostatnich 10 spotkań Polaków ,które grałem :
/od wczorajszego wstecz/
Polska - Portugalia X2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Kazachstan - Polska 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Polska - Serbia X2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Polska - Finlandia over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Polska - Kostaryka over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Niemcy - Polska 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Polska - Ekwador 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Anglia - Polska 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Polska - Walia 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Polska - Austria over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
"Dziesiątka" to ,jak widać ostatnie mecze eliminacji MŚ'2006 ,3 mecze MŚ w Niemczech i 4 mecze eliminacji ME'2008.
Ciekawy jestem ,jak to wyszło u innych userów ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
w polsce po staremu czyli niektorzy na sama mysl ze polacy sporo przegrali sie masturbuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tu nie chodzi o bukmacherska solidarnosc. przez wczorajszy wynik 'wszyscy sie ciesza' ale wiekszosc polegla u buka. bo nie bylo 'jak zawsze'. przez to ze 'Ty' wtopiles Polska ma 3 punkty. i to sie liczy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Polska - Portugalia over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Kazachstan - Polska 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Polska - Serbia over ZWROT
Dania - Polska over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Polska - Kostaryka 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Niemcy - Polska 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Polska - Ekwador 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
u mnie chyba tak
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|