Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#686624 12/10/2006 07:18
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Najbardziej mnie ciesza te przegrane setki zl przez niedowiarkow obstawiajacych u bukmachera oraz mina Jelenia.
Swoja droga w eliminacjach lub mistrzostwach swiata ostatnia nasza powazna wygrana z silnym rywalem byla wlasnie z Portugalia 20 lat temu. Miejmy nadzieje, ze klatwa Bonka i Piechniczka sie skonczyla i zaczniemy grac.

Bonus: Unibet
#686625 12/10/2006 08:59
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,175
Żałuje tylko tego że nie pojechałem na mecz przez brak kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Rasiak chyba zagrał pierwszy dobry mecz od potyczki z Izraelem choc przy takiej akcji sam na sam troszke zmaścił, ale brawa za walkę i poświęcenie!
Strasznie jestem pozytywnie zaskoczony grą Lewandowskiego nie wiem czego w kadrze Janasa grał słabo wczoraj był profesorem każda piłka przemyślana zagrana z klepki normalnie z Portugalczykami nie kiedy grali w dziada(sytuacja kiedy kibice krzyczeli OLE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) Wogóle boczni obrońcy to grali fanatastycznie zwłaszcza Bronowicki nie zdziwie się jak już niedługo opuści Legie
Zresztą nie ma tu kogo wymieniać bo wszyscy zagrali piękny futbol !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#686626 12/10/2006 09:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
he bilety u koniow po 50 zl kupilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#686627 12/10/2006 09:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 102
Aż żałuję że nie nagrałem sobie tego meczu, czy może ktoś z Was to zrobił i byłaby szansa żeby wrzucił gdzieś na serwer?

#686628 12/10/2006 09:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Najbardziej mnie ciesza te przegrane setki zl przez niedowiarkow obstawiajacych u bukmachera ...

Raczej chory powód do orgazmu ,ale sa różne dewiacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#686629 12/10/2006 09:30
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Chyba chodzi Mu o to, ze ciesza Go przegrane setki wielu osob, ktorzy na slepo obstawiali, ze Polacy przegraja...bo to Polacy. I ja sie raduje razem z Nim. Nie zgadzalem sie z opinia, ze typ na Portugalie jest najpewniejszy z tej kolejki, a wszyscy zaczynali kupon od nich, a pozniej sie zastanawiali co dolozyc, zeby wszedl, bo Portugalia to nawet nie ma sie co przejmowac...bedzie izzi.

Jestesmy swiadkami mody...mody grania przeciw Polakom gdziekolwiek i z kimkolwiek.

To jest tak samo glupie jak slepe granie na rodakow.

Ale nikt nigdy tego nie zrozumie, bez wzgledu na to czy do bukow poplyna dziesiatki czy miliony zlotych. I to jest wlasnie chore.

#686630 12/10/2006 09:33
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
w polsce po staremu czyli niektorzy na sama mysl ze polacy sporo przegrali sie masturbuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#686631 12/10/2006 09:34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Quote
Bronowicki & Golański... nigdy jeszcze nie widzialem tak grajacych bocznych obronców w kadrze
Też na to zwróciłem uwagę. Golański pokazał to już w meczu z Serbią. Bronowicki zupełnie mnie zaskoczył. Po pierwsze, że gra nie po "swojej" stronie, a po drugie dlatego, że jest po kontuzji
Co ciekawe, obaj grają w Polsce
Ciekawe, co będzie jak wrócą Baszczu i Żewłak, bo do ich gry raczej przeczepiać się nie można, choć nie grają tak ofensywnie
Czyżby ławka dla nich
Ale to cieszy, że będzie rywalizacja

#686632 12/10/2006 09:35
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#686633 12/10/2006 09:38
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Experto-Polacy wygrali, polaczki przegrali. Proste.

#686634 12/10/2006 09:49
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Quote
w polsce po staremu czyli niektorzy na sama mysl ze polacy sporo przegrali sie masturbuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
dla mnie kazdy jest kutasem jak zagral przeciwko Polsce wczoraj... a kutasy przegrywaja...

#686635 12/10/2006 09:54
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Quote
Quote
w polsce po staremu czyli niektorzy na sama mysl ze polacy sporo przegrali sie masturbuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
dla mnie kazdy jest kutasem jak zagral przeciwko Polsce wczoraj... a kutasy przegrywaja...
Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że sporo takich jest w Łodzi, bo Widzew po tyłku dostaje równo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#686636 12/10/2006 09:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja tez wczoraj grałem Portugalie, przegralem i nic sie ie stalo. Nie byl to przeciez ani moj ostatni nietrafiony typ.

Przy okazji każdych zawodow sportowych, gdzie Polska nie jest faworytem a sprawi niespodzianke, to od razu sa wpisy:

Ahahaha nie jestes patriota! etc

Wystarczylo spojzec co sie działo na QC jak Kubot ogrywał kolesi, albo jak wczoraj Polska wygrała.

Załosne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jakby to był jakiś obowiazek grac zawsze Polakow, i dopingowac ich. Popadli niektorzy z was w jakas paranoje, teraz(po meczu) sie ciesza, kpia i szydza z innych a po MS tak nie mowiliscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Wiec skonczcie juz ta durna dyskusje, ze ten kto grał przeciwko Polsce jest jakis inny, gorszy, zly.
Najdziwniejsze jest to, ze jesli jest taka niespodzianka, to zawsze po fakcie okazuje sie, ze jednak setki osob grały Polske, ale wspomnialy o tym w trakcie meczu(przy stanie 1:0 i 2:0)
W bukmacherce nie ma miejsca na sentymenty, kazdy ma rpawo grac to co uwaza za stosowne.

Wspolczuje Amerykanom, ktorzy maja swoich przedstawicieli wlasciwie w kazdej dyscyplinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

@Czubek

Lupus(kutas) Cie pozdrawia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#686637 12/10/2006 10:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
@ Rene -> spójrz na nick ,pasuje jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

@ Gnom -> jeżeli to rzeczywiście dotyczy tych ,co "z urządu" i na slepo stawiają przeciw polskim druzynom ,to zgoda.

#686638 12/10/2006 10:06
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
@ Rene -> spójrz na nick ,pasuje jak znalazł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#686639 12/10/2006 10:13
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Czy ma ktoś nagrany ten mecz, bo niestety nie miałem przyjemności obejrzenia go.

#686640 12/10/2006 10:17
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
amkwish - widziałem ten nick
A tak swoją drogą to takie teorie o k....ach powstają wtedy, gdy w czaszce ( znaczy się - czubie ) dochodzi do zderzenia szarych komórek w ilości dwóch ( czyli wszystkich ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#686641 12/10/2006 10:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Nie moge sie oduczyć obstawiania meczów z udziałem polskiej reprezentacji.

Po wczorajszej wtopie zrobiłem sobie mały bilans z ostatnich 10 spotkań Polaków ,które grałem :

/od wczorajszego wstecz/

Polska - Portugalia X2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Kazachstan - Polska 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Polska - Serbia X2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Polska - Finlandia over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Polska - Kostaryka over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Niemcy - Polska 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Polska - Ekwador 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Anglia - Polska 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Polska - Walia 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Polska - Austria over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

"Dziesiątka" to ,jak widać ostatnie mecze eliminacji MŚ'2006 ,3 mecze MŚ w Niemczech i 4 mecze eliminacji ME'2008.


Ciekawy jestem ,jak to wyszło u innych userów ?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#686642 12/10/2006 10:25
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Quote
w polsce po staremu czyli niektorzy na sama mysl ze polacy sporo przegrali sie masturbuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
tu nie chodzi o bukmacherska solidarnosc. przez wczorajszy wynik 'wszyscy sie ciesza' ale wiekszosc polegla u buka. bo nie bylo 'jak zawsze'. przez to ze 'Ty' wtopiles Polska ma 3 punkty. i to sie liczy...

#686643 12/10/2006 10:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Polska - Portugalia over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Kazachstan - Polska 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Polska - Serbia over ZWROT

Dania - Polska over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Polska - Kostaryka 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Niemcy - Polska 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Polska - Ekwador 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

u mnie chyba tak

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty), 2,901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,833
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1