|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
w polsce po staremu czyli niektorzy na sama mysl ze polacy sporo przegrali sie masturbuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dla mnie kazdy jest kutasem jak zagral przeciwko Polsce wczoraj... a kutasy przegrywaja... W pieknych slowach podsumowales wielu ludzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Nie wiem co z takimi robic ale czasem przydaloby sie troszke lodu na glowke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Sam chcialem zagrac przeciw naszym, nie zagralem tylko dlatego ze opcja ktora bylem zainteresowany zostala zablokowana, to ci ze mnie kutas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
[quote] przez to ze 'Ty' wtopiles Polska ma 3 punkty. i to sie liczy... A ja myslaem ze Polska ma 3 punkty dlatego ze dobrze zagrala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
przez to ze 'Ty' wtopiles Polska ma 3 punkty w sumie to nie wtopilem, ale zaraz chyba wtopie na Kohlschreiber
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Czas Zurawskiego w kadrze na pewnien okres już się skończył, o tym że nie strzela bramek nawet nie wspominam bo to już norma ale sytuacji sobie oraz partnerom również w ogole nie wypracowuje. Czas posadzić ptaszka na ławe tak jak to zrobiono z Frankiem bo na samym smolarku daleko nie zajedziemy. Kowalczyk, Grzelak, Matusiak - następców nie brakuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
Ja teraz grałem 2, a na kuponie x2 Z Kazachstanem nie grałem Z Serbią niziutko grałem coś z poł/koniec i chyba nawet trafiłem, ale to były "grosze" Finów nie grałem Kostaryki też nie Trafiłem z Niemcami 2 Wcześniej 1 z Austrią u siebie Nie zawsze gram Polaków
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ciekawe ,że gdy we Włoszech trwało sadowe rozliczanie skandalu korupcyjnego ,to makaroniarze w tym samym czasie zdobywali Mistrza Świata.
W Polsce zawijają drukarzy ,"działaczy" ,piłkarzy ,jednego po drugim ,ale....skutkuje to coraz lepsza grą reprezentacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Jakieś wnioski ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Ja nie jestem zdziwiony wynikiem jak dla mnie to żaden cud ani sensacja po prostu tak powinny wyglądać wszystkie mecze Polski liczyłem na zwyciestwo przed meczem i nie zawiodłem się . Cieszy mnie dobra postawa repry , no i kuponiki powchodziły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
dla Polski za zwyciestwo i Portugali za over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Ozeszlol -ostatnio taki kuponik z wygrana Polski z dobrym zespolem w meczu o punkty wszedl jakies 20 lat temu, wiec nie wiem czy to nie lekki cud. A takie szczurki jak Hajto dalej marudza. A inna sprawa jaka mieli mine "fachowcy" stawiajacy gruba kase przeciw Polsce krzywo usmiechajacy sie przed TV i na stadionie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Czas Zurawskiego w kadrze na pewnien okres już się skończył, o tym że nie strzela bramek nawet nie wspominam bo to już norma ale sytuacji sobie oraz partnerom również w ogole nie wypracowuje. Nie wiem czy zauważyłeś, ale akurat wczoraj był motorem napędowym od którego zaczynała się większość akcji biało-czerwonych. To on wrzucał piłkę przy 1 golu, to on podawał do Rasiaka, gdy ten koszmarnie spartaczył. Itd. Poza tym przestańmy mu już tak wypominać te bramki. Żurawski w kadrze NIE JEST napastnikiem!Nie pamiętam już meczu, w którym zagrał by jako napastnik. Cały czas gra w środku pola, wraca się, rozgrywa i dogrywa piłki do Rasiaka/Smolarka. Słowem przejął rolę Szymkowiaka. A najważniejszą rolą rozgrywającego nie jest strzelanie goli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
No właśnie czyli potwierdasz, jeśli nie chcemy liczyć tylko na Smolarka w każdym meczu to za Żurawskiego powinien grać kto inny, prawdziwy napastnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
ale Rasiak to totalne drewno dalej nie miesci mi sie w glowie jak zmarnowal te pamietna sytuacje co wyszlo trzech naszych na bramkarza, gdyby byl tam zamiast rasiaka Ebi to juz byloby 3:0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
No właśnie czyli potwierdasz, jeśli nie chcemy liczyć tylko na Smolarka w każdym meczu to za Żurawskiego powinien grać kto inny, prawdziwy napastnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nic nie potwierdzam, nie rozumiesz co napisałem Żurawski to pomocnik chcesz zmieniać napastnika? to zmieniaj Rasiaka który w 2 ostatnich meczach grał jako napastnik i nic nie strzelił. Zresztą kiedy on wogóle coś strzelił? Seria Żurawskiego to przy nim chyba mały pikuś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
ale Rasiak to totalne drewno dalej nie miesci mi sie w glowie jak zmarnowal te pamietna sytuacje co wyszlo trzech naszych na bramkarza, gdyby byl tam zamiast rasiaka Ebi to juz byloby 3:0 moze sie nie znam na sedziowaniu, ale wg mnie ebi nie powinien brac udzialu w tej akcji, bo byl na wyraznym spalonym w momencie podania pilki do rasialdinho
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2006
Posty: 45 |
No właśnie czyli potwierdasz, jeśli nie chcemy liczyć tylko na Smolarka w każdym meczu to za Żurawskiego powinien grać kto inny, prawdziwy napastnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nic nie potwierdzam, nie rozumiesz co napisałem Żurawski to pomocnik chcesz zmieniać napastnika? to zmieniaj Rasiaka który w 2 ostatnich meczach grał jako napastnik i nic nie strzelił. Zresztą kiedy on wogóle coś strzelił? Seria Żurawskiego to przy nim chyba mały pikuś. Tutaj musze przyznac Ci racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To co Rasiak zrobił w momencie kiedy Polska poszła z kontrą i w zasadzie było 3 Polaków i Ricardo przechodzi ludzkie pojęcie! Było kilka takich akcji w których Rasiak zachował sie jak typowy amator <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Z reszta on cały czas biega jak zagubiony po tym boisku. To moja opinia o Rasiaku:że on w polu bramkowym jeszcze jako tako wygląda ale po za "16-tką" klękajcie narody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
moze sie nie znam na sedziowaniu, ale wg mnie ebi nie powinien brac udzialu w tej akcji, bo byl na wyraznym spalonym w momencie podania pilki do rasialdinho zdaje się, że ostatnio pozmieniali przepisy i liczy się tylko ten który dostanie piłkę. W tym przypadku był to Rasiak, który na spalonym nie był. A jeżeli inny zawodnik stoi z boku na spalonym, ale piłki nie otrzymuje to spalony nie jest odgwizdywany, a zawodnik ten może brać udział w akcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Z resztą co ja sie martwie, przeciez jak Jelen i krzynówek będą zdrowi to Ebi zajmie miejsce Żurawia i tyle będzie po nim w kadrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2006
Posty: 45 |
Z resztą co ja sie martwie, przeciez jak Jelen i krzynówek będą zdrowi to Ebi zajmie miejsce Żurawia i tyle będzie po nim w kadrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z tego co mi wiadomo to ty zajmujesz sie tenisem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I lepiej udzielaj sie w sprawach tenisa bo widze że o piłce masz marne pojęcie! Kolega Ci pisze że Zurawski nie jest napastnikiem w kadrze a ty dalej swoje!Wczoraj przy stanie 2-0 miał ważna role defensywną i spisał sie znakomicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I naprawde zasługuje na wysoka note za spotkanie z Portugalią. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
To moja opinia o Rasiaku:że on w polu bramkowym jeszcze jako tako wygląda ale po za "16-tką" klękajcie narody Kto wywalczył na 30 metrze albo i dalej piłke z dwoma portugalczykami i podał prostopadłą piłkę na sam na sam Smolarkowi ,który strzelił na 2:0 ? Jak nie uważnie oglądałes mecz albo co bardziej prawdopodobne nie chcesz zauważyc dobrego podania Rasiaka to nie nie pisz bzdur. Uważam po meczach z Kazachstanem i Portugalią ,że Rasiak wcale nie odstaje od reszty zespołu . Nie chce go wcale bronić itp. poprostu chce tylko ,żeby nie wypisywać głupowatych komentarzy na jego temat bo wiele osób widzi tylko to co złe !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
I lepiej udzielaj sie w sprawach tenisa bo widze że o piłce masz marne pojęcie! Na pewno większe niż inni dyskutanci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W piłce liczy sie strzelanie goli, jak ktoś jest napastnikiem i nie strzela goli od roku tylko sobie biega w srodku i bawi sie w rozgrywającego to w kadrze grać nie powinien, zwłaszcza gdy sa na jego miejsce lepsi zawodnicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Brak gry w klubie powinien byc gwozdziem do trumny dla tego pana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2006
Posty: 45 |
To Grzena była moja opinia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie chce wywołać kłótni nie o to chodzi napisałem tylko swoje zdanie na jego temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bład, który zrobił przy kontrze Polaków był po prostu amatorszczyzna i zdanie nie zmienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A to że wywalczył piłke, to raczej przez bład obronców Portugali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|