Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#686644 12/10/2006 10:27
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
Quote
w polsce po staremu czyli niektorzy na sama mysl ze polacy sporo przegrali sie masturbuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
dla mnie kazdy jest kutasem jak zagral przeciwko Polsce wczoraj... a kutasy przegrywaja...

W pieknych slowach podsumowales wielu ludzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Nie wiem co z takimi robic ale czasem przydaloby sie troszke lodu na glowke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Sam chcialem zagrac przeciw naszym, nie zagralem tylko dlatego ze opcja ktora bylem zainteresowany zostala zablokowana, to ci ze mnie kutas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#686645 12/10/2006 10:28
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
[quote] przez to ze 'Ty' wtopiles Polska ma 3 punkty. i to sie liczy...

A ja myslaem ze Polska ma 3 punkty dlatego ze dobrze zagrala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#686646 12/10/2006 10:30
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
przez to ze 'Ty' wtopiles Polska ma 3 punkty

w sumie to nie wtopilem, ale zaraz chyba wtopie na Kohlschreiber

#686647 12/10/2006 10:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Czas Zurawskiego w kadrze na pewnien okres już się skończył, o tym że nie strzela bramek nawet nie wspominam bo to już norma ale sytuacji sobie oraz partnerom również w ogole nie wypracowuje. Czas posadzić ptaszka na ławe tak jak to zrobiono z Frankiem bo na samym smolarku daleko nie zajedziemy. Kowalczyk, Grzelak, Matusiak - następców nie brakuje.

#686648 12/10/2006 10:32
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Ja teraz grałem 2, a na kuponie x2
Z Kazachstanem nie grałem
Z Serbią niziutko grałem coś z poł/koniec i chyba nawet trafiłem, ale to były "grosze"
Finów nie grałem
Kostaryki też nie
Trafiłem z Niemcami 2
Wcześniej 1 z Austrią u siebie
Nie zawsze gram Polaków

#686649 12/10/2006 10:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ciekawe ,że gdy we Włoszech trwało sadowe rozliczanie skandalu korupcyjnego ,to makaroniarze w tym samym czasie zdobywali Mistrza Świata.

W Polsce zawijają drukarzy ,"działaczy" ,piłkarzy ,jednego po drugim ,ale....skutkuje to coraz lepsza grą reprezentacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jakieś wnioski ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#686650 12/10/2006 10:34
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Ja nie jestem zdziwiony wynikiem jak dla mnie to żaden cud ani sensacja po prostu tak powinny wyglądać wszystkie mecze Polski liczyłem na zwyciestwo przed meczem i nie zawiodłem się . Cieszy mnie dobra postawa repry , no i kuponiki powchodziły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

dla Polski za zwyciestwo i Portugali za over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#686651 12/10/2006 10:48
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Ozeszlol -ostatnio taki kuponik z wygrana Polski z dobrym zespolem w meczu o punkty wszedl jakies 20 lat temu, wiec nie wiem czy to nie lekki cud. A takie szczurki jak Hajto dalej marudza.
A inna sprawa jaka mieli mine "fachowcy" stawiajacy gruba kase przeciw Polsce krzywo usmiechajacy sie przed TV i na stadionie.

#686652 12/10/2006 11:59
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
Czas Zurawskiego w kadrze na pewnien okres już się skończył, o tym że nie strzela bramek nawet nie wspominam bo to już norma ale sytuacji sobie oraz partnerom również w ogole nie wypracowuje.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale akurat wczoraj był motorem napędowym od którego zaczynała się większość akcji biało-czerwonych.

To on wrzucał piłkę przy 1 golu, to on podawał do Rasiaka, gdy ten koszmarnie spartaczył. Itd.

Poza tym przestańmy mu już tak wypominać te bramki.

Żurawski w kadrze NIE JEST napastnikiem!

Nie pamiętam już meczu, w którym zagrał by jako napastnik. Cały czas gra w środku pola, wraca się, rozgrywa i dogrywa piłki do Rasiaka/Smolarka. Słowem przejął rolę Szymkowiaka.

A najważniejszą rolą rozgrywającego nie jest strzelanie goli.

#686653 12/10/2006 12:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
No właśnie czyli potwierdasz, jeśli nie chcemy liczyć tylko na Smolarka w każdym meczu to za Żurawskiego powinien grać kto inny, prawdziwy napastnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#686654 12/10/2006 12:34
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
ale Rasiak to totalne drewno dalej nie miesci mi sie w glowie jak zmarnowal te pamietna sytuacje co wyszlo trzech naszych na bramkarza, gdyby byl tam zamiast rasiaka Ebi to juz byloby 3:0

#686655 12/10/2006 13:03
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
No właśnie czyli potwierdasz, jeśli nie chcemy liczyć tylko na Smolarka w każdym meczu to za Żurawskiego powinien grać kto inny, prawdziwy napastnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
nic nie potwierdzam, nie rozumiesz co napisałem

Żurawski to pomocnik
chcesz zmieniać napastnika?
to zmieniaj Rasiaka który w 2 ostatnich meczach grał jako napastnik i nic nie strzelił.
Zresztą kiedy on wogóle coś strzelił? Seria Żurawskiego to przy nim chyba mały pikuś.

#686656 12/10/2006 13:26
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
ale Rasiak to totalne drewno dalej nie miesci mi sie w glowie jak zmarnowal te pamietna sytuacje co wyszlo trzech naszych na bramkarza, gdyby byl tam zamiast rasiaka Ebi to juz byloby 3:0

moze sie nie znam na sedziowaniu, ale wg mnie ebi nie powinien brac udzialu w tej akcji, bo byl na wyraznym spalonym w momencie podania pilki do rasialdinho

#686657 12/10/2006 13:37
Dołączył: Sep 2006
Posty: 45
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 45
Quote
Quote
No właśnie czyli potwierdasz, jeśli nie chcemy liczyć tylko na Smolarka w każdym meczu to za Żurawskiego powinien grać kto inny, prawdziwy napastnik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
nic nie potwierdzam, nie rozumiesz co napisałem

Żurawski to pomocnik
chcesz zmieniać napastnika?
to zmieniaj Rasiaka który w 2 ostatnich meczach grał jako napastnik i nic nie strzelił.
Zresztą kiedy on wogóle coś strzelił? Seria Żurawskiego to przy nim chyba mały pikuś.

Tutaj musze przyznac Ci racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
To co Rasiak zrobił w momencie kiedy Polska poszła z kontrą i w zasadzie było 3 Polaków i Ricardo przechodzi ludzkie pojęcie!

Było kilka takich akcji w których Rasiak zachował sie jak typowy amator <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Z reszta on cały czas biega jak zagubiony po tym boisku.

To moja opinia o Rasiaku:że on w polu bramkowym jeszcze jako tako wygląda ale po za "16-tką" klękajcie narody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#686658 12/10/2006 13:47
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
moze sie nie znam na sedziowaniu, ale wg mnie ebi nie powinien brac udzialu w tej akcji, bo byl na wyraznym spalonym w momencie podania pilki do rasialdinho
zdaje się, że ostatnio pozmieniali przepisy i liczy się tylko ten który dostanie piłkę.
W tym przypadku był to Rasiak, który na spalonym nie był.

A jeżeli inny zawodnik stoi z boku na spalonym, ale piłki nie otrzymuje to spalony nie jest odgwizdywany, a zawodnik ten może brać udział w akcji.

#686659 12/10/2006 13:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Z resztą co ja sie martwie, przeciez jak Jelen i krzynówek będą zdrowi to Ebi zajmie miejsce Żurawia i tyle będzie po nim w kadrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#686660 12/10/2006 14:04
Dołączył: Sep 2006
Posty: 45
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 45
Quote
Z resztą co ja sie martwie, przeciez jak Jelen i krzynówek będą zdrowi to Ebi zajmie miejsce Żurawia i tyle będzie po nim w kadrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Z tego co mi wiadomo to ty zajmujesz sie tenisem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

I lepiej udzielaj sie w sprawach tenisa bo widze że o piłce masz marne pojęcie!

Kolega Ci pisze że Zurawski nie jest napastnikiem w kadrze a ty dalej swoje!Wczoraj przy stanie 2-0 miał ważna role defensywną i spisał sie znakomicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

I naprawde zasługuje na wysoka note za spotkanie z Portugalią. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#686661 12/10/2006 14:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Quote
To moja opinia o Rasiaku:że on w polu bramkowym jeszcze jako tako wygląda ale po za "16-tką" klękajcie narody



Kto wywalczył na 30 metrze albo i dalej piłke z dwoma portugalczykami i podał prostopadłą piłkę na sam na sam Smolarkowi ,który strzelił na 2:0 ? Jak nie uważnie oglądałes mecz albo co bardziej prawdopodobne nie chcesz zauważyc dobrego podania Rasiaka to nie nie pisz bzdur.

Uważam po meczach z Kazachstanem i Portugalią ,że Rasiak wcale nie odstaje od reszty zespołu .

Nie chce go wcale bronić itp. poprostu chce tylko ,żeby nie wypisywać głupowatych komentarzy na jego temat bo wiele osób widzi tylko to co złe !

#686662 12/10/2006 14:28
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Quote
I lepiej udzielaj sie w sprawach tenisa bo widze że o piłce masz marne pojęcie!
Na pewno większe niż inni dyskutanci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W piłce liczy sie strzelanie goli, jak ktoś jest napastnikiem i nie strzela goli od roku tylko sobie biega w srodku i bawi sie w rozgrywającego to w kadrze grać nie powinien, zwłaszcza gdy sa na jego miejsce lepsi zawodnicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Brak gry w klubie powinien byc gwozdziem do trumny dla tego pana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#686663 12/10/2006 14:32
Dołączył: Sep 2006
Posty: 45
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 45
To Grzena była moja opinia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Nie chce wywołać kłótni nie o to chodzi napisałem tylko swoje zdanie na jego temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bład, który zrobił przy kontrze Polaków był po prostu amatorszczyzna i zdanie nie zmienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A to że wywalczył piłke, to raczej przez bład obronców Portugali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, aker, Sensei, rafal08, rymoholik, Akhu, $-man, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec), 2,538 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1