|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2006
Posty: 45 |
I lepiej udzielaj sie w sprawach tenisa bo widze że o piłce masz marne pojęcie! Na pewno większe niż inni dyskutanci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W piłce liczy sie strzelanie goli, jak ktoś jest napastnikiem i nie strzela goli od roku tylko sobie biega w srodku i bawi sie w rozgrywającego to w kadrze grać nie powinien Tylko że on chyba sam sobie w środku nie biega od tak!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ma jakieś zadania od trenera i je wykonuje. Ty mi nie przegadasz o talencie Rasiaka a Ja ci nie przegadam na temat Zurawskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Liczy sie wynik całego zespołu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311 |
dajcie jakiegos linka zeby mozna bylo pobrac ten mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
widziałem tylko pierwszą połowę. czy nasi w drugiej zagrali też tak dobrze?
pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311 |
juz mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> http://torrenty.org/torrent/59938
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
ja też już dam sobie spokój - Piomila nie przegadam, bo już sobie wyrobił pogląd i niech sobie przy nim zostaje
dodam tylko jedno:
Lewandowski, Sobolewski, Błaszczykowski, Krzynówek - WON Z KADRY! Oni też nie strzelają bramek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
z Krzynowkiem to sie zgodze, za ten sparing powinien poleciec, z reszta nagrode dostal - lawke rezerwowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
http://sport.gazeta.pl/pilka/1,65046,3679880.html na razie widze mało filmów krążących po necie ..... chodzi oczywiście o atmosfere na trybunach , jak moi znajomi dojdą do siebie to coś powrzucam (mają aparat:>)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478 |
ja też już dam sobie spokój - Piomila nie przegadam, bo już sobie wyrobił pogląd i niech sobie przy nim zostaje
dodam tylko jedno:
Lewandowski, Sobolewski, Błaszczykowski, Krzynówek - WON Z KADRY! Oni też nie strzelają bramek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Widzac taki post musialem sie zalogowac i wypowiedziec bo az mnie krew zalewa gdy widze cos takiego! A co ma strzelanie bramek do dobrej gry?! Lewa i Sobol to sa pomocnicy ale DEFENSYWNI. Przytocze ci tu przyklad pd ktory gra wysmienicie ale nie strzela bramek - Makalele. A co do Blaszczykowskiego to juz mnie calkowicie rozbroiles! Widziales moze jak on walczyl? Bo cos mi siw zdaje ze ogladalem inny mecz niz ty. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
ja też już dam sobie spokój - Piomila nie przegadam, bo już sobie wyrobił pogląd i niech sobie przy nim zostaje
dodam tylko jedno:
Lewandowski, Sobolewski, Błaszczykowski, Krzynówek - WON Z KADRY! Oni też nie strzelają bramek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Widzac taki post musialem sie zalogowac i wypowiedziec bo az mnie krew zalewa gdy widze cos takiego! A co ma strzelanie bramek do dobrej gry?! Lewa i Sobol to sa pomocnicy ale DEFENSYWNI. Przytocze ci tu przyklad pd ktory gra wysmienicie ale nie strzela bramek - Makalele. A co do Blaszczykowskiego to juz mnie calkowicie rozbroiles! Widziales moze jak on walczyl? Bo cos mi siw zdaje ze ogladalem inny mecz niz ty. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" /> Nie nerwowo, Bzyku zazartowal dopasowujac sie do sposobu myslenia Piomila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478 |
Tak wlasnie czytajac poprzednie posty dochodze do takiego wniosku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478 |
(sorry za off topic) Biszop byles kiedys w Nowym Tomyslu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Lewandowski, Sobolewski, Błaszczykowski, Krzynówek - WON Z KADRY! Oni też nie strzelają bramek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Blaszczykowski jak wróci Jeleń to i tak nie pogra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lewandowski też paszoł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
(sorry za off topic) Biszop byles kiedys w Nowym Tomyslu? Wiele razy mam tam kilku znajomych, ale wiecej czasu spedzalem w Grodzisku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
panowie
nasi zagrali bombowo . wszyscy co do tego jesteśmy zgodni .
ale mnie się wydaje , że portugalia po obejrzeniu naszych z kazachami była przekonana , że na stojąco nas opykają / mówiąc oględnie olali nas / i spotkała ich sroga kara.
szybko dostali 2 bramy i uszło z nich powietrze a jak było dalej to widzieliśmy .
szkoda tej bramki straconej w doliczonym czasie .ale trudno .ważne , że dobrze się skończyło . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
za miesiąc nasi mają zagrać z belgami . wtedy zobaczymy czy mecz z portugalią to był wypadek przy pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czy jest stabilizacja poziomu . bo to jest najważniejsze
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
[color:"blue"] [i]POWTÓRKA MECZU POLSKA - PORTUGALIA: noc z piątku na sobotę, godzina 1:50, TVP3 [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
no dzieki Grzesiu, moze wreszcie skoncza patrzec na mnie jak na idiote, jak byloo dotychczas gdy mowilem ze z ciebie to dobry pleja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|