Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#686664 12/10/2006 14:37
Dołączył: Sep 2006
Posty: 45
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 45
Quote
Quote
I lepiej udzielaj sie w sprawach tenisa bo widze że o piłce masz marne pojęcie!
Na pewno większe niż inni dyskutanci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W piłce liczy sie strzelanie goli, jak ktoś jest napastnikiem i nie strzela goli od roku tylko sobie biega w srodku i bawi sie w rozgrywającego to w kadrze grać nie powinien

Tylko że on chyba sam sobie w środku nie biega od tak!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ma jakieś zadania od trenera i je wykonuje.

Ty mi nie przegadasz o talencie Rasiaka a Ja ci nie przegadam na temat Zurawskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Liczy sie wynik całego zespołu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#686665 12/10/2006 14:47
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311
dajcie jakiegos linka zeby mozna bylo pobrac ten mecz

#686666 12/10/2006 15:19
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
widziałem tylko pierwszą połowę. czy nasi w drugiej zagrali też tak dobrze?

pzdr

#686667 12/10/2006 15:21
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311
juz mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> http://torrenty.org/torrent/59938

#686668 12/10/2006 15:24
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
ja też już dam sobie spokój - Piomila nie przegadam, bo już sobie wyrobił pogląd i niech sobie przy nim zostaje

dodam tylko jedno:

Lewandowski, Sobolewski, Błaszczykowski, Krzynówek - WON Z KADRY! Oni też nie strzelają bramek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#686669 12/10/2006 16:08
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
z Krzynowkiem to sie zgodze, za ten sparing powinien poleciec, z reszta nagrode dostal - lawke rezerwowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#686670 12/10/2006 16:19
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252

http://sport.gazeta.pl/pilka/1,65046,3679880.html


na razie widze mało filmów krążących po necie .....
chodzi oczywiście o atmosfere na trybunach , jak moi znajomi dojdą do siebie to coś powrzucam (mają aparat:>)

#686671 12/10/2006 16:51
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
Quote
ja też już dam sobie spokój - Piomila nie przegadam, bo już sobie wyrobił pogląd i niech sobie przy nim zostaje

dodam tylko jedno:

Lewandowski, Sobolewski, Błaszczykowski, Krzynówek - WON Z KADRY! Oni też nie strzelają bramek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Widzac taki post musialem sie zalogowac i wypowiedziec bo az mnie krew zalewa gdy widze cos takiego! A co ma strzelanie bramek do dobrej gry?! Lewa i Sobol to sa pomocnicy ale DEFENSYWNI. Przytocze ci tu przyklad pd ktory gra wysmienicie ale nie strzela bramek - Makalele. A co do Blaszczykowskiego to juz mnie calkowicie rozbroiles! Widziales moze jak on walczyl? Bo cos mi siw zdaje ze ogladalem inny mecz niz ty. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

#686672 12/10/2006 16:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
Quote
ja też już dam sobie spokój - Piomila nie przegadam, bo już sobie wyrobił pogląd i niech sobie przy nim zostaje

dodam tylko jedno:

Lewandowski, Sobolewski, Błaszczykowski, Krzynówek - WON Z KADRY! Oni też nie strzelają bramek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Widzac taki post musialem sie zalogowac i wypowiedziec bo az mnie krew zalewa gdy widze cos takiego! A co ma strzelanie bramek do dobrej gry?! Lewa i Sobol to sa pomocnicy ale DEFENSYWNI. Przytocze ci tu przyklad pd ktory gra wysmienicie ale nie strzela bramek - Makalele. A co do Blaszczykowskiego to juz mnie calkowicie rozbroiles! Widziales moze jak on walczyl? Bo cos mi siw zdaje ze ogladalem inny mecz niz ty. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Nie nerwowo, Bzyku zazartowal dopasowujac sie do sposobu myslenia Piomila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#686673 12/10/2006 17:00
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
Tak wlasnie czytajac poprzednie posty dochodze do takiego wniosku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

#686674 12/10/2006 17:03
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
(sorry za off topic) Biszop byles kiedys w Nowym Tomyslu?

#686675 12/10/2006 17:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Quote
Lewandowski, Sobolewski, Błaszczykowski, Krzynówek - WON Z KADRY! Oni też nie strzelają bramek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Blaszczykowski jak wróci Jeleń to i tak nie pogra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lewandowski też paszoł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#686676 12/10/2006 18:43
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
(sorry za off topic) Biszop byles kiedys w Nowym Tomyslu?

Wiele razy mam tam kilku znajomych, ale wiecej czasu spedzalem w Grodzisku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#686677 12/10/2006 19:05
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
panowie


nasi zagrali bombowo . wszyscy co do tego jesteśmy zgodni .

ale mnie się wydaje , że portugalia po obejrzeniu naszych z kazachami była przekonana , że na stojąco nas opykają / mówiąc oględnie olali nas / i spotkała ich sroga kara.

szybko dostali 2 bramy i uszło z nich powietrze a jak było dalej to widzieliśmy .

szkoda tej bramki straconej w doliczonym czasie .ale trudno .ważne , że dobrze się skończyło . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />


za miesiąc nasi mają zagrać z belgami . wtedy zobaczymy czy mecz z portugalią to był wypadek przy pracy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czy jest stabilizacja poziomu . bo to jest najważniejsze


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#686678 12/10/2006 22:01
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
[color:"blue"] [i]POWTÓRKA MECZU POLSKA - PORTUGALIA: noc z piątku na sobotę, godzina 1:50, TVP3 [/color]

#686679 17/10/2006 17:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
no dzieki Grzesiu, moze wreszcie skoncza patrzec na mnie jak na idiote, jak byloo dotychczas gdy mowilem ze z ciebie to dobry pleja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro

Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, 11kera11), 2,126 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,197
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1