Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 62 z 115 1 2 60 61 62 63 64 114 115
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Sensei
Zawsze się zastanawiałem o co tam chodziło i jedyne co mi przychodziło na myśl to , to że Hohwander był ŻYDEM i zmienił nazwisko na polskie

Nad tym się nie zastanawiałem,
ale sądzę że chodziło o zachowanie zwykłej anonimowości,
bez dodatkowych podtekstów. smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Potop na pedałen7

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,757
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,757
Likes: 10
Okej , trochę źle zinterpretować scene, bo to wyglądało tak jakby Bon Czak się poprawił przedstawiając Kowalewskiego

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Bon Czak

smile

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Tak wiem- autokorekta

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Termalica BB Nieciecza -1.0
Termalica BB Nieciecza v Lechia Gdańsk
(Alternatywny handicap azjatycki) 17/02/2017 6,600

jazda słonie z najemnikami boks

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by jaga1920
ładuję bts w Turynie @2.6 za duży kurs wg mnie vamooos
lapsi jaga a tondela szczeli zza firany?. Jaki dzis fart. Idę na stok. Zagaduje do chłopa jak warunki a on mi daje karnet i śmiga za free. Dałem mu dyche ale dyche mi w kasie oddadzą bo to kaucja za kartę. Farcik

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
ty to masz niesamowity fart smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
laugh

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by Warren
ty to masz niesamowity fart smile
trzeba sobie radzić w życiu. Jutro też upoluje darmoszke albo half Price.

Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
M
Czy Państwo to widzą?
Czy Państwo to widzą?
M Offline
Dołączył: Jul 2012
Posty: 15,565
Otwieram popcorn i chetnie poczytam co bylo dalej

Dołączył: May 2001
Posty: 31,452
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,452
Likes: 2
Originally Posted by Sensei
Okej , trochę źle zinterpretować scene, bo to wyglądało tak jakby Bon Czak się poprawił przedstawiając Kowalewskiego

w sumie czy ja wiem,akurat Kowalewski to Zyd

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Originally Posted by beks
Originally Posted by jaga1920
ładuję bts w Turynie @2.6 za duży kurs wg mnie vamooos
lapsi jaga a tondela szczeli zza firany?. Jaki dzis fart. Idę na stok. Zagaduje do chłopa jak warunki a on mi daje karnet i śmiga za free. Dałem mu dyche ale dyche mi w kasie oddadzą bo to kaucja za kartę. Farcik

Fart to bedzie jak Barca przejdzie PSG smile

Ale cieszmy sie z malych rzeczy

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by mafia
Otwieram popcorn i chetnie poczytam co bylo dalej
znalazł na stoku banknot 500 pln ale nie podnosił bo był w śniegu wink

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
jak nie oddadzą dychy w kasie to dopiero będzie avanti smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
ale seta

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
ajjj Misak

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Nie musicie wierzyć. To normalna praktyka jak ktoś ma karnet cały dzień a ja szedłem na wieczorną sesję jeździć. Ja mam 2h w Pieniny i blisko Chorwacja i to są pełne rządy i kara hehe

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Sensei
Zawsze się zastanawiałem o co tam chodziło i jedyne co mi przychodziło na myśl to , to że Hohwander był ŻYDEM i zmienił nazwisko na polskie

Nad tym się nie zastanawiałem,
ale sądzę że chodziło o zachowanie zwykłej anonimowości,
bez dodatkowych podtekstów. smile

To było po prostu przedstawienie przez Chrostowicza (granego przez Jerzego Bończaka), który to był asystentem kierownika produkcji - kierownika produkcji "Ostatniej paróweczki", czyli Jana Hochwandera (granego przez Krzysztofa Kowalewskiego) i siebie samego - asystenta reżysera.

Potwierdzeniem tego jest wcześniejsza scena kiedy to kierownik produkcji przychodzi z "bardzo porządną dziewczyną" Olą i wywiązuje się dialog z robotnikami:
- Konczymy sniadanie i robimy'
- Sniadanie to wy w domu jedzcie, bo mi tu rezyser na glowe wlazi'
- Te, co to za jeden?'
- Kierownik produkcji, Hochwander, przyszedl z kobita i szpanuje...'
Czy cos takiego, dokladnie slow nie pamietam, ale chyba pamietacie?




Tutaj mamy od 51:05. Chrostowicz - asystent kierownika produkcji filmu "Ostatnia paróweczka hrabiego Barry Kenta", wchodząc do domu obcych ludzi jako podległy kierownikowi zabiera głos, dopytując o poszukiwanego Palucha, albowiem kierownik nie może wszak zniżyć się do poziomu ludzi z domostwa, w którym są, poza tym od tego ma asystenta.

Szturchnięcie z 51:08 można wytłumaczyć tylko przez to, że zgodnie z zasadami savoir vivre należy stosować ogólną zasadę, by osobę mniej ważną, młodszą, stojącą niżej w hierarchii służbowej przedstawiać osobie ważniejszej, stojącej wyżej w hierarchii służbowej. Dlatego, kiedy to Pan Zdzisław Dyrma przedstawił się asystentowi Chrostowiczowi, ten powinien przedstawić się jako pierwszy. Natomiast w rzeczonej sytuacji Chrostowicz najpierw przedstawia kierownika, zaś następnie siebie.

W takim przypadku asystent nie mógł przedstawiać Hochwandera Zdzisławowi Dyrmanowi, albowiem w czasie przedstawiania Hochwandera Zdzisławowi jeszcze sam Zdzisława nie zapoznał, gdyż nie odpowiedział na jego chęć zapoznania "Zdzisław Dyrman zasadniczo".

Pzdr!

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by beks
Nie musicie wierzyć. To normalna praktyka jak ktoś ma karnet cały dzień a ja szedłem na wieczorną sesję jeździć. Ja mam 2h w Pieniny i blisko Chorwacja i to są pełne rządy i kara hehe

stań gdzieś przy sklepie na kubku na 2 godzinki to za wachę się zwróci smile

Strona 62 z 115 1 2 60 61 62 63 64 114 115

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1