Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Goget, ogólnie wszystko racja. sam miałem taki okaz, gdzie punkty o samopoczuciu, wypominamniu i docenianiu były nazbyt eksponowane i zbyt często wprowadzane w życie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />.

ale teraz mam model bezawaryjny! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> pół roku, żadnego focha! żadnego kichawego humorku, scen i temu podobnych debilizmów pt 'jestem samica' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

....ale..."meczy mnie stan, w ktory sie wprawiam myslac o dziewczynie, z ktora sie rozszedlem ponad 1,5 roku temu"

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> kurde, też to mam.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Denerwuje mnie jak czuje, że coś wejdzie a nie postawie i to wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Mm to samo, wlasciwie to codzienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Waham sie i waham, az w koncu odpuszcze, a to wchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
denerwuje mnie ze zaczyna pizdzic z rana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Quote
denerwuje mnie ze zaczyna pizdzic z rana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Zgadza sie a jak ktos jeszcze mieszka w oklicach Suwałk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
"meczy mnie stan, w ktory sie wprawiam myslac o dziewczynie, z ktora sie rozszedlem ponad 1,5 roku temu"

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> kurde, też to mam.

a dostaliscie kiedys sms'a o tresci, ze jest szczelsiwa z nowym chlopakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
*szczesliwa

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
dostalem pocisk od laski. nc

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
dostalem pocisk od laski. nc

Stary nie pierwszy i nie ostatni raz , wiec nie przejmuj sie takimi rzeczami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Quote
Quote
"meczy mnie stan, w ktory sie wprawiam myslac o dziewczynie, z ktora sie rozszedlem ponad 1,5 roku temu"

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> kurde, też to mam.

a dostaliscie kiedys sms'a o tresci, ze jest szczelsiwa z nowym chlopakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Hehehe też tak miałem, tylko że szkoda że po jakimś czasie ten nowy chłopak jej się znudził i znowu sobie przypomniała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
kobiety - ale twardym trza być a nie mientkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Quote
Quote
denerwuje mnie ze zaczyna pizdzic z rana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Zgadza sie a jak ktos jeszcze mieszka w oklicach Suwałk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Ja jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 9 km od bieguna zimna w Polsce 25 km od Suwałk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i wcale nie pizdzi jak sie kurtke załozy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Dalem wczoraj po oczach z lekka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> sprawdzam sobie wczorajszy kuponik i wkurwil mnie Cork bo jako jedyny mecz nie siadl eh ile to juz razy

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
Quote
Quote
denerwuje, a w zasadzie meczy mnie stan, w ktory sie wprawiam myslac o dziewczynie, z ktora sie rozszedlem ponad 1,5 roku temu...

Mam to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Eche te baby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

U mnie to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

u mnie też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
A u mnie nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
Quote
Quote
Quote
denerwuje, a w zasadzie meczy mnie stan, w ktory sie wprawiam myslac o dziewczynie, z ktora sie rozszedlem ponad 1,5 roku temu...

Mam to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Eche te baby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

U mnie to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

u mnie też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
w nocy z srody na czwartek, snily mi sie, dwa koszamry z nia w roli glownej... to tez mnie denerwuje...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
Quote
Quote
Quote
[quote]denerwuje, a w zasadzie meczy mnie stan, w ktory sie wprawiam myslac o dziewczynie, z ktora sie rozszedlem ponad 1,5 roku temu...

Mam to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Eche te baby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

U mnie to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

u mnie też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
w nocy z srody na czwartek, snily mi sie, dwa koszamry z nia w roli glownej... to tez mnie denerwuje... [/quote]

to wszystko to jest nic... porównując do tego co ja mam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
brudne turasy z galatasaray:(

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
A mnie najbardziej wkurzają gamonie, co znają kilkanaście drużyn piłkarskich i to najczęściej z tylko nazwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i podają profesjonalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> typy z kursami 1.10 - 1.25 w porywach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
mi się sniła przez ostatnie 5 nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

ale dlatego, że zerwała ze mną niedawno, tydzień temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
a i denerwuje mnie, że zaproponowała mi przyjaźń zamiast związku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Quote
mi się sniła przez ostatnie 5 nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

ale dlatego, że zerwała ze mną niedawno, tydzień temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
ja sie rozstalem z nia 21 marca 2005... mozna powiedziec, ze sie rozeszlismy za porouzmieniem stron, po burzliwej dyskusji, dajac sobie buzi na dowidzenia... czasem sie zastanawiam dlaczego czasem o niej mysle - choc nasz zwiazek, ktory trwal prawie 3 lata mial lepsze i gorsze momenty... nie wiem czy to zazdrosc, ze dzieli z nia zycie kto inny, czy tez zlosc, ze mimo, ze duza jej ofiarowalem to nic z tego nie wyszlo... ogolnie jak ja spotykam to uginaja mi sie nogi... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,544
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1