|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Goget, ogólnie wszystko racja. sam miałem taki okaz, gdzie punkty o samopoczuciu, wypominamniu i docenianiu były nazbyt eksponowane i zbyt często wprowadzane w życie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />.
ale teraz mam model bezawaryjny! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> pół roku, żadnego focha! żadnego kichawego humorku, scen i temu podobnych debilizmów pt 'jestem samica' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
....ale..."meczy mnie stan, w ktory sie wprawiam myslac o dziewczynie, z ktora sie rozszedlem ponad 1,5 roku temu"
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> kurde, też to mam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Denerwuje mnie jak czuje, że coś wejdzie a nie postawie i to wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Mm to samo, wlasciwie to codzienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Waham sie i waham, az w koncu odpuszcze, a to wchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689 |
denerwuje mnie ze zaczyna pizdzic z rana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
denerwuje mnie ze zaczyna pizdzic z rana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Zgadza sie a jak ktos jeszcze mieszka w oklicach Suwałk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
"meczy mnie stan, w ktory sie wprawiam myslac o dziewczynie, z ktora sie rozszedlem ponad 1,5 roku temu"
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> kurde, też to mam. a dostaliscie kiedys sms'a o tresci, ze jest szczelsiwa z nowym chlopakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
dostalem pocisk od laski. nc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
dostalem pocisk od laski. nc Stary nie pierwszy i nie ostatni raz , wiec nie przejmuj sie takimi rzeczami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
"meczy mnie stan, w ktory sie wprawiam myslac o dziewczynie, z ktora sie rozszedlem ponad 1,5 roku temu"
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> kurde, też to mam. a dostaliscie kiedys sms'a o tresci, ze jest szczelsiwa z nowym chlopakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Hehehe też tak miałem, tylko że szkoda że po jakimś czasie ten nowy chłopak jej się znudził i znowu sobie przypomniała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> kobiety - ale twardym trza być a nie mientkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
denerwuje mnie ze zaczyna pizdzic z rana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Zgadza sie a jak ktos jeszcze mieszka w oklicach Suwałk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ja jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 9 km od bieguna zimna w Polsce 25 km od Suwałk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i wcale nie pizdzi jak sie kurtke załozy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Dalem wczoraj po oczach z lekka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> sprawdzam sobie wczorajszy kuponik i wkurwil mnie Cork bo jako jedyny mecz nie siadl eh ile to juz razy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
denerwuje, a w zasadzie meczy mnie stan, w ktory sie wprawiam myslac o dziewczynie, z ktora sie rozszedlem ponad 1,5 roku temu... Mam to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Eche te baby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> U mnie to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> u mnie też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
A u mnie nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
denerwuje, a w zasadzie meczy mnie stan, w ktory sie wprawiam myslac o dziewczynie, z ktora sie rozszedlem ponad 1,5 roku temu... Mam to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Eche te baby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> U mnie to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> u mnie też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> w nocy z srody na czwartek, snily mi sie, dwa koszamry z nia w roli glownej... to tez mnie denerwuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
[quote]denerwuje, a w zasadzie meczy mnie stan, w ktory sie wprawiam myslac o dziewczynie, z ktora sie rozszedlem ponad 1,5 roku temu... Mam to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Eche te baby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> U mnie to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> u mnie też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> w nocy z srody na czwartek, snily mi sie, dwa koszamry z nia w roli glownej... to tez mnie denerwuje... [/quote] to wszystko to jest nic... porównując do tego co ja mam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
brudne turasy z galatasaray:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,711 |
A mnie najbardziej wkurzają gamonie, co znają kilkanaście drużyn piłkarskich i to najczęściej z tylko nazwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i podają profesjonalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> typy z kursami 1.10 - 1.25 w porywach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
mi się sniła przez ostatnie 5 nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
ale dlatego, że zerwała ze mną niedawno, tydzień temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
a i denerwuje mnie, że zaproponowała mi przyjaźń zamiast związku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
mi się sniła przez ostatnie 5 nocy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
ale dlatego, że zerwała ze mną niedawno, tydzień temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ja sie rozstalem z nia 21 marca 2005... mozna powiedziec, ze sie rozeszlismy za porouzmieniem stron, po burzliwej dyskusji, dajac sobie buzi na dowidzenia... czasem sie zastanawiam dlaczego czasem o niej mysle - choc nasz zwiazek, ktory trwal prawie 3 lata mial lepsze i gorsze momenty... nie wiem czy to zazdrosc, ze dzieli z nia zycie kto inny, czy tez zlosc, ze mimo, ze duza jej ofiarowalem to nic z tego nie wyszlo... ogolnie jak ja spotykam to uginaja mi sie nogi... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|