Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#687074 11/10/2006 14:27
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Linki do poprzednich dwóch części : Część 1 [mecz.org] i Część 2 [mecz.org]

Temat, który zapoczątkowałem nieźle się rozrósł, widocznie nerwowy z nas naród <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tym razem ponarzekam sobie trochę na kobiety. Poniżej w skrócie co mnie u kobiet denerwuje i nie lubie gdy u nich występuje :

- papierosy. Jak kobieta pali to od razu jest u mnie skreślona. W tej kwestii nie akceptuje równouprawnienia

- alkohol. Tutaj chodzi mi nie tyle o picie bo tego kobietom nie bronie, na piwko do pubu zawsze można się wybrać z dziewczyną czy wypić kieliszka na imprezie. Jednak jak dziewczyna co impreze traci kontakt ze światem to coś jest nie tak. Najlepsze są takie, które się same chwalą ile wypiły ostatnio i jaką miały "banie" tak jakby mi miały tym zaimponować. Pomijając fakt, że zwykle sobie dodają tego alkoholu do tego, który rzeczywiście wypiły.

- kobiece samopoczucie. Rozumiem miesiączka te sprawy, te kilka dni marudzenia jakoś przeboleje. Problem w tym, że one się źle czują cały czas. Jak nie brzuszek mnie boli, to główka, to włosy. I to żeby kilka sztuk na km2, ale praktycznie wszystkie tak marudzą. Nie wiem czy rzeczywiście im coś jest czy tylko chcą wzbudzić w nas instynkty opiekuńcze.

- telefon komórkowy. To urządzenie powinno być zabronione dla kobiet lub powinno się włączać na 15 minut w ciągu godziny. Rozumiem ważna sprawa dzwonimy lub piszemy smsa i chowamy telefon. Znam jednak multum okazów, które potrafią przyjść np. do pubu na piwo i cały czas bawić się telefonem nie zamieniając z nikim ani słowa. Kilkukrotne zwrócenie uwagi za każdym razem kończy się stwierdzeniem : "jeszcze tylko jeden sms". Moja dorastająca siostra przed komórką z pustym kontem potrafi przesiedzieć po 3-4 godziny dziennie. Właśnie palenia papierosów i bawienia się telefonem w towarzystwie nie trawię najbardziej.

- pokemonowe pismo i pokemonowe słówka. Dostęp do telefonu komórkowego, ogłupiającej prasy (Bravo, Popcorn itd.), telenowel, gadu-gadu, blogów to dla wielu dziewczyn idealne pranie mózgu. CiO PoRaBiAsHH ? i wszystko jasne, że lepiej się trzymać z daleka. W dobie internetu naprawdę współczuję młodemu pokoleniu, bo za 5-6 lat znaleść normalną dziewczynę z nieprzepranym mózgiem będzie niezwykle trudno.

- wypominanie i docenienie. No tak można zrobić tysiące dobrych uczynków dla naszej lubej ale wystarczy chociaż raz podpaść i minie dużo czasu zanim przestaniemy o tym słyszeć. Jeżeli się coś popsuje to zazwyczaj oczywiście my musimy to poprawiać i wyciągać rękę bo kobieca duma na to niepozwala.

Nazbierałaby się jeszcze tego z setka, ale napisałem te ważniejsze, które mi wpadły do głowy. Swoją drogą jestem ciekaw jakby ta lista wyglądała u kobiet. Pewnie by się czepiały o obstawianie meczów i chodzenie na piwo z kolegami zamiast oglądać z nimi kolejny odcinek na wspólnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Goget, piękny tekst, podpisuje się pod nim w każdym punkcie (no z papierosami aż tak radykalny nie jestem, chociaż też nie lubię) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dorzucę jeszcze dziewczyny, które klną jak szewcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> O jak ja tego nie znoszę...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Goget mądrze prawi, polać mu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> mam w zupełności identyczne zdanie co do papierosów, alkoholu, pokemonowego pisma...rozumku zresztą też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ..jedynie co dobre, to że moje koleżanki nie mają tych problemów z ciągłym używaniem komórek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Zakaz alkocholu dla płci żeńskiej. Kur.. jak widze te zachlane lafiryndy to bym na izbę wrzucił , neich śpią na ziemi:/:/

Rosja mnie wnerwiła za stres:)

Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
Zdenerwowała mnie reprezentacja. Zawsze gra przeciwnie do tego co postawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Goget, świetny tekst <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Proponuję założyc temat pt "Co Was denerwuje u kobiet?" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> chyba sporo by się tego uzbierało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

wow, chciałem napisać jeszcze co mnie denerwuje, ale dziś nic mnie nie denerwuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
denerwuja mnie debile ktorzy w nocy podjada na kilka metrow napier... światłami po lusterkach. No mam ochote zawsze gwałtownie zachamować niech chu... sie strachu naje.Zawsze sie staram jechac za kims poza zasiegiem swoich swiatel bo to kurew... oslepia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
To ja tez se ponarzekam, a co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

1. Denerwuje mnie to, jak w Białymstoku dziala komunikacja miejska. Wracajac powiedzmy o 23 od dziewczyny jestem skazany na taxowke, bo autobusy nocne kursuja tylko w jakiestam soboty. Wlasnie robie prawko, ale poki je zrobie to mnie to bedzie wkurzalo. Natomiast zarowno keidy bede mial to prawko, jak i w tej chwili kiedy chodzi o taxowki to wkurza rzecz druga:

2. BRAK KASY - ratunku! przeciez ona idzie jak woda. Nie mam dochodow poza stypendium sportowym (466 zl miesiecznie) + "kieszonkowe" od rodzinki. i zwykle w polowie miesiaca juz polowe tego wydam...a mialem zbierac z tego stypendium na cos...

3. Brak czasu - szkola+treningi 5 razy w tygodniu + angielski 2 razy w tygodniu + prawko + dziewczyna i nie ma czasu zeby usiasc...a jeszcze trzeba sie przeciez uczyc...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Pozbadz sie dziewczyny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />


Kiedys juz pisałem o tych papierosach, cieszy, iz tyle osob ma podobne zdanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja jestemna to bardzo cięty, chocbym nie wiem jaka pieknosc siadla kolo mnie, pali to bye <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kilka lat temu bedąc w pubie w czeskim Cieszynie, jedna z kolezanek dmuchneła mi dymem w twarz, kiepski zart, gdyby była kolesiem to by oberwała, ale ze kobiet nie bije, to dostała solidna zjebke i od tej pory juz nie jest mą kolezanka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Jedno co mnie jeszcze u nich irytuje, to wrodzona niepunktualnosc.

Mam taka jedna koleżanke, jak gdzies mamy isc razem to sie umawiamy na np 10 na rynku, wychodze z domu 10:10, bo wiem, ze i tak sie spozni, 10:15 jestem na miejscu, czekam 15min, potem ona dzwoni, ze juz zaraz bedzie a pojawia sie po kolejnych 15minutach(bo włosy suszyła). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Jej rekord to 1,5h, ja w tym czasie zdazyłem wrocic do domu, zrobić sobie herbate, przejzec telegazete <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Wtedy tez ja tez ochrzaniłem niezle, i od tego czasu spoznia sie w granicach 20min.
Poniżej tej granicy nie zejdze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Quote
W dobie internetu naprawdę współczuję młodemu pokoleniu, bo za 5-6 lat znaleść normalną dziewczynę z nieprzepranym mózgiem będzie niezwykle trudno.
odpowiedź mojej koleżanki:
"to samo tyczy sie facetów.. za kilka lat nie znajdzie sie faceta bez fiuta przed monitorem"

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
fajnie te wywody dot.kobiet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> no i... niestety ale praktycznie z kazdym wspomnianym przez Was punktem muszę sie zgodzić... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Przyszłym pokoleniom to szczerze współczuje, bo to wszystko naprawde zmierza w fatalnym kierunku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Ewolucja się cofa jak nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

i przy okazji:
Wkurza mnie ,ze mam zrąbany TV i nie objerzałem wczoraj ponoć najlepszego meczu Polskiej reprezentacji od wieeeelu wieeeelu lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Teraz to żałuje, ze nie wybrałem sie do jakiegoś pubu, no ale... kto się mógł spodziewać, ze tak to wszystko sie potoczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> POLSKA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Deneruwją mnie kursy na remis (np. Serie B - wszystkie ponizej 3; we francji trzy kursy ponizej 3 - jak tu wyżyć z tego?)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Denerwuje mnie pikajcaca 90 min na sooccerstand lub llivescore przy wyniku roznica tylko jednego gola np 1:0 2:1 0:1 1:2 itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> plus dodatkowy dreszczyk jak to jest 1 albo ostatni mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czyz nie jest tak

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
denerwuje mnie gdy wstaje o 10 z łózka, w piątek 13-ego, włączam neostrade a ta mi nie działa aż do 11:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
denerwuje, a w zasadzie meczy mnie stan, w ktory sie wprawiam myslac o dziewczynie, z ktora sie rozszedlem ponad 1,5 roku temu...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
a mnie denerwuje nieustajacy kaszel... :|

sa na to jakies domowe sposoby? Czy tylko syropy i te sprawy...

Dołączył: Sep 2006
Posty: 45
N
newbie
newbie
N Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 45
Quote
a mnie denerwuje nieustajacy kaszel... :|

sa na to jakies domowe sposoby? Czy tylko syropy i te sprawy...

Syrop z cebuli, i po sprawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Quote
denerwuje, a w zasadzie meczy mnie stan, w ktory sie wprawiam myslac o dziewczynie, z ktora sie rozszedlem ponad 1,5 roku temu...

Mam to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Eche te baby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Denerwuje mnie jak czuje, że coś wejdzie a nie postawie i to wejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Quote
denerwuje, a w zasadzie meczy mnie stan, w ktory sie wprawiam myslac o dziewczynie, z ktora sie rozszedlem ponad 1,5 roku temu...

Mam to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Eche te baby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

U mnie to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, aker, Sensei, JelineK, betowiec, burbon), 2,175 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,452
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1