|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
denerwuje mnie jak mi sie komp wlecze! złom!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Denerwuje mnie zbyt mała ilość remsiów w tym tygodniu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582 |
Denerwuje mnie zbyt mała ilość remsiów w tym tygodniu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Denerwuje mnie, że remis był tam gdzie go być nie powinno
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Denerwuje mnie, że ręce mi się trzęsą jak jakiemuś alkoholikowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Już więcej nie pije - do soboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
denerwuje mnie kac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> tez nie pije......do Piątku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Ja właśnie wstałem po nocce i zacząłem od dzień od piwka. Drugiego zresztą już....
A denerwuje mnie to, że jak wypiję trzecie, to przybędzie mi smak na więcej i znowu jest szansa, że się "znieczulę".
Powinniśmy stworzyć temat "Czy wydaje Ci się, że jesteś alkoholikiem?"
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
30 minut temu mnie wszystko denerwowało
teraz juz powoli coraz mnie rzeczy hee
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Fuck....
Mnie denerwuje to, ze bralem udzial w turnieju pokerowym. I zostalo juz okolo 350 osob z okolo 2000 i na stole bylo z 10000j a ja mialem fula KKKAA - nie moglo byc nic silniejszego i mi przerwalo polaczenie,,,,,,, Ku!@A!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
a mnie denewuje przyszła teściowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
A mnie wkurza to ze w lidze NHLa ONLINE przegralem juz dzis dwa mecze
fak
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
A mnie wkurza, że bezsensownie na koszu walnąłem ręką w ścianę i teraz czeka mnie 6 tygodni w gipsie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
A mnie wkurza, że bezsensownie na koszu walnąłem ręką w ścianę i teraz czeka mnie 6 tygodni w gipsie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> pozdrawiam i wracaj do zdrowia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> to, że nic nie ogarniam... i jestem pierwszy do odstrzału na studiach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> to, że nic nie ogarniam... i jestem pierwszy do odstrzału na studiach... To mnie denerwuje niedzielne kolokwium z histori ustroju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Cały czas mówie, że zaczne się uczyć jutro, a jak juz jest jutro to mówie to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Czytam właśnie pierwszy rozdział i stwierdzam, że powinienem się zacząć uczyć miesiąc temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Poprawka drugiego grudnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
kolo mnie tez wlasnie lezy "historia ustroju i prawa sadowego Polski" przez 1,5h ogarnalem tytul rozdzialu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Doskonale wiem co czujecie. Ja na tym I roku socjologii tez ledwo co ciagne to wszystko. Za duzo tego sie nazbieralo. Niech Ci w LO co sa, sie ciesza bo studia to juz nie przelewki. Ile materialu... I cos takie te przedmioty malointeresujace, ale dobrze ze czasami mozna kombinowac i w wiekszosci ksiazki sie powtarzaja u wykładowcow.
Z tym kserowaniem juz tez nie wyrabiam. Duzo kasy na to idzie. Czuje ze pojde po kase do matki, zamowie te najwazniejsze ksiazki przez neta (w calym miescie baaaaaaaardzo trudno je dostac, btw: tez tak u Was jest?) i nie bede uzalezniony od kserowania i wypozyczania. Ciezko to widze narazie, oby wszystko sie uspokoilo jakos, moze bedzie dobrze.
I tez mam problem z zabraniem sie za nauke... Cos mi nie idzie. We wtorek musze isc na dyżur, jakas wejsciowke juz zaliczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996 |
Denerwuje mnie ta miesięczna przerwa w Prison Break...wrr :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
A mnie denerwuje, że piździ, że nie można dupy za drzwi wystawić ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
mnie denerwuje ze musze posmarowac glowe pianka i oglic sie na łyso, kurna czy ja musze byc "ŁYSY" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
mnie nie denerwuje ale wkór*** moje je**ne życie :|
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|