Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
denerwuje mnie jak mi sie komp wlecze! złom!

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Denerwuje mnie zbyt mała ilość remsiów w tym tygodniu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 582
Quote
Denerwuje mnie zbyt mała ilość remsiów w tym tygodniu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Denerwuje mnie, że remis był tam gdzie go być nie powinno

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Denerwuje mnie, że ręce mi się trzęsą jak jakiemuś alkoholikowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Już więcej nie pije - do soboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
denerwuje mnie kac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> tez nie pije......do Piątku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Ja właśnie wstałem po nocce i zacząłem od dzień od piwka.
Drugiego zresztą już....

A denerwuje mnie to, że jak wypiję trzecie, to przybędzie mi smak na więcej i znowu jest szansa, że się "znieczulę".

Powinniśmy stworzyć temat "Czy wydaje Ci się, że jesteś alkoholikiem?"

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
30 minut temu mnie wszystko denerwowało

teraz juz powoli coraz mnie rzeczy hee

Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Fuck....

Mnie denerwuje to, ze bralem udzial w turnieju pokerowym. I zostalo juz okolo 350 osob z okolo 2000 i na stole bylo z 10000j a ja mialem fula KKKAA - nie moglo byc nic silniejszego i mi przerwalo polaczenie,,,,,,, Ku!@A!!!

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
a mnie denewuje przyszła teściowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
A mnie wkurza to ze w lidze NHLa ONLINE przegralem juz dzis dwa mecze

fak

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
A mnie wkurza, że bezsensownie na koszu walnąłem ręką w ścianę i teraz czeka mnie 6 tygodni w gipsie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Quote
A mnie wkurza, że bezsensownie na koszu walnąłem ręką w ścianę i teraz czeka mnie 6 tygodni w gipsie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
pozdrawiam i wracaj do zdrowia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
to, że nic nie ogarniam... i jestem pierwszy do odstrzału na studiach...

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
to, że nic nie ogarniam... i jestem pierwszy do odstrzału na studiach...

To mnie denerwuje niedzielne kolokwium z histori ustroju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Cały czas mówie, że zaczne się uczyć jutro, a jak juz jest jutro to mówie to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Czytam właśnie pierwszy rozdział i stwierdzam, że powinienem się zacząć uczyć miesiąc temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Poprawka drugiego grudnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
kolo mnie tez wlasnie lezy "historia ustroju i prawa sadowego Polski"
przez 1,5h ogarnalem tytul rozdzialu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Doskonale wiem co czujecie. Ja na tym I roku socjologii tez ledwo co ciagne to wszystko. Za duzo tego sie nazbieralo. Niech Ci w LO co sa, sie ciesza bo studia to juz nie przelewki. Ile materialu... I cos takie te przedmioty malointeresujace, ale dobrze ze czasami mozna kombinowac i w wiekszosci ksiazki sie powtarzaja u wykładowcow.

Z tym kserowaniem juz tez nie wyrabiam. Duzo kasy na to idzie. Czuje ze pojde po kase do matki, zamowie te najwazniejsze ksiazki przez neta (w calym miescie baaaaaaaardzo trudno je dostac, btw: tez tak u Was jest?) i nie bede uzalezniony od kserowania i wypozyczania. Ciezko to widze narazie, oby wszystko sie uspokoilo jakos, moze bedzie dobrze.

I tez mam problem z zabraniem sie za nauke... Cos mi nie idzie. We wtorek musze isc na dyżur, jakas wejsciowke juz zaliczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,996
Denerwuje mnie ta miesięczna przerwa w Prison Break...wrr :>

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
A mnie denerwuje, że piździ, że nie można dupy za drzwi wystawić ....

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
mnie denerwuje ze musze posmarowac glowe pianka i oglic sie na łyso, kurna czy ja musze byc "ŁYSY" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
mnie nie denerwuje ale wkór*** moje je**ne życie :|

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, kamel, forty, betowiec), 2,107 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1