Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 84 z 126 1 2 82 83 84 85 86 125 126
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
jutro to samo robi Gamba i Kawasaki boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Wielka Urawa, kangury wg statsow bez strzalu caly mecz

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
raczej księgarnia wink
Urawa Red Diamonds -1.0
Western Sydney Wanderers v Urawa Red Diamonds
(Alternatywny handicap azjatycki) 21/02/2017 Brak 3,550 Odbędzie się

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Krasnodar II @1.30 powinni dociagnac z tym 1-0

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by Warren
Originally Posted by beks
Originally Posted by chudy
a co do tej sondy to nie sądzę żeby kutafon znalazł tutaj 60 sprzymierzeńców, także jest tam coś namajstrowane

gul ci smiga hahaha

ze mam tylu ziomków tongue

cool
Widziałeś wyniki ?
51-49
widać że zbliża się LM wink

Co, ma LM do tego ?

chuderlak z Gdyni na FB pewnie wysyła wqurfiony linka znajomym.

a w ogole Comando Ultra chudy arka gdynia to nie mod decyduje tu o wywaleniu, tylko przeczytaj post Warrena jak zamieszczał ankietę i o co mu chodziło. I to ja decyduję czy odejdę więc masz pecha tongue

Dziś coś w kierunku Monaco ręczny + Tico X2 albo DNB delkatnie za 5 dyszek smile

cool

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Originally Posted by beks
Originally Posted by Warren
Originally Posted by beks
Originally Posted by chudy
a co do tej sondy to nie sądzę żeby kutafon znalazł tutaj 60 sprzymierzeńców, także jest tam coś namajstrowane

gul ci smiga hahaha

ze mam tylu ziomków tongue

cool
Widziałeś wyniki ?
51-49
widać że zbliża się LM wink

Co, ma LM do tego ?

chuderlak z Gdyni na FB pewnie wysyła wqurfiony linka znajomym.

a w ogole Comando Ultra chudy arka gdynia to nie mod decyduje tu o wywaleniu, tylko przeczytaj post Warrena jak zamieszczał ankietę i o co mu chodziło. I to ja decyduję czy odejdę więc masz pecha tongue

Dziś coś w kierunku Monaco ręczny + Tico X2 albo DNB delkatnie za 5 dyszek smile

cool


kolego, ale Ty juz zdecydowałes parę dni temu że odchodzisz, więc po co mielisz temat. Jak zalogowałem sie tu pierwszy raz, to forum tutaj skupiało się tylko na meczach i o tym rozmawialiśmy, potem przyszly takie osoby jak Ty i zacząły się tematy poboczne, i tu jest problem

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
a Ty Szuman nagle adwokat jakiś czy co? skąd żeś sie urwał

żartujesz z tymi tematami, ja tu siedzę od 2005 r albo i wczesniej i Ciebie Tu chłopie nie było jak było tu dużo typerów, teraz jest garstka

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by jackm
Krasnodar II @1.30 powinni dociagnac z tym 1-0
izzi over pocisłem aplauz

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364
Likes: 2
beks skup sie..jak tam po barcie i psg?

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Originally Posted by beks
a Ty Szuman nagle adwokat jakiś czy co? skąd żeś sie urwał

żartujesz z tymi tematami, ja tu siedzę od 2005 r albo i wczesniej i Ciebie Tu chłopie nie było jak było tu dużo typerów, teraz jest garstka


Jestem tu od 5 lat, a wczesniej ze 2 nie byłem zarejestrowany, i mało sie udzielam, patrząc teraz o czym i z kim sie rozmawia tutaj. Forum teraz skupia się na pierdołach i polemice o Tobie lub czymś innym mało ciekawym. Więc czas chyba to zmienić, a skoro nie pamietasz jak było pare lat temu tutaj, to też nie zrozumiesz dlaczego powoli to forum umiera, ai coraz mniej ludzi go odwiedza

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by Lukasz111
beks skup sie..jak tam po barcie i psg?

odrobią na lajcie u siebie !!! a co zawistny jesteś?

może być tak że tylko Barca wtopi, ale mówi się trudno

Olympiakos ma w Turcji nie łatwe zadanie więc proszę , nie mów tylko o meczu PSG- Barca

Zostały inne Juventusy, Tico etc

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364
Likes: 2
beks, chodzi mi o niedziele i granie live na te druzyny.

nie pytam o lm bo tam wszystko jasne

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
puchar AFC, Dordoi overek 1.5 kurs 1.50, myśle że warto

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by Lukasz111
beks, chodzi mi o niedziele i granie live na te druzyny.

nie pytam o lm bo tam wszystko jasne

no wtopa, nie rozliczyłem no i co? 90% rozliczam jakbyś nie zauważył

spytaj lapsiego jagi czy rozlicza wszystko


@szuman - miałem zrobić przerwę, ale ankieta dała mi do myślenia, że jestem tutaj potrzebny grin

"szoł" zrobił Warren więc do niego pij tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by Józef Małolepszy
Originally Posted by beks
decyzja podjenta, odchodzę na jakiś czas.

kasuje z ulubionych

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Hanoi 1,7 boks

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Originally Posted by Szuman
puchar AFC, Dordoi overek 1.5 kurs 1.50, myśle że warto
cs 2-0 mam pograne także boks

Dołączył: Jan 2006
Posty: 303
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 303

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364
Likes: 2
ok juz nie zasmiecam:) mialem na mysli czy cos powtapiales zza firany w 2 połowach bo mozna bylo ladnie poplynac, na smude mi twoje rozliczanie wink ale nie bylo tematu.

milego dnia

Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Ankieta, dała Ci do myslenia, no proszę....lubisz byc w centrum zainteresowania, i lubisz jak o Tobie piszą, więc nie mów że to dało Ci do myslenia, z tego co wiem to już parę razy zapowiadałeś sie z odejsciem. Nie moja sprawa w sumie, robisz jak uważasz, mam nadzieje że coś sie w koncu zmienia na tym forum i zajmiemy się piłką i zarabianiem kasy, a nie rozmową o Tobie.

Strona 84 z 126 1 2 82 83 84 85 86 125 126

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, $-man, forty, ANZELMO), 2,054 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,734
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1