|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
jutro to samo robi Gamba i Kawasaki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Wielka Urawa, kangury wg statsow bez strzalu caly mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
raczej księgarnia  Urawa Red Diamonds -1.0 Western Sydney Wanderers v Urawa Red Diamonds (Alternatywny handicap azjatycki) 21/02/2017 Brak 3,550 Odbędzie się
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Krasnodar II @1.30 powinni dociagnac z tym 1-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
a co do tej sondy to nie sądzę żeby kutafon znalazł tutaj 60 sprzymierzeńców, także jest tam coś namajstrowane gul ci smiga hahaha ze mam tylu ziomków  Widziałeś wyniki ? 51-49 widać że zbliża się LM  Co, ma LM do tego ? chuderlak z Gdyni na FB pewnie wysyła wqurfiony linka znajomym. a w ogole Comando Ultra chudy arka gdynia to nie mod decyduje tu o wywaleniu, tylko przeczytaj post Warrena jak zamieszczał ankietę i o co mu chodziło. I to ja decyduję czy odejdę więc masz pecha Dziś coś w kierunku Monaco ręczny + Tico X2 albo DNB delkatnie za 5 dyszek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
a co do tej sondy to nie sądzę żeby kutafon znalazł tutaj 60 sprzymierzeńców, także jest tam coś namajstrowane gul ci smiga hahaha ze mam tylu ziomków  Widziałeś wyniki ? 51-49 widać że zbliża się LM  Co, ma LM do tego ? chuderlak z Gdyni na FB pewnie wysyła wqurfiony linka znajomym. a w ogole Comando Ultra chudy arka gdynia to nie mod decyduje tu o wywaleniu, tylko przeczytaj post Warrena jak zamieszczał ankietę i o co mu chodziło. I to ja decyduję czy odejdę więc masz pecha Dziś coś w kierunku Monaco ręczny + Tico X2 albo DNB delkatnie za 5 dyszek  kolego, ale Ty juz zdecydowałes parę dni temu że odchodzisz, więc po co mielisz temat. Jak zalogowałem sie tu pierwszy raz, to forum tutaj skupiało się tylko na meczach i o tym rozmawialiśmy, potem przyszly takie osoby jak Ty i zacząły się tematy poboczne, i tu jest problem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
a Ty Szuman nagle adwokat jakiś czy co? skąd żeś sie urwał
żartujesz z tymi tematami, ja tu siedzę od 2005 r albo i wczesniej i Ciebie Tu chłopie nie było jak było tu dużo typerów, teraz jest garstka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Krasnodar II @1.30 powinni dociagnac z tym 1-0 izzi over pocisłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364 Likes: 2 |
beks skup sie..jak tam po barcie i psg?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
a Ty Szuman nagle adwokat jakiś czy co? skąd żeś sie urwał
żartujesz z tymi tematami, ja tu siedzę od 2005 r albo i wczesniej i Ciebie Tu chłopie nie było jak było tu dużo typerów, teraz jest garstka Jestem tu od 5 lat, a wczesniej ze 2 nie byłem zarejestrowany, i mało sie udzielam, patrząc teraz o czym i z kim sie rozmawia tutaj. Forum teraz skupia się na pierdołach i polemice o Tobie lub czymś innym mało ciekawym. Więc czas chyba to zmienić, a skoro nie pamietasz jak było pare lat temu tutaj, to też nie zrozumiesz dlaczego powoli to forum umiera, ai coraz mniej ludzi go odwiedza
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
beks skup sie..jak tam po barcie i psg? odrobią na lajcie u siebie !!! a co zawistny jesteś? może być tak że tylko Barca wtopi, ale mówi się trudno Olympiakos ma w Turcji nie łatwe zadanie więc proszę , nie mów tylko o meczu PSG- Barca Zostały inne Juventusy, Tico etc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364 Likes: 2 |
beks, chodzi mi o niedziele i granie live na te druzyny.
nie pytam o lm bo tam wszystko jasne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
puchar AFC, Dordoi overek 1.5 kurs 1.50, myśle że warto
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
beks, chodzi mi o niedziele i granie live na te druzyny.
nie pytam o lm bo tam wszystko jasne no wtopa, nie rozliczyłem no i co? 90% rozliczam jakbyś nie zauważył spytaj lapsiego jagi czy rozlicza wszystko @szuman - miałem zrobić przerwę, ale ankieta dała mi do myślenia, że jestem tutaj potrzebny  "szoł" zrobił Warren więc do niego pij 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
decyzja podjenta, odchodzę na jakiś czas.
kasuje z ulubionych
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Hanoi 1,7 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
puchar AFC, Dordoi overek 1.5 kurs 1.50, myśle że warto cs 2-0 mam pograne także 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 303
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 303 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364 Likes: 2 |
ok juz nie zasmiecam:) mialem na mysli czy cos powtapiales zza firany w 2 połowach bo mozna bylo ladnie poplynac, na smude mi twoje rozliczanie  ale nie bylo tematu. milego dnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
Ankieta, dała Ci do myslenia, no proszę....lubisz byc w centrum zainteresowania, i lubisz jak o Tobie piszą, więc nie mów że to dało Ci do myslenia, z tego co wiem to już parę razy zapowiadałeś sie z odejsciem. Nie moja sprawa w sumie, robisz jak uważasz, mam nadzieje że coś sie w koncu zmienia na tym forum i zajmiemy się piłką i zarabianiem kasy, a nie rozmową o Tobie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|